נולדת לגדולה!

בתכנית ממוקדת ומשנה חיים, אלמד אותך להשיג תוצאות שלא דמיינת כלל שאפשריות עבורך, בחיים ובעסקים, בדרך קלה, פשוטה, מהנה ומעשית.

אני מזמין אותך לגלות את 'נולדת לגדולה': השיטה החדשנית למימוש הפוטנציאל האישי, הכישורים והיכולות שלך. אקח אותך יד ביד, צעד אחר צעד, בדרך המאפשרת לך ליצור תשוקה ומשמעות, בחיים ובעיסוק, באופן קל, פשוט ומעשי, תכל'ס.

'נולדת לגדולה' מאפשר לך

לאהוב ולהעריך את עצמך

ליצור ביטחון עצמי מלא ואמונה מוחלטת בך וביכולת שלך להשיג כל דבר.

לפזר את הערפל

ליצור בהירות ומיקוד לגבי איפה נמצאת התשוקה שלך ולעשות צעדים ממשיים לשם, בלי חשש ופחד.

לשנות לגמרי את איכות הקשרים שלך

במשפחה, בזוגיות, בעבודה, ועם אנשים בכלל.

לממש פוטנציאל, להכיר בך כישורים ויכולות שלא הכרת

להכיר אצלך המון כישורים ויכולות שלא ידעת כלל שקיימים אצלך.

לקבל שליטה מלאה על החיים

בכל המובנים: בקריירה, זוגיות, משפחה. ליצור כל שינוי שחלמת (וגם כאלה שלא חלמת), בקלות.

איך עובדת התכנית?

מפגש פרונטלי אחת לשבוע במשך 16 שבועות
זו לא עוד סדנת שלושה ימים שנגמרת ב'היי' גדול שלא נשאר ממנו כלום. 16 מפגשים פרונטליים, אחת לשבוע, 4 שעות כל מפגש, עם הרבה מאוד תרגול והפנמה.
יד ביד, צעד צעד
גישה חדשנית שהופכת את מימוש הפוטנציאל לפשוט כמו ללמוד נהיגה. אקח אותך יד ביד, צעד אחר צעד, בדרך קלה, פשוטה ומאוד מעשית.
רק תכל'ס
אין סיפורים, תאוריות ומעשיות, אלא רק תכל'ס! בין המפגשים יש משימות לביצוע, עם המון תרגול והפנמה.
לומדים להגדיר תוצאה מראש
אנו מאמינים בתוצאות תכל'ס. כל משתתף לומד להגדיר לעצמו את התוצאה הרצויה עבורו לפני שהוא מתחיל. חשוב לי לוודא מראש שאני יודע לקחת אותך לשם.
זה לא מתאים לכולם
מכיוון שיש לי הרבה כבוד והערכה לזמן ולכסף שלך, חשוב לי לבדוק מראש שאנחנו נכונים זה לזה בתהליך הכרות המורכב משלושה שלבים:
1. מילוי שאלון.
2. שיחת בהירות ומיקוד טלפונית איתי, ללא עלות.
3. פגישת היכרות פרונטלית בת כשעה וחצי. בסוף התהליך יהיה ברור לך ולי אם אנחנו נכונים זה לזה.
100% אחריות
איכפת לי ממך! באמת! כדי לאפשר לך ראש שקט, יש לך אפשרות להשתתף בשני מפגשים מלאים, ואם הגעת למסקנה שזה לא מתאים לך אחרי 2 מפגשים ראשונים, מכל סיבה שהיא, קבל החזר כספי מלא.

למי התכנית מתאימה?

אם גם לך מרגיש ש....

למרות שאני כלכלן ועורך דין, הרגשתי שאני עושה דברים שקטנים עלי ושאני לא מממש את הפוטנציאל שלי. לא היה כיף לקום בבוקר לעבודה. היום אני קם בשמחה, אני נהנה ממה שעושה ועוסק רק בדברים שאני אוהב. זה תהליך משנה חיים, והמתנה הכי טובה שנתתי לעצמי.
ארז רוקח - עו"ד וכלכלן
5/5
למדתי כמה אני מדהימה. את החוזקות שלי. הכל פתאום התבהר. מה שהשתנה זה האומץ שיש בי. קיבלתי כלים למערכות יחסים. אני מקבלת המון אהבה. אני לא מתפשרת יותר. אי חיה את החלומות שלי. אני מודה לרובי כי הוא שינה את חיי.
ימית דגון - ממליצה על התהליך עם רובי
5/5

הצוות שלנו

עשיתי לכאורה את כל הדברים 'הנכונים': יש לי תואר במשפטים, הקמתי עסק, יש לי בית פרטי, משפחה וילדים, אני עושה המון דברים, אז איך יכול להיות שאני אף פעם לא מסופק. כל הזמן מרגיש שמשהו חסר, שלא נמצא במקום שחלמתי להיות. שיש פער גדול. 

קמתי בבוקר לעיסוק שאיבדתי אליו את התשוקה. עסקתי בו רק כי זה מה שאני רגיל ויודע ואני חייב להתפרנס. מתתי לעשות שינוי. רציתי לעשות טוב בעולם, להרגיש שאני עושה משהו משמעותי, אבל הייתי בערפל.

לא היה לי מושג מאיפה מתחילים ולאן בכלל?! ובעיקר פחדתי. פחדתי להתרסק כלכלית, שזה יבוא על חשבון המשפחה והילדים. אבל מה שהפחיד אותי יותר מכל זה שאני עלול להתעורר בעוד 20 שנה ולגלות שכלום לא השתנה. שהחיים שלי היו בזבוז

אם גם לך חשוב לממש את הפוטנציאל שלך, את מלוא הכישורים והיכולות שלך, בלי חשש ופחד, מבלי להתרסק כלכלית, מבלי שזה יבוא על חשבון המשפחה והילדים, ובלי להשקיע שקל בשיווק, אני מזמין אותך לגלות את "נולדת לגדולה".

shar_g
חבר ושותף, בן 40, מוביל טיולי גלישה בארץ ובעולם. בתהליך הכשרה לאימון.
שחר גרינהאוז
ori
חבר ושותף, בן 32, מנהל מכירות בחברה סולארית. בתהליך הכשרה לאימון.
אורי משיח
gay
חבר ושותף, בן 29. עוסק בהשקעות נדל'ן. מאמן מוביל.
גיא גרוס

השליחות שלנו

להקנות לתלמידים שלנו כלים המאפשרים להם לממש את הפוטנציאל האישי והעסקי, את הכישורים והיכולות שלהם. ליהנות ולהרוויח הרבה יותר בחיים ובעסקים, והכל באופן קל, פשוט, מהנה ומעשי. בלי שום חשש ופחד. בלי להתרסק כלכלית, ומבלי שזה יבוא על חשבון המשפחה. 

שאלות ותשובות

המפגשים מתקיימים ב"מיי קמפוס" רח' הלחי 31 בני-ברק.
16 משתתפים בלבד, 16 מפגשים, אחת לשבוע, 4 שע' כל מפגש. 

לגילאי 27 ומעלה, שעסוקים בעשייה משמעותית, עם הכנסה חודשית של 20 אש'ח ברוטו ומעלה. שכירים, עצמאים, יזמים. 

התהליך יאפשר לך לפזר את הערפל, ליצור בהירות ודיוק לגבי מה מתאים לך, וללכת לשם בביטחון מלא. חשוב לי לציין שאני לא יודע מה נכון לך. התהליך עומד לשים בארגז הכלים שלך, שורה של כלים ומיומנויות שיאפשרו לך להיות מאוד ברור עם עצמך בשאלה הזו.

"נולדת לגדולה" מקנה לך כלים ומיומנויות שאין למרבית האנשים. התכנית מאפשרת ליצור את החיים שמגיעים לך באמת בכל התחומים: קריירה, זוגיות, הורות, כסף, ולעשות את זה בדרך קלה, פשוטה ומעשית.

"נולדת לגדולה" יאפשר לך לשנות לחלוטין את איכות הקשר שלך עם אנשים בכלל. אלמד אותך להפוך סביבת עבודה, לסביבת הגשמה. זה עומד להשפיע באופן דרמטי על מידת ההנאה, המחויבות והמוטיבציה במקום העבודה, ויהפוך אותך למועמד טבעי לקידום.

מיד לאחר מילוי הפרטים כאן, יפתח לך שאלון. חשוב לך ולי שהמענה שלך עליו יהיה כן, מפורט ואמיתי. הצוות שלי ואני מחוייבים כלפיך בדיסקרטיות מלאה. לאחר מילוי השאלון תתואם איתך שיחת בהירות ומיקוד טלפונית, ללא עלות, איתי – רובי שטיינר. אני לא מוכר בה כלום. מטרתה ללמוד האם מעניין לנו להכיר יותר. אם כן, תתואם איתך פגישת היכרות פרונטלית בת כשעה וחצי. בסופה נדע אם אנחנו נכונים זה לזה.   

התהליך לא מתאים לכל אחד, ומכיון שיש לי כבוד והערכה לזמן ולכסף שלך, חשוב לי לבדוק מראש שאנחנו נכונים זה לזה, בתהליך היכרות קצר. מיד לאחר מילוי הפרטים יפתח לך שאלון, ולאחר המענה עליו נקיים שיחת בהירות ומיקוד טלפונית שתשרת אותך מאוד. אם נגיע למסקנה שמעניין לנו להכיר יותר, תתואם איתך פגישת היכרות פרונטלית בת כשעה וחצי. בנוסף, יש לך 100% אחריות. כלומר, באפשרותך להשתתף בשני מפגשים מלאים, ואם הגעת למסקנה שלא מתאים לך, מכל סיבה שהיא, לקבל החזר כספי מלא (למעט עבור פגישת ההיכרות).

באפשרותך לקחת חלק בשני מפגשים מלאים, ואם בסופם החלטת שלא מתאים לך, מכל סיבה שהיא, באפשרותך לפרוש ולקבל החזר כספי מלא. (למעט עבור פגישת ההיכרות)

כמה שנים הפחד הזה מלווה אותך, וכמה עוד שנים ברצונך שהוא ינהל אותך? אלמד אותך ליצור שינוי מתוך אחריות. הגישה והשיטה החדשנית מאפשרים לך לקבל מחדש שליטה מלאה על חייך, וליצור כל שינוי בדרך קלה, פשוטה ואפקטיבית, בלי שום חשש ופחד. התכנית מאפשרת לך להמריא כלכלית וליצור קסמים בתוך המשפחה.

זה לא דומה בשום צורה. גישה ושיטה חדשנית שלא נלמדת בשום בי'ס למאמנים, המאפשרת לך ליצור תוצאות תכלס בדרך קלה, פשוטה ואפקטיבית. מזמין אותך לבדוק בעצמך. בנוסף, יש לך 100% אחריות כך שאין לך מה להפסיד.

אני ממליץ בחום על צירוף של אנשים יקרים וקרובים לליבך. זה יחולל פלאים לקשר איתם. כל אדם המגיע דרכך זכאי ל-10% הנחה. כמו כל מועמד אחר, האדם צריך לעמוד בתנאי הסף לתוכנית ולעבור בדיקת התאמה הדדית שמתחילה במילוי שאלון. 

עלות התכנית היא – 11,700 ש"ח כולל מע"מ. ניתן לפרוס ל- 10 תשלומים שווים.

משתתפים מספרים

קובי אלקוצר

מפתח מערכות מידע

הייתי בעבודה שלא היה לי בה סיפוק. רציתי לפרוץ אבל משהו היה תוקע אותי. קיבלתי כלים מאוד אפקטיביים להתגבר על פחדים ומחסומים שהיו לי. היום אני מאוד מאמין וסומך על עצמי. שיניתי את העיסוק שלי. היום אני אדם שמח. אני יודע לאן אני רוצה להגיע והולך לשם בצעדי ענק. זה מרגיש מדהים.

רואן אשקר

עורכת דין

רציתי לעשות שינוי והמון שנים פחדתי. היום אני מאמינה בעצמי, מעזה. עושה דברים שלא דמיינתי שאני יכולה. הולכת לאן שטוב לי. פתאום הכל הפך להיות קל, פשוט ומהנה. גיליתי אותי מחדש שאני אלופה, מקסימה ונהדרת. המוטיבציה חזרה לי. התהליך החזיר לי את המשמעות לחיים ופשוט הציל את חיי.

גיא גורפיל

יו'ר דירקטוריון אינספירשיון גרופ

הרגשתי תקיעות, שאני צריך עזרה למצות את הפוטנציאל שבי. קיבלתי כלים לשנות הכל בקלות. גיליתי מחדש כמה שאני מדהים, אמיץ ומצוין. טוב לי ואני מסופק. חזרה לי השמחה והתשוקה לעשייה. יש לי בהירות לגבי העתיד ואני הולך לשם ויוצר את זה. התהליך הזה הוא אחד החשובים והמשמעותיים שעברתי אי פעם.

קצת מאירועים קודמים

תכל'ס, איזה סוג של אנשים ימצאו שהתכנית נתפרה עבורם....

למי שמכוון גבוה בחיים ובקריירה

למי שחשוב לו לעשות דברים בעלי משמעות, לעשות טוב בעולם. למי שמאמין, כמוני, שללכת לעבודה 'כי אני חייב להתפרנס' זה בזבוז פוטנציאל והמתנה שהינך.

לבעלי עסקים ויזמים

שמרגישים שהעסק מנהל אותם, במקום שהם אותו. שאין להם זמן למשפחה ולילדים ולדברים אחרים שחשובים להם בחיים. שרוצים להחזיר את התשוקה לעשיה וליצור בהירות לגבי העתיד.

למנהלים בתפקידי ניהול בכיר

שמרגישים שהצוות שלהם לא מממש את הפוטנציאל שלו, שהאנשים עסוקים בווכחנות וב'פוליטיקה ארגונית', שרוצים להעלות באופן דרמטי את מידת ההנאה, המחויבות והתוצאות.

למי שכבר למד ועשה אימון

למי שלמדו בבי'ס לאימון ועשו תהליכי אימון, אבל מרגישים שלמרות זאת לא נמצאים במקום שחלמו להיות, בעיסוק או בזוגיות

מיקום ועלות התכנית

התוכנית מוגבלת ל-16 משתתפים בלבד, לאורך 16 מפגשים פרונטליים, אחת לשבוע. כל מפגש בן 4 שעות בערב. היא מתקיימת ב'מיי קמפוס', הלח'י 31 בני ברק. חניה בשפע. מרחק הליכה קצר מתחנת הרכבת. 
בנוסף, תפתחנה גם קבוצות בוקר. המידע הזה יימסר אישית לנרשמים. 

למעבר לשאלון ותיאום שיחת בהירות ומיקוד טלפונית, ללא עלות, מלאו עכשיו את הפרטים כאן

(חובה)