ממנהל למנהיג, הספר:

איך מפסיקים לנהל ומתחילים להוביל?

מנהיגות היא הערך המבוקש ביותר בעולם העבודה, ואחד המבוקשים בעולם בכלל. היא עושה את ההבדל בין עסק מדשדש לעסק אש. בין רעיון מצוין שנכשל, לבין מיזם שמשנה את העולם. מנהיגות היא מילה שרבים מדברים אותה, מעטים מבינים אותה. הספר הזה פורץ דרך בפרספקטיבה החדשה שהוא מייצר. הוא עומד לשנות את כל מה שחשבת על המושגים: מנהיגות, הצלחה, אחריות ואיך תכל'ס מיישמים חדשנות ניהולית. הוא לא יודע להפוך אותך למנהיג, אבל הוא אחד הספרים החשובים שפגשת בדרך שלך לגלות את המנהיג שבך, בחיים ובעסקים.

להזמנת כמויות גדולות או לאיסוף עצמי ממתחם הבורסה ר’ג נא לשלוח מייל: robi@robi-steiner.co.il

אין בספר עצות או טיפים. זה ספר לימוד למי שפתוח ואוהב ללמוד:

האם כל אחד יכול להיות מנהיג?

האם לא נולדים עם זה? האם זה אפשרי גם עבורך? הספר יאפשר לך להכיר את המושג כפי שכנראה מעולם עוד לא הכרת, וזה עומד לפתוח בפניך המון אפשרויות חדשות.

הצלחה, מה זה בכלל?

אם כולם רוצים להצליח, אז למה הרוב לא? אם חשוב לך להיות שם, כדאי שיהיה לך ברור מה זה בכלל ‘שם’? הספר עומד לפתוח בפניך פרספקטיבה אחרת למה זאת הצלחה, ומה נדרש ממך כדי להיות שם, בלי הטובות של מזל.

איך בונים תרבות ארגונית שאי אפשר להתחרות בה?

מה זה ‘חדשנות ניהולית’ ואיך עושים זאת תכל’ס? איך זה הופך את העסק שלך לכזה שאי אפשר להתחרות בו?

סליחה, על מה משלמים לך?

מרבית השכירים והעצמאים אוחזים בהנחה שמשלמים להם על הזמן, עבודה, תוצאות, שרות, מוצר. זו אפשרות רק שהיא ממש לא משרתת אותך. מי שאין לו מושג על מה משלמים לו מוכר עצמו בזול, או שכנראה לא ממש מספק את הסחורה.

איך לאתר את העובד, המעסיק, השותף, המשקיע הנכון עבורך?

איך לאתר את האדם הנכון, ולא אדם אסון? מה בכלל הופך מישהו ל’נכון’ ואיך אפשר למצוא אותו בקלות, בלי עזרת מכוני הערכה ומגייסים. מה יגרום לאדם לומר לך ‘כן’ ואין לזה שום קשר לכסף.

הכלים הפשוטים ליצור מוטיבציה אש, אצלך ואצל אחרים?

להכיר את הכלים הפשוטים שמעלים באופן דרמטי את רמת ההנאה והמחויבות בעיסוק ובחיים. מה זה אומר ‘לימוד אפקטיבי’ ואיך יוצרים סביבת עבודה שממוקדת לימוד? להכיר את השאלה האחת שלמרבית האנשים אין תשובה עליה, שיוצרת מוטיבציה אש. מה זאת הוקרה, ואיך הכלי הזה יכול לשרת אותך בחיים ובעסקים?

"אני מאמין שיזמים פשוט חייבים להכיר אותך. הערך המוסף שיש לך עבורם מטורף"

סטיב וזניאק, השותף והמייסד של סטיב ג'ובס להקמת אפל

מה אומרים אלו שהיו?

haim
'הפכתי לאדם מוביל ומאושר'
"היתה לי אחלה עבודה ואחלה משכורת, אבל הרגשתי שאני כישרון מבוזבז, לא מסופק בקריירה. היה לי קשה לקבל החלטות. פחדתי לעשות שינוי. היום כל ההסתכלות שלי שונה לגמרי, על כל תחומי החיים. היום אני עוסק רק במה שאני אוהב, ורק בדברים שעושים לי טוב. כל צורת החשיבה שלי השתנתה לגמרי. הפכתי לאדם מוביל ומאושר. זו ההשקעה הכי חשובה ומשתלמת שעשיתי."
ארז רוקח, עו'ד וכלכלן
kinan
‘פעם הייתי מאחורי הקלעים. היום אני על הבמה’
“השגתי הרבה יותר ממה שחלמתי. אני בטוחה בעצמי ובדרכי. מאמינה בעצמי. פעם הייתי נשארת מאחורי הקלעים, היום אני מציבה את עצמי בקדמת הבמה. איפה שהייתי שותקת, היום אני אומרת את דעתי ומשפיעה. גיליתי בעצמי דברים שלא ראיתי. גיליתי איפה התשוקה שלי. אני אדם אחר, חזקה ומוכנה בדרך להגשמת חלומותי.”
יעל קינן, פורשת צה’ל
bartov
‘העסק גדל ב-300%. דרך ההתנהלות השתנתה לגמרי’
“העסק שלי גדל ב-300% בעקבות התהליך. בעבר ההתנהלות שלי היתה כרוכה בהמון מאמץ ואנרגיה. הייתי עסוק המון בלשכנע. הכלים שקיבלתי שינו את ההתנהלות שלי בעסקים ובחיים לגמרי. כל הגישה שלי השתנתה, כלפי עצמי קודם כל וכלפי כל השאר. למדתי לאהוב ולהיות שלם עם מי שאני. למדתי להקשיב ולשאול שאלות. פתאום הכל הפך להיות קל. הכרתי אישה מהממת שהפכה להיות אשתי. העסק שלי לא היה נראה היום כפי שנראה אלמלא התהליך. זו מתנה משנה חיים”.
חיים ברטוב, עו’ד ומנכ’ל פרופרטים, השקעות נדל’ן

מה יחודי בספר הזה?

בלי סיפורים, תאוריות, עצות, טיפים ומילים גבוהות. רק תכל'ס

בדיוק כמו בתהליכי הלימוד הפרונטליים איתי, אין בספר הזה סיפורים, תאוריות, מילים גבוהות, עצות או טיפים. רק תכל'ס. אני מאמין שמעולם לא פגשת את הדברים כל כך ברורים, פשוטים ומדויקים.

אקח אותך יד ביד,
צעד אחר צעד

כמו בתהליכי הלימוד הפרונטליים, גם הספר לוקח אותך יד ביד, צעד אחר צעד, ופורש בפניך שורה של כלים ומיומנויות המאפשרים ליצור תוצאות יוצאות דופן, בחיים ובעסקים, באופן קל, פשוט, מהנה ובעיקר מעשי.

פרספקטיבה חדשה לדברים שחשבת
שמוכרים לך

פרספקטיבה חדשה להמון מושגים שחשבת שמוכרות לך: מנהיגות, לימוד, אחריות, הצלחה, פחד ואהבה. לפרסקטיבה חדשה יש ערך לימודי ענק עבורך. זה פותח עוד המון אפשרויות חדשות ומרגשות להגיע למקומות שטרם הגעת אליהם, בחיים ובעסקים.

מי אני ולמה כדאי לך ללמוד ממני?

מאז שנת 2000 שאני הופך אנשים רגילים לבלתי רגילים ומנהלים טובים למנהיגים מעוררי השראה. אני עושה זאת בכך שלוקח אותם יד ביד, צעד אחר צעד, בתהליך שמאפשר להם לממש את הכישורים והיכולות שלהם, את הפוטנציאל האישי והעסקי. ליצור בחייהם תשוקה, משמעות ותוצאות שמרבית האנשים לא דמיינו כלל שאפשריות עבורם, ולעשות זאת באופן קל, פשוט, מהנה ובעיקר מעשי.

מרבית הלקוחות שלי מתארים את הלימוד איתי כ”חווית הלימוד החשובה והמשמעותית ביותר שהיתה לי בחיים עד היום”, וגם “אני מחלק את החיים שלי לשניים. יש את החיים שלפני התהליך ואחרי התהליך”.

להזמנת כמויות גדולות או לאיסוף עצמי ממתחם הבורסה ר’ג נא לשלוח מייל: robi@robi-steiner.co.il

"זו אחת המתנות החשובות שקיבלתי לאחרונה"

roi
רועי ולדמן
efrat
אפרת רוזנטל
edri
אהרון אדרי
arik
אריק רוזנטל
egal
יגאל וינברגר