חברות וארגונים

למקסם פוטנציאל עסקי, בלי להשקיע שקל בשיווק

אני מלמד עובדים ומנהלים איך להפסיק לנהל ולהתחיל להוביל, איך להעלות באופן דרמטי את מידת ההנאה, המחויבות והתפוקה במקום העבודה, איך להפוך סביבת עבודה לסביבת הגשמה, איך ליצור תשוקה ומשמעות, ואיך ליצור תרבות ארגונית שאי אפשר להתחרות בה. 

איך זה קורה? בזה שאקח אותם יד ביד, צעד אחר צעד, בתהליך שמאפשר להם לממש כישורים ויכולות שלהם, ושם בארגז הכלים שלהם שורה של מיומנויות חדשות, שלא קיימות אצל מרבית האנשים. מה שמאפשר להם ליצור כל שינוי בדרך קלה, פשוטה ומעשית, וליצור תוצאות שהם כלל לא דמיינו שאפשריות עבורם.

סדנאות חד-יומיות

סדנאות של חצי או יום שלם, ממוקדות, מעשיות, המעניקות לעובדים ומנהלים מגוון כלים מעשיים ופרקטיים, להעלאת המחויבות והמוטיבציה, ויצירת תוצאות מהסוג שלא דמיינתם כלל שאפשריות, והכל בדרך קלה, פשוטה, מהנה ומעשית.

פרטים נוספים »

ממנהל למנהיג

תהליך אימון בוטיק, שיטה ודרך יחודיים, שהופכים מנהלים ועובדים למנהיגים. לא בתאוריה, בלי סיפורים, מעשיות ובלי בולשיט, אלא תכלס! דמיינו מה זה היה עושה לרמת ההנאה, המחויבות, ולתוצאות העסקיות. זה לא מתאים לכל אדם, וגם לא לכל חברה, אבל אם זה מתאים לכם, זה אחד מאירועי הלימוד החשובים והמשמעותיים שפגשתם. באחריות.

פרטים נוספים »

הרצאות

דמיינו הרצאה שבנוסף להיותה מרתקת, היא גם מלמדת, משכילה, מאפשרת לך לגלות דבר או שניים שלא ידעת שלא ידעת. מעוררת מחשבה, שיחה ומניעה לפעולה. מתאים לך כזה אצלך בארגון? אם כן, שלחו עכשיו פניה.

פרטים נוספים »

הרצאות במגוון רחב של נושאים, לעובדים ומנהלים. רק אם מתאים לך הרצאות שיגרמו לך להמשיך לחשוב עליהן עוד זמן רק לאחר שהסתיימו. מעוררות השראה, מניעות לפעולה. מרתקות, מלמדות. מאפשרות לך לגלות כמה דברים שלא ידעת שלא ידעת. אם מתאימות לך הרצאות כאלה, מזמין אותך לחקור עוד בלחיצה על 'פרטים נוספים'. 

אהבתם? שתפו את העמוד: