הרצאות

דמיינו הרצאה שבנוסף להיותה מרתקת, היא גם מלמדת, משכילה, מאפשרת לך לגלות דבר או שניים שלא ידעת שלא ידעת. מעוררת מחשבה, שיחה ומניעה לפעולה. מתאים לך כזה אצלך בארגון? אם כן, שלחו עכשיו פניה.
bg

ממנהל למנהיג: איך מפסיקים לנהל ומתחילים להוביל

ספר לי עוד: מנהיגות הוא הערך המבוקש ביותר בעולם העבודה. רבים משתמשים במילה, מעטים מבינים אותה לעומקה. הרצאה שמנפצת מיתוסים לגבי מה זה 'מנהיגות' ומה הופך מישהו לכזה? למה עידן הניהול מת, עבר מן העולם, ומה ההבדל בין מנהל טוב למנהיג, ולמה מנהיגות היא מיומנות שכל אחד יכול ללמוד ולפתח?

למי: ל כ ו ל ם!

 

איפה הכסף: להכיר את הדרך הקלה והפשוטה להעיף את התוצאות העסקיות לגבהים שלא דמיינת כלל שאפשריות עבורך

ספר לי עוד: כולם רוצים להצליח, אבל מרבית האנשים לא נמצאים שם. הרצאה מנפצת מיתוסים, שמייצרת עבורך פרספקטיבה אחרת לגמרי למה זה 'הצלחה' בכלל, ומה נדרש כדי להיות שם. למה לספק לעובדים שלך 'פרנסה' זה בזבוז מוחלט של פוטנציאל, יכולות וכסף, ומה החלופה?

למי: צוותי ניהול

 

לגלות את השליחות, לתרגם אותה להון

ספר לי עוד: השאלה 'למה אני עושה את מה שאני עושה, למה אני קם בבוקר לעבודה?' היא השאלה החשובה ביותר, לך ולעובדים שלך. התשובה של מרבית האנשים היא: זה מה שאני רגיל, יודע ואני חייב להתפרנס. התשובה הזו היא בזבוז של פוטנציאל וכסף. לגלות ולהגדיר את השליחות שלך ושל העסק שלך, זה קל ופשוט ומאוד משתלם ברמת הכסף!

למי: צוותי הנהלה

 

אושר תכלס: הדרך הקלה והפשוטה ליצור עובדים מאושרים, שיוצרים חברה עשירה

ספר לי עוד: כולם רוצים להיות מאושרים, אבל למרבית האנשים אין מושג מה זה, ומה נדרש כדי להיות שם. ההרצאה מייצרת פרספקטיבה אחרת לגמרי למושג 'אושר', איך הופכים סביבת עבודה לסביבת הגשמה, ואיך זה יוצר לחברה הון!

למי: צוותי הנהלה

 

להיות טויוטה: איך יוצרים תרבות ארגונית שאי אפשר להתחרות בה

ספר לי עוד: חברות כמו טויוטה והארלי דייוידסון פותחות שעריהן ומארחות את כל המעונין. למרות שאין להן סודות, אף אחד לא מצליח להעתיק את המודל המצליח שלהן. למה? 'חדשנות ניהולית' היא מושג שרבים משתמשים בו, מעטים מבינים אותו. הרצאה שמורידה את המושג לאדמה, וחושפת את המלכודת שמשאירה אנשים וחברות בבינוניות, ואת הדברים הפשוטים שמונעים מהעסק שלך להמריא.

למי: ל כ ו ל ם!

 

להתקדם ולהרוויח: הדרך הקלה ליהנות ולהרוויח יותר בעבודה

ספר לי עוד: מרבית העובדים אוחזים בהנחה שהם מקבלים משכורת על העבודה, התפוקה, הזמן, התוצאות ומכירות. למעשה, אין להם שום מושג על מה משלמים להם! הרצאה מנפצת מיתוסים, המייצרת פרספקטיבה אחרת לשאלה: על מה משלמים לי? למה לחשוב כמו שכיר זה לא משרת אותם, ולמה לחשוב כמו בעל עסק משרת ונכון ל כ ו ל ם! מה זה אומר 'לחשוב כמו בעל עסק', מי הלקוחות ומה באמת המוצר שלך?

למי: לעובדים

 

 

בכללי:

כמה זמן: משך כל הרצאה עד שעה וחצי

עזרים: מקרן, לוח טושים חלק, חיבור להשמעת מוסיקה עד שמתחילים, הגברה לפי הצורך

כמה משתתפים: לא מוגבל

 

איך מזמינים?
שלחו פניה דרך ה'צור קשר'. ציינו שם מלא, תפקיד, נייד ומייל וגם פרוט קצר של מה מביא אתכם ליזום את הפניה.

כתיבת תגובה