רובי שטיינר – מי אני?

כמה דברים שכדאי לדעת עלי:

קל, פשוט ומעשי

אלמד אותך ליצור כל שינוי, בחיים ובעסקים, באופן קל, פשוט ומעשי. בלי שום חשש ופחד, מבלי להתרסק כלכלית, מבלי שזה יבוא על חשבון המשפחה, בלי צורך להשקיע שקל בשיווק ובלי שום אפשרות להיכשל. באחריות.

ביטחון בתוצאה

אכפת לי מהלקוחות שלי מאוד. אני מקבל רק את מי שאני יודע לקחת אותו לאן שברצונו להגיע, ואני בודק זאת מראש.

לא טיפול משום סוג

התהליך איתי הוא לא טיפול משום סוג, אלא תהליך לימודי, כמו ללמוד נהיגה. אקנה לך כלים ומיומנויות שאין למרבית האנשים, המאפשרים לך ליצור כל שינוי שחלמת וגם כאלו שלא חלמת, באופן קל, פשוט ומעשי.

אני בוחר את התלמידים שלי

כמו שהתלמידים בוחרים אותי, כך אני בוחר אותם. אני לא נכון לכולם ולא כולם נכונים לי. מכיוון שיש לי הרבה כבוד והערכה לכסף ולזמן שלך, חשוב לי לבדוק מראש שאנחנו נכונים זה לזה בתהליך היכרות קצר המורכב ממילוי שאלון ופגישת היכרות. יש לי שלושה שיקולים בבחירת התלמיד: האם יש אצל האדם פתיחות ללמוד? האם חשוב לו ללמוד? האם אני יודע לקחת אותו לאן שברצונו להגיע?

מה שמניע אותי היא שליחות

אני עסוק בלתרום את תרומתי הצנועה להפוך את העולם למקום טוב יותר. אני עושה זאת על ידי הפצת בשורת הטוב, ובשורת המנהיגות. מרבית האנשים יודעים שלעשות טוב מרגיש טוב. מעטים יודעים שלעשות טוב גם מאוד משתלם כלכלית, ועוד פחות יודעים איך ליישם זאת תכלס.

רובי שטיינר

אני מלמד את מי שפתוח ללמוד וחשוב לו ללמוד, איך להפוך את חייו ליצירת המופת שלו, ולעשות זאת בדרך קלה, פשוטה, מהנה ומאוד אפקטיבית. בלי תיאוריות, סיפורים, מעשיות ובעיקר בלי בולשיט.

התחלתי לחיות באמת בגיל 40, בשנת 2000, כי עד אז לא באמת חייתי. היה לי לכאורה הכל, אבל בעצם לא היה לי כלום. בהשכלתי אני עורך דין. מעולם לא עסקתי בזה. עד שנת 2000 עסקתי בתקשורת. סיפקתי שרותי יחסי ציבור לחברות תרופות מהגדולות שיש. עבדתי עם ראשי ערים, משרדים של עורכי דין. הייתי מרצה לעיתונאות במכלל למנהל. היה לי עסק, העסקתי עובדים, בית פרטי, משפחה וילדים, אבל בעיקר היה לי רע.

לא אהבתי את העיסוק שלי. עסקתי בו כי זה מה שאני רגיל, יודע ואני חייב להתפרנס. 

כמו מרבית האנשים, התגלגלתי לעיסוק הזה איכשהו במקרה, בשנות ה-20 שלי. הייתי אדם מתוסכל, כועס, עצבני, פחדן וחסר ביטחון. לא דומה בשום צורה ואופן למי שאני היום. בגיל 40 קיבלתי את מתנת חיי, המפתח ליציאה מהכלא, כי בהרגשתי הפרטית הייתי בסוג של כלא. אלה היו הצעדים הראשונים שעשית אז בעולם האימון. אז התחום הזה טרם הומצא כלל.

הבנתי שם דבר חשוב. שלא הבנתי כלום. שאיך שהייתי רגיל לחשוב הוא למעשה חסר כל ערך. לא משרת אותי כלל, ושיש אפשרות לעוד אפשרות. לראשונה בחיי נפתחתי ללמוד. התחלתי מסע לימוד ענק, בארץ ובעולם. השקעתי ים של זמן, כסף ואנרגיה כדי ליצור לעצמי ארגז כלים שאפשר לי לשנות בחיי הכל, אבל בעיקר אני השתניתי.

הפכתי מחסר ביטחון למלא ביטחון ומאמין בעצמי ללא סייג. הפכתי מאחד שלא מעריך את עצמו, למי שמאוד מעריך את עצמו, מאדם כועס ועצבני, לשמח, שלוו, רגוע. מביקורתי, לאוהב ומקבל. מאחד שעסוק בעיקר בלדבר, למי שבעיקר מקשיב. השתניתי לבלי הכר.

הפכתי את חיי ליצירת המופת שלי. לחיים שאני מאוד אוהב ומעריך. אני עוסק היום רק בדברים שאני אוהב ויש לי תשוקה גדולה אליהם. יצרתי זוגיות חדשה, עם מי שהיא החברה הכי טובה שלי ומתנה ענקית בחיי. יצרתי קשר חם, פתוח ואוהב עם ילדי. טוב לי בחיים ברמה שערורייתית.

מה שמניע אותי בחיים זו שליחות גדולה ומרגשת להפוך את העולם למקום טוב יותר. אני עושה זאת בכמה אופנים. הראשון, אני מאפשר לאנשים לראות את המדהים, האמיץ, היפה, המוכשר שהם. זה משנה להם את החיים ואיכות החיים לנצח. השני, אני מפיץ את בשורת הטוב. אני יודע שלהיות אדם טוב, גם מרגיש מדהים וגם מאוד משתלם כלכלית. מרבית האנשים טרם גילו את התובנה הפשוטה והכל כך עוצמתית הזו.

אחרון חביב, אני הופך עובדים ומנהלים טובים למנהיגים. וזה הכי מרגש אותי. מנכ'ל או מנהל בכיר שלומד איך להפסיק לנהל ולהתחיל להוביל, זה משנה לנצח את איכות חייו וחיי משפחתו, ואם כפופים אליו עשרות, מאות או אלפי עובדים, זה משנה לנצח גם את איכות חייהם, בני ובנות זוגם והילדים שלהם.

הרעיון הזה ששינוי קטן אחד מסוגל ליצור שינוי בחייהם של כל כך הרבה אנשים שמעולם לא פגשו אותי או שמעו עלי, מחולל אצלי קסם של התרגשות. אם יש משהו שבגללו הגעתי לעולם, אז זה בדיוק זה!

לאורך יותר מ-20 שנות פעילות בעולם הקואצ'ינג, עשיתי בין השאר את הדברים הבאים:

  • שימשתי 4 שנים מנחה בפרויקט מיכא"ל, הנחשב ל'קורס הטיס' של משרד החינוך. הובלתי תהליכים עם עשרות משתתפים שאפשרו להם ליצור שינוי תודעתי עמוק ברמת הדימוי עצמי, ביטחון עצמי ותפיסת המסוגלות.
  • הבאתי את האימון למכללה הפיננסית Cash-Flow, תהליכים שאפשרו ליזמים להטמיע את המיומנות שנקראת 'הצלחה' ולהפוך אותה לחלק משגרת חייהם.
  • הבאתי את האימון למרכז הבינתחומי בהרצליה, תהליכים שאפשרו לסטודנטים ללמוד להצליח.
  • ב-2006 הקמתי את אחד העסקים הגדולים מסוגו, שהיה עבורי בי'ס ענק לעסקים, מנהיגות, ויצר לי שפע גדול בחיי.
  • בין שאר המורים שלי נמצאים Pat Grove מדרום אפריקה, המקים והמייסד של סדנת 'I am', ו-Michael Oliver, גורו עולמי בתחום המכירות.
  • ספר ראשון שלי 'ממנהל למנהיג: איך מפסיקים לנהל ומתחילים להוביל' יצא לאור בשנת 2021. מדריך מעשי לפיתוח מנהיגות בחיים ובעסקים. הוא פורץ דרך. למידע נוסף והזמנות לחץ כאן

השליחות שלי:

להקנות לתלמידים שלי כלים המאפשרים להם לממש את הפוטנציאל האישי והעסקי, את הכישורים והיכולות שלהם. ליהנות ולהרוויח הרבה יותר בחיים ובעסקים, והכל באופן קל, פשוט, מהנה ומעשי. בלי שום חשש ופחד. בלי להתרסק כלכלית, ומבלי שזה יבוא על חשבון המשפחה. 

שאלות ותשובות:

שאלה מצוינת. גם אני לא יודע. בדיוק בשביל זה נועד תהליך ההכרות בינינו. זה מתחיל בשיחת טלפון קצרה שמטרתה היחידה לבדוק האם מענין לנו להכיר יותר? אם כן, ישלח אליך שאלון למילוי. לאחריו נקיים שיחה קצרה נוספת ואם נראה שנכון לך ולי, נתאם ביננו פגישת הכרות בת כשעה וחצי. בסופה יש לך ולי אפשרות לבחור אם מתאים לנו לצאת לדרך. כדי להתניע את תהליך ההכרות יש לשלוח הודעה מפורטת דרך ה'צור קשר' באתר.

אימון אישי מבוסס על פגישה פעם בשבוע, כל פגישה היא בת שעה וחצי. המפגשים מתקיימים ברמת גן, במתחם הבורסה. מרחק הליכה קצר מתחנת הרכבת. התהליך מוכוון תוצאה. תהליך ממוצע נמשך 24 פגישות לערך. כחצי שנה. 

הרבה דברים, בין השאר:
– שינוי מוחלט של הדימוי העצמי, הביטחון העצמי. אמונה מוחלטת בך וביכולות שלך.
– ליצור בחייך אושר, שמחה, שלווה, סיפוק.
– לקבל שליטה מלאה על חייך בכל תחום, האישי והמקצועי.
– להיפטר מהפחד לנצח כך שלעולם לא ינהל אותך יותר.
– לפזר את הערפל לגבי העתיד, ליצור שם בהירות ומיקוד והיכולת ללכת לשם בביטחון.
– לשנות לחלוטין את מערכות היחסים עם האנשים החשובים לך בחיים.
– לרתום בקלות קבוצה גדולה של אנשים למען מטרה משותפת.
– לקבל תמיד 'כן' בתהליכי הגיוס של משקיעים, שותפים, לקוחות.
– לשפר משמעותית את רמת ההכנסה שלך, כשכיר או עצמאי.
– לנצל 100% מהיכולות שלך, ולגלות בך יכולות וכישורים שכללת לא ידעת שקיימים.
– ליצור בקלות כל שינוי שחלמת, וגם כאלה שלא חלמת.

קואצ'ינג איתי הוא לא טיפול משום סוג ואיננו דומה לטיפול פסיכולוגי בשום צורה ואופן. מדובר בשני תחומים שונים לחלוטין בתפיסה, בגישה ובכלים שנעשה בהם שימוש. הניסיון שלי מול מספר גדול מאוד של מאומנים מלמד, שהכלים מעולם האימון מאפשרים ליצור שינוי עמוק, משמעותי, מהר יחסית ושנשאר איתך לשארית ימיך.

קואצ'ינג איתי איננו דומה לשום דבר שפגשת בעבר בשום מובן. בדיוק בשביל זה נועד תהליך ההכרות בינינו, כדי לבדוק האם ואיזה מוסף יכול להיות לי עבורך, והאם נכון לנו לעבוד יחד.

אני לא מבטיח כלום מלבד זה שאני מורה מצוין. השאלה איזה תלמיד יש מולי? אם יש מולי תלמיד מצוין, כלומר מביא איתו 100% פתיחות ומחויבות, הוא יצור תוצאות שלא דמיין שאפשריות עבורו. מאיפה הביטחון שלי? אני ממש טוב במה שאני עושה, וגם מאוד מנוסה. יש מאחורי ים של קבלות שאני יודע על מה אני מדבר. מי שלא יודע להביא את הפתיחות והמחויבות אני נפרד ממנו באהבה מהר. אין אפשרות לבזבז איתי לא זמן ולא כסף.

שולחים פניה מפורטת דרך ה'צור קשר'. יש לציין גיל, עיסוק, עיר מגורים, טלפון ליצירת קשר וגם פרוט קצר של סיבת הפניה.

אהבתם? שתפו את העמוד: