Be A Winner ליצור את החיים שמגיעים לך באמת

Be A Winner מיועד לאלו שרוצים לבטל את הפער בין המקום שהיו רוצים להיות למקום שנמצאים עכשיו. לאלו שרוצים לקבל כלים כדי ליצור את מה שחשוב להם ליצור, בקריירה, בזוגיות, בהכנסה ובכל תחום אחר. מוגבל ל-20 משתתפים בלבד

מדובר באחד מאירועי הלימוד החשובים והמשמעותיים שלקחת בהם חלק אי פעם. הכלים שיתווספו לארגז הכלים שלך ישרתו אותך לשארית ימיך. כדיSuccessful woman cheering in jubilation לאפשר עבודה אישית אפקטיבית התהליך מוגבל ל-20 משתתפים בלבד. 


מתי מתחילים ואיפה מתקיים?
התהליך מתקיים לאורך 12 פגישות, אחת לשבוע בימי שלישי, בין השעות 6 ל-10 בערב, סה'כ שלושה חודשים. כל פגישה היא בת 4 שעות מלאות, ברמת אינטנסיביות כמו שעוד לא פגשת. טרם נקבע מועד ומקום למחזור הבא. 


למי התהליך מתאים?
התהליך מתאים למי שהם פתוחים ללמוד, חשוב להם ללמוד, ויש להם רמת מחויבות גבוהה לתוצאות שלהם בחיים. לאלו שלא רוצים לחיות כמו הרוב, בעבודה משעממת עם שכר ממוצע במשק. הוא מתאים לאלו שרוצים לממש את עצמם במלואו, שמחפשים חיים שיש בהם משמעות, ענין, סיפוק, שפע, ורוצים לקבל כלים כדי ליצור זאת.


100% אחריות לשביעות רצון
guarantee
אני כל כך בטוח שמה שתקבל כאן יש לו ערך מוסף עצום עבורך, שאני מעניק לך 100% אחריות לשביעות רצונך. אם עד לאחר הפגישה השלישית כולל, לא הגעת למסקנה שמדובר באחד מאירועי הלימוד החשובים והמשמעותיים בחייך, יש לך אפשרות לפרוש מהתהליך ולקבל החזר כספי מלא.

זכאי להחזר רק מי שהשתתף באופן מלא בכל שלושת המפגשים, וביצע המשימות.


האם התהליך מתאים גם לך?
התהליך בהחלט לא מתאים לכל אחד ולכן נדרשת בדיקת התאמה הדדית. כדי לבדוק אם אנחנו מתאימים זה לזה, מתקיים תהליך הכרות קצר בן שני שלבים. השלב הראשון הוא מילוי שאלון הכרות. יש בו שאלות מאתגרות מהסוג שיש אפשרות שעוד לא שאלו אותך.

לאחר שמילאת והחזרת אותו במייל המצויין בו, ניצור איתך קשר לשיחה טלפונית שבסופה כל אחד מאיתנו ידע אם אנחנו מתאימים זה לזה. אם ביצעת תשלום ויתברר שאין ביננו התאמה, כספך יוחזר לך במלואו. 

להורדת השאלון מלאו הפרטים כאן למטה והוא בדרך אליכם.

הקשיבו למה שאומרים הבוגריםהכלים בתהליך יאפשרו לך בין השאר:

 • ליצור כל תוצאה שחשובה לך בקריירה, בזוגיות, בכסף ובכל תחום
 • ליצור בהירות ומיקוד לגבי מה נכון לך ללמוד ובמה נכון לך לעסוק וגם לעוף על זה בביטחון מלא
 • לשנות את מערכת היחסים עם האנשים החשובים לך בחיים, הורים, חברים, ילדים
 • ליצור היכרויות בקלות עם בני/בנות זוג
 • להיות אלוף בלמכור את עצמך בעסקים, ראיונות עבודה, בזוגיות
 • לקחת אחריות מלאה על חייך בכל תחום ובכל מובן
 • לדעת להגדיר לעצמך מטרות משמעותיות ולממשן בקלות ובהנאה
 • להעיף את הפחד מחייך כדי שלעולם לא ינהל אותך עוד
 • ליצור ביטחון מלא ביכולת שלך להשיג כל דבר בחיים
 • להאמין בעצמך ללא סייג
 • לגלות בך יכולות וכישורים שכלל לא ידעת שקיימים בך
 • לסיים את התהליך בתחושה שההשקעה שהשקעת בו היא קטנה ושולית לעומת מה שהפקת ממנו

מי אני ולמה כדאי לך ללמוד ממני?
DSC_8357-FF-LR100בהשכלתי אני עו"ד, עוסק בתחום האימון מאז שנת 2000. הובלתי אינספור תהליכים, גם אישיים וגם סדנאות קבוצתיות, המאפשרות למשתתפים שני דברים עיקריים: להרגיש מצוין, וליצור בחייהם תוצאות שלא דמיינו שאפשריות עבורם, בכל תחום.

עד גיל 40 עסקתי בתקשורת. היה לי עסק, העסקתי עובדים, עבדתי עם חברות תרופות מהגדולות במשק, הייתי מרצה לעיתונאות, אבל בעיקר היה לי רע. עסקתי בדברים שלא רציתי לעסוק בהם, למדתי דברים שלא באמת רציתי ללמוד, הייתי בחיי נישואין שלא באמת רציתי להיות בהם. התגלגלתי.

התחלתי לחיות בגיל 40. יצרתי אז שינוי ענק, בכל תחום. שיניתי את העיסוק שלי, שיניתי את הזוגיות שלי, שיניתי את הקשר עם ילדי, שיניתי את חשבון הבנק שלי, שיניתי אותי מקצה לקצה.

עברתי מחיים של תסכול לחיים של הגשמה, מהישרדות לשפע, מזוגיות משמימה, לזוגיות של חברות ואהבה, מריחוק ועצבים לקשר חם, אוהב ופתוח עם ילדי.

ב-13 השנים האחרונות הקדשתי אלפי שעות לימוד והון עתק, מול כמה מהמורים הטובים שיש בארץ ובעולם, כדי לתת מענה לשתי שאלות: איך יוצרים בחיי תוצאות יוצאות דופן, ואיך מלמדים אותך לעשות זאת גם.

השליחות שלי היא לחסוך לך שנים של התברברות מיותרת, המון כסף וים של תסכול. לחסוך לך את הבזבוז וההחמצה שחווים מרבית האנשים שהולכים לעבודה שהיא רק פרנסה עבורם, שנמצאים בזוגיות משמימה, וחיים חיים חסרי משמעות.

לתת לך את הכלים החשובים והמשמעותיים ביותר שנחשפת אליהם אי פעם, כדי ליצור את מה שחשוב לך ליצור באופן קל, פשוט, מהנה ומהר. 


איך מתחילים?
פרטים ישלחו לרשומים ברשימת הדיוור. כדי לקבל עידכוונים הצטרפו לרשימת הדף בעמוד הבית. 

אני שונא ספאם כמוכם. תוכלו להסיר עצמכם מהרשימה שלי בכל שלב

אהבתם? שתפו את העמוד: