בואו לגלות את אחת משיטות האימון האפקטיביות בישראל!

שיטת Be A Winner היא שיטת אימון אישי אפקטיבית ביותר, ואולי אחת האפקטיביות שיש. זה אומר שבפרק זמן קצר יחסית, של חודשים ספורים, היא מאפשרת לך ליצור שינוי עמוק, בלתי הפיך, שאין ממנו דרך חזרה. זה אומר תוצאות מדידות, תכלס בשטח, שבמרבית המקרים לא דמיינת כלל שהן אפשריות עבורך.

היא מאפשרת לך שני דברים עיקריים: להיות האדם שתמיד חלם להיות: שלם, מאושר, בטוח, שמח. ליצור את התוצאות שתמיד חלם ליצור: בקריירה, בזוגיות, ברמת ההשתכרות, בעסקים.

“לא האמנתי שזה בכלל אפשרי עבורי, ושזה יקרה כל כך מהר. אם היית אומר לי את זה לפני התהליך, אין סיכוי שהייתי מאמין לך". “אני מחלק את החיים שלי לשניים, לפני התהליך ואחריו", כל אלו הן תגובות שכיחות של בוגרים.

השיטה פותחה על ידי רובי שטיינר, במהלך אלפי שעות לימוד, בהשקעה של הון עתק, מול כמה מהמורים הטובים שיש, בארץ ובעולם. יש לה אינספור בוגרים וקבלות לכך שהיא פשוט עובדת ומקיימת את שהיא מבטיחה!

מה הופך את שיטת האימון האישי הזו לאפקטיבית כל כך? זה פשוט להסביר, וקל להבין:
היא פשוט עובדת
– היא מבטיחה רק את מה שהיא מסוגלת לקיים, ומקיימת את שמבטיחה, וגם הרבה מעבר לזה.

אנחנו יודעים שחשוב לך תוצאות – ברור לי שמעבר להרגשה טובה, אדם רוצה לראות בחייו תוצאות אחרות מאלו שנמצאות שם לפני התהליך. מרבית המועמדים שמגיעים לפגישת הכרות לא יודעים או לא מסוגלים להגדיר לעצמם תוצאה, ואחד התפקידים שלי הוא ללמד אותך להגדיר תוצאה כבר בפגישת ההכרות.

לשאלה איזה תוצאה היו רוצים להפיק מהתהליך, זה מה שאנשים אומרים: להרגיש טוב, להיות מאושר, להפסיק לפחד, להיות שלם עם עצמי. תוצאה זה לעולם דבר מדיד. כל אלו הן לא תוצאות אלא הרגשות. תהליך האימון יאפשר לך להרגיש מצוין, אבל מעבר לזה חשוב לך ולי להגדיר תוצאה מדידה, משהו שרואים בעיניים. אחרת איך נדע שהתהליך הצליח?

שום אדם לא יוצא לדרך לפני שלמד להגדיר תוצאה מדידה שהיה רוצה להפיק במהלך התהליך. בנוסף, אנחנו מקבלים לתהליך רק את מי שאנחנו מסוגלים לקחת אותו לאן שהוא רוצה להגיע, ואנחנו בודקים את זה מראש. 

אנחנו מקנים לך מיומנויות חדשות – זה כמו ללמוד נהיגה. אי אפשר ללמוד נהיגה בתאוריה, אלא רוכשים מיומנויות. הן לא נמצאות בארגז הכלים של מרבית האנשים. הן נשארות איתך לנצח וישנו את החיים ואיכות החיים שלך לבלי הכר.

יש לנו שיטה שהיא מאוד מעשית, פשוטה ומהנה – אנחנו הולכים איתך צעד אחר צעד, שלב אחר שלב והופכים את הכל עבורך לקל, פשוט ומהנה. אין שום אפשרות להיכשל איתנו

זה לא מתאים לכל אחד – יש לי הרבה מאוד כבוד והערכה לזמן ולכסף שלך, ולכן אין שום אפשרות לבזבז אותו איתנו. אין שום אפשרות לעשות תהליך לא אפקטיבי. אנחנו עובדים רק עם מי שהם 100% פתוחים ללמוד ו-100% מחויבים. מי שידע להביא את זה, החיים ואיכות החיים שלו ישתנו לבלי הכר. מי שלא מביא את זה, אנחנו נפרדים ממנו באהבה ממש מהר.

זו לא סדנת סופשבוע אלא תהליך עומק של 4 חודשים – זו לא סדנת 3 ימים עם היי נורא גדול שמתפוגג אחרי יומיים ולא נשאר ממנו כלום. זה תהליך המאפשר לך להפנים, להטמיע ולתרגל מיומנויות חדשות. הוא נעשה בקבוצה של עד 20 משתתפים, מה שמאפשר לך גם ללמוד מאחרים, גם לתרגל וגם חוויה אנושית ולימודית נדירה בעוצמתה.

אנחנו מעניקים 100% אחריות – באפשרותך לפרוש בכל שלב ולשלם רק על החלק היחסי שהשתתפת בו. גם אנחנו יכולים להיפרד באהבה ממי שלא מביא את מידת הרצינות הראויה, וגם אז התשלום הוא רק על החלק היחסי שלקחת בו חלק.

כדי לבדוק האם אנחנו נכונים זה לזה, יש תהליך הכרות שמורכב משני שלבים. בשלב הראשון המועמד ממלא שאלון הכרות. יש בו שאלות מאתגרות מהסוג שעוד לא שאלו אותך. לאחר קבלת השאלון המלא, מתקיימת נקיים איתך שיחה טלפונית מעמיקה.

אין תאוריות. 100% מעשי, פרקטי ופשוט – ברור לנו שהבעיות שלך הן לא בתאוריה ואין לך ענין בפתרונות בתאוריה. תאוריה לא מעניינות אותנו. התהליך שלנו תכליתי מהרגע הראשון ועד האחרון. יש לאורך התהליך משימות, כיופי בית. יש לי ציפיה שהמאומנים יבצעו 100% מהמשימות שלהם.

יש לך שאלות נוספות? באפשרותך לשלוח פניה מפורטת דרך מנגנון ה'צור קשר' באתר ולפרט שם מלא, גיל, עיסוק, עיר מגורים, סיבת הפניה וגם טלפון ואי מייל להתקשרות.

אהבתם? שתפו את העמוד: