סדנת שינוי בחיים: לקחת שליטה מלאה על החיים ב-4 חודשים. באחריות!

Be A Winner היא סדנת שינוי בחיים למי שמכוון גבוה ורחוק. היא מאפשרת לך לקחת שליטה מלאה על חייך, ליצור כל שינוי שחלמת עליו, וגם כאלו שלא חלמת, ולעשות זאת באופן קל, פשוט ומהנה.

מזמין אותך לדמיין שהכל, אבל הכל אפשרי עבורך! שיש לך את הכלים כדי להרגיש מצוין, מאושר, מסופק, אוהב ונאהב. שיש לך את הכלים כדי ליצור את מה שחשוב לך ליצור בחייך, בכל תחום: בקריירה, בעסק, בזוגיות, בקשר עם האנשים החשובים בחייך, ברמת ההכנסה.

איך זה היה מרגיש עבורך אילו היתה בך אמונה בלתי מסויגת ביכולת שלך ליצור כל תוצאה? אילו היה בך ביטחון עצמי מלא? אילו היית ממוקד וחד לגבי לאן נכון לך ללכת וגם עושה לשם צעדים בפועל? אילו הפחד לעולם לא היה מנהל אותך יותר, והיית לגמרי חופשי ממנו? איך זה היה מרגיש ומה זה היה מאפשר לך אילו היו לך הכלים ליצור שינו בחיים?

יש לי שאלה חשובה אליך: בהנחה שיש עבורך דרך ללמוד איך לעשות את כל זה, האם יש בך פתיחות ללמוד, והאם חשוב לך ללמוד?

בהנחה שיש דרך עבור ללמוד את כל זה, האם ברור לך שמדובר באחד מאירועי הלימוד החשובים והמשמעותיים בחייך?

יש רק סיבה אחת מדוע מרבית האנשים לא חיים את החיים שמגיעים להם באמת: אף פעם לא למדו אותם איך עושים את זה! אף פעם לא למדו אותך איך יוצרים סיפוק, הגשמה, אהבה, אושר!

למדתי יסודי, תיכון, אוניברסיטה. ישבתי המון שנים בבית הספר ובאוניברסיטה. השקעתי בזה הרבה מאוד זמן, כסף ואנרגיה. על כלום! מרבית הדברים שקיבלתי שם היו חסרי ערך. בזבוז משווע של זמן, כסף ואנרגיה. שום דבר ממה שלמדתי שם לא הכין אותי בשום צורה ואופן לאתגרי החיים.

אני רוצה להראות לך שיש עבורך עוד דרך, ושהדרך הזו היא אפילו קלה, פשוטה ומאוד מאוד מהנה, וזה בתנאי שיש בך פתיחות ללמוד, וחשוב לך ללמוד.

איך ואיפה?
16 מפגשים, אחת לשבוע, כל מפגש בן 4 שעות, מתקיים ברמת גן. כדי לאפשר עבודה אישית אפקטיבית, המסגרת מוגבלת ל-20 משתתפים. המסגרת לא מתאימה לכל אחד ולכן כרוכה בבדיקת התאמה הדדית. ההרשמה לסדנה אפשרית רק במסגרת כנס 'החיים כיצירת מופת'. למידע על הכנס הקרוב והרשמה אליו מלאו את הטופס המצורף. מידע חשוב נוסף נמצא בקישור כאן. 

יש לך שאלות נוספות? יש לשלוח פניה מפורטת דרך מנגנון ה'צור קשר' כאן באתר. יש לציין שם מלא, גיל, עיסוק, עיר מגורים ופרוט קצר של סיבת הפניה.

אהבתם? שתפו את העמוד: