גלו כאן מה לומדים בתהליך אימון אישי?

אני בטוח ששמעת רבות על אימון אישי, אבל יש אפשרות שלא ממש ברור לך מה זה? אני כאן כדי לעשות לך סדר. יש מי שחושב שזה סוג של טיפול, יש מי שמבלבל בין זה לביןFotolia_51283362 טיפול פסיכולוגי או יעוץ. פגשתי גם לא מעט אנשים שאמרו לי ש: "אני לא מאמין בזה".

אימון אישי או קואצ'ינג הוא לא טיפול, ולא עוסק בלתת לך עצות כלל, בשום תחום, על שום דבר. זה תהליך לימוד, כמו כל תהליך לימוד אחר. התהליך לא עוסק בהקניית ידע, אלא בהקניית כלים ומיומנויות שיש אפשרות שחסרים כרגע בארגז הכלים שלך. קצת דומה ללימודי נהיגה. גם שם אי אפשר ללמוד נהיגה מתוך קריאה בספר.

ניסיון רב שנים שלי מול אלפי מאומנים, מלמד שהכלים והמיומנויות האלה מאוד אפקטיביים במה שהם יאפשרו לך. ליצור תוצאות שלא דמיינת שאפשריים עבורך, בכל תחום, בחיים ובעסקים. תהליכי האימון שלי, האישיים והסדנאות, הם בין אירועי הלימוד החשובים והמשמעותיים שפגשת אי פעם. הכלים שתקבל שם ילוו אותך לשארית ימיך.

כדי להבין יותר מהם הכלים והמיומנויות, וכדי ללמוד עוד על תהליך האימון ולמה הוא כל כך חשוב עבורך, מזמין אותך למלא הפרטים ומיד בדרך אליך קובץ עם פרוט מלא של מה עושים ולומדים שם.

אני שונא ספאם כמוך. באפשרותך להסיר עצמך מרשימת הדיוור שלי בקלות, בכל שלב.

דואר אלקטרוני *
שם *

אהבתם? שתפו את העמוד: