פיתוח מנהלים: ממנהל למנהיג – איך מפסיקים לנהל ומתחילים להוביל!

פיתוח מנהלים
פיתוח מנהלים

פיתוח מנהלים: איך היה נראה העסק שלך אם הדבר הכי חשוב לעובדים שלך היה ההצלחה שלו?! איך היתה נראית החברה אילו כל אחד מהעובדים היה מביא 100% אחריות, אכפתיות ומחויבות?

האם העובדים שלך מביאים את ה-100% שלהם לעבודה? האם הם קמים בבוקר ואומרים לעצמם 'איזה כיף לקום לעוד יום בעבודה', או שמא הם קמים כי 'חייבים להתפרנס'? מה המשמעות של עובד שלא מביא את ה-100% שלו? איך זה משפיע על התפוקה, על המחויבות, על רמת ההכנסה, על ההוצאות, על מימוש הפוטנציאל העסקי של החברה?

זה מה שקורה כאשר עובדים לא מביאים את ה-100% שלהם:
– חריגה מלוחות זמנים ותקציב
– הוצאות גבוהות ביחס להכנסות
– תחלופה עובדים גבוהה
– היעדרויות, איחורים, חיסורים ו'ימי מחלה'
– 'פוליטיקה אירגונית' שגורמת נזק וחבלה לתוצאות העסקיות
– עלויות גבוהות של 'אי איכות'
– לקוחות עוברים למתחרים

למה עובד לא מביא את ה-100% שלו לעבודה?
הסיבה לכך מאוד פשוטה. מרבית העובדים, בכל התפקידים ורמות ההכנסה, הגיעו לעיסוק שלהם ב…מקרה! למרבית העובדים אין באמת תשוקה למה שהם עושים, והם עושים זאת כי הם 'חייבים להתפרנס' ובגלל שזה מה שהם רגילים, מכירים ויודעים לעשות. אילו רק היתה להם את האפשרות, מרביתם היו שמחים לעסוק במשהו אחר.

ערכים כמו מחויבות, אכפתיות, אחריות, יצירתיות, מנהיגות אי אפשר לקנות, אי אפשר לנהל או לפקח עליהן. אפשר רק לטפח, לאפשר, לפתח אותן, והבשורה שלנו אליך היא שלעשות את זה, זה קל, פשוט, מהנה ומשרת את התוצאות העסקיות ברמות שאין לך דרך לדמיין.

דפוס הניהול הישן, של מנהל שאומר לאחרים מה לעשות ועסוק לפקוח ולבקר, לא רלוונטי יותר. עובר מן העולם מהר. את המנהלים הטובים של פעם, מחליפים היום מנהיגים. בראש החברות המובילות בתחומן עומדים, לא מנהלים טובים אלא מנהיגים מעוררי השראה.

הקשיבו למה שיש לגיא, מנכ'ל השראה פיתוח נדל'ן, לומר: 'הערך המוסף לבעלי עסקים הוא אדיר. האימון החזיר לי את התשוקה לעסק. למדתי להניע את העובדים טוב יותר'

לגלות את השיטה שמאפשרת להעלות תפוקה ומחויבות של עובדים ומנהלים באופן קל, פשוט ומהנה

דמיין שיש שיטה ודרך של פיתוח מנהלים ושל הדרכת עובדים, המאפשרת להעלות באופן דרמטי את המחויבות, האכפתיות והאחריות שלהם. שיש שיטה ודרך להפוך סביבה של עבודה לסביבה של הגשמה, כך שעובד יבוא לא כי הוא 'חייב להתפרנס', אלא כי הוא רוצה וזה חשוב לו, כי העיסוק שלו משמעותי עבורו.

דמיין שיש שיטה ודרך להפוך מנהלים מצוינים ועובדים למנהיגים, ושהשיטה הזו היא אפילו קלה פשוטה וממש מהנה, איך זה היה משליך על רמת ההנאה של עובדים מנהלים ומה זה היה עושה לתוצאות העסקיות?

מה נדרש כדי שחברה עסקית תיצור תוצאות עסקיות מצוינות ויוצאות דופן? מאוד פשוט, צריך שיהיו בה אנשים מצוינים ויוצאי דופן! מה נדרש שחברה עסקית תהיה מובילה בתחומה? היא צריכה אנשים שהם מובילים בתחומם. חברה ועסק יהיו לעולם גדולים כגודל האנשים שמובילים אותה.

כל תהליכי פיתוח מנהלים שלי לחברות ועסקים מכוונים לתכלית אחד בלבד, להקנות לעובדים ומנהלים כלים ומיומנויות שהניסיון שלי מלמד שלא נמצאים בארגז הכלים של מרביתם. הכלים האלה מאפשרים לאדם להפוך מרגיל לבלתי רגיל ולמדהים. ממנהל טוב, למוביל ומנהיג מעורר השראה.

לכלים האלה יש השפעה דרמטית על רמת ההנאה והכיף בעבודה, רמת המחויבות של עובדים ומנהלים ועל התפוקות. תהליכי האימון איתי מתקיימים בכמה אופנים: בתהליכים קבוצתיים ארוכים, בסדנאות חד יומיות או בתהליכים אישיים.

סדנאות פיתוח מנהלים והדרכת עובדים:

מרגיל לבלתי רגיל: איך מעלים תפוקה ומחויבות של עובדים באופן קל, פשוט ומהנה. יום סדנה שמטרתו להניח בארגז הכלים של עובדים ומנהלים, סדרה של כלים קלים, פשוטים וישימים מיידית שמעלים מאוד את מידת ההנאה ממקום העבודה, את המחויבות והתפוקה.

מידע נוסף על יום הסדנה הזה נמצא בקישור כאן.

תמיד כן: איך להפוך את אנשי המכירות ואת העובדים לאלופים במכירות ב-8 שעות, כך שכולם יוכלו להתאהב ממש במכירות ולמכור ללא כל חשש, פחד או התנגדות.

מידע נוסף על יום הסדנה הזה נמצא בקישור כאן.

למצוא את סופרמן: איך לאתר ולגייס את עובד חלומותיך. היום הזה מיועד למנהלי משאבי אנוש ומנהלים שמקיימים ראיונות עבודה ורוצים לשכלל מאוד את היכולות שלהם לאתר את העובד הכי נכון עבורם. יום סדנה שהופך את המשתתפים בו למומחים ואמנים בשאילת שאלות והקשבה. 

מידע נוסף על יום הסדנה הזה נמצא בקישור כאן.

ממנהל למנהיג: להפסיק לנהל, להתחיל להוביל. Be A Winner היא שיטה מעשית של פיתוח מנהלים ומנהיגות בחברות. מנהיגות היא הערך המבוקש ביותר בעולם העבודה. כשמנהיגות נוכחת עוד אנשים באים, וקבוצה גדולה של אנשים מוכנה לשלב ידיים יחד למען מטרה משותפת, ואז הכל אפשרי.

Be A Winner היא חווית לימוד עוצמתית, אחת החשובות והמשמעותיות שיש לאדם בחייו. היא מתקיימת לאורך 16 שבועות, מפגש אחד בשבוע של 4 שע' בכל פעם, מוגבל ל-16 משתתפים. היא איננה דומה לשום דבר שנדמה לכם שאתם מכירים, בשום מובן. 

היא איננה מתאימה לכל אחד וכרוכה בבדיקת התאמה הכוללת מילוי שאלון וראיון אישי.

מידע נוסף על הסדנה הזו נמצא בקישור כאן. 

פיתוח מנהלים באימון אישי: מטרת תהליך האימון האישי למנהלים היא לתת למנכ'לים ומנהלים מובילים בחברות כלים רבי עוצמה ליצור תוצאות בלתי רגילות, באופן קל, פשוט ומהנה. זה מה שאומרים בוגרים שלי על תהליכי האימון איתי: 'זה הלימוד החשוב ביותר שהיה לי בחיים עד היום', 'אני מחלק את החיים שלי לשניים, לפני האימון ולאחריו', 'זו ההשקעה הכי חשובה של בעל עסק בעסק שלו', 'החיים שלי היום לא דומים למה שהיו לפני'.

אימון אישי איתי הוא אחד מאירועי הלימוד החשובים והמשמעותיים שיש לאדם בחייו, ואני מקבל אליו רק את מי שמבין זאת. הוא איננו דומה בשום צורה ואופן לשום דבר שנדמה לך שמכיר, איננו מתאים לכל אחד וכרוך בבדיקת התאמה. 

מה השליחות שלי?
השליחות שלי היא ללמד מנהלים וחברות איך הם יכולים, באמצעות הפעילות העסקית הרגילה שלהם, להפוך את העולם למקום הרבה יותר טוב, ואגב כך גם להרוויח וליהנות הרבה יותר. 

רוצים לדעת יותר?
שלחו פניה מפורטת דרך מנגנון ה'צור קשר' באתר. ציינו שם מלא, תפקיד, חברה, מספר נייד וגם פירוט קצר של סיבת הפניה.

אהבתם? שתפו את העמוד: