אם רק תרשה לי, אלמד אותך להצליח מעבר לחלומות הכי פרועים שלך

מזמין אותך לשכוח את מה שנדמה לך שידעת. מדעי ההצלחה מעולם לא נשמעו טוב יותר. מעולם לפני כן לא שמעתם דברים כל כך ברורים, חדים, בהירים ופשוטים. 3 קטעי וידאו קצרים, שהם גם אודיו, כ-10 דק' כל אחד, להורדה חינם, שבהם אראה לך איך הופכים חלומות למציאות באופן קל, פשוט, מהנה והרבה יותר מהר ממה שאי פעם דמיינת

דמיין שיש לך האפשרות להיות כל מה שחלמת להיות: מאושר, שמח, שלוו, רגוע. דמיין שיש לך את הכלים ליצור כל מה שבא לך ליצור: להרוויח כמו שנכון לך להרוויח, לעסוק במה שאוהבים, להיות בזוגיות של חברות ואהבה. האם אתה מסוגל לדמיין איך נראים החיים שמגיע לך לחיות באמת?

ציבור עצום של אנשים סוחבים איתם תסכול לאורך שנים. עוד ועוד אנשים מבינים היום שהתסכול הזה הוא לא משהו שנולדים איתו, לא חייבים לסחוב אותו כל החיים, ואפשר ללמוד איך להיפטר ממנו, לתמיד. השליחות שלי היא לעזור לך לחסל את התסכול, להפיץ ברבים סדרה של כלים פשוטים ועוצמתיים, ליישום מיידי, המאפשרים שינוי דרמטי באיכות החיים והתוצאות בכל תחום. אם רק תרשה לי, אראה לך שכל מה שאמנת עד היום ש'ככה זה' ו'ככה אני' הוא בעצם רק אפשרות אחת מתוך מגוון אינסופי של אפשרויות, ויש לך את האפשרות לבחור אחרת. 

אני פוגש כל יום שורה אינסופית של אנשים מצוינים, משכילים יותר או פחות,
מתוסכלים מהדברים הבאים:

 • אני לא נמצא במקום שחלמתי להיות בגיל הזה. רע לי עם מה שאני עושה. לא מרגישה שהצלחתי בחיים.
 • מרגישה חוסר ביטחון עצמי. כשצריכה לדרוש משהו שמגיע לי אז קשה לי.
 • יש בי את החשש שאולי אני לא מספיק טובה וכשרונית בשביל להיות שם.
 • אני יודע מה צריך לעשות אבל הרגלים לא זזות. עושה צעד או שניים ואז נעמד. אני חושב שיש לי הכישורים אבל פוחד לבקש.
 • חשבתי שאם אעשה תואר אהיה מאושרת. כשעובר הרגע מרגישה איזה תחושה של כאב וחוסר סיפוק שיכולה יותר ולא עושה יותר. 
 • עושה הרבה דברים ומשהו אצלי לא מסופק. ללכת לעבודה, לחזור הביתה, זה שעממם אותי. 
 • מרגישה שאין לי שליטה שאני מתגלגלת. אני לא יודעת מה יהיה.
 • אין לי בת זוג ואני מרגיש שאני בגיל שצריך ליצור סוג של זוגיות כדי להקים בית ולא לגור בשכירות. מרגיש סוג של בדידות. 
 • לא כיף לי לחזור הביתה לבד, וללכת לאירועים לבד. מעולם לא היה לי קשר ארוך. אני ממצה מהר. נמאס לי. 

בהנחה שיש עבורך דרך להיפטר מהתסכול לנצח,
האם יש בך פתיחות ללמוד איך עושים את זה?

מה שיש כאן הוא אוצר בלום עבורך. שלושה קטעי לימוד קצרים. יש אפשרות שהם קטעי הלימוד החשובים והמשמעותיים ביותר שפגשתם עד היום. הנה מה שאין בהם: אין בהם שום בולשיט, שום תאוריות, שום ססמאות, שום 'הארות' או תובנות מסטיות.

מה שיש כאן הוא נטו לימוד. בשנת 2000, לפני 13 שנים, שניתי את חיי מקצה לקצה. הדבר הכי קרוב ללידה מחדש שאני מכיר. בקיץ האחרון חגגתי בר מצווה בגיל 53. לא ראיתי את האור, ולא נסעתי להודו בשביל זה. פשוט היה לי ממש רע בחיי. חיפשתי כלים כדי ליצור שינוי. מצאתי מישהו שהיה מוכן ללמד אותי איך עושים את זה, אז למדתי. פשוט בדיוק כפי שזה נשמע. 

ב-13 השנים האחרונות הקדשתי אלפי שעות לימוד והון עתק, נסעתי ברחבי עולם כדי לפגוש את כמה מהמורים הטובים שיש. למדתי ואני עדיין לומד בתשוקה להפוך את חיי ליצירת מופת, וללמד אחרים לעשות זאת גם. 

ארגז הכלים שבניתי אפשר עד היום לאלפי מאומנים לשנות את חייהם מקצה לקצה, ולעשות זאת באופן קל, פשוט, מהנה ו…מהר. מעולם עוד לא פגשתם לפני כן מסרים שהם כל כך בהירים, פשוטים, מדויקים. הם יטענו אתכם באנרגיה, יגרמו לכם להתאהב מחדש ב…עצמכם והם לגמרי חינם. 

אומרים לתסכול שלום (ואל תבוא לי בחלום)
ממלאים הפרטים ומועברים מידית להדרכה

3 הדרכות וידאו/אודיו מדהימות,
שיענו לך בין השאר על השאלות הבאות:

 • מהי הצלחה בכלל (אם לא תדע, איך תגיע?). מה שיש כאן ישנה את הגישה שלך לנושא לעד
 • מה נדרש ממך כדי להיות שם (וזה ממש לא מה שנדמה לך) 
 • למה אין שום קשר בין הצלחה בלימודים להצלחה בחיים
 • מה באמת חשוב עבורך ללמוד כדי להפוך הצלחה לשיטה ודרך חיים
 • מה הדבר הכי חשוב שיקבע אם תהיה שם 
 • האם זה משהו שכל אחד יכול? (ברור, אבל איך יתכן?!)

me2מי אני? בהשכלתי הפורמלית עו"ד. עד גיל 40, לפני 13 שנה, עסקתי בתקשורת. הייתי מרצה לעיתונאות, היה לי עסק, העסקתי עובדים. היה לי רע. בגיל 40 יצרתי בחיי מהפך ענק. שיניתי הכל מקצה לקצה. מחיי תסכול להגשמה. מהישרדות לרווחה ושפע. מבדידות לחברות ואהבה. אני מאושר! 

הקדשתי אלפי שעות לימוד, מול כמה מהמורים הטובים שיש בארץ ובעולם לשתי שאלות: איך הופכים את חיי ליצירת מופת ואיך מלמדים אחרים לעשות זאת גם. ב-13 השנים האחרונות הובלתי אינספור תהליכים ששינו את מציאות חייהם של אינספור אנשים מקצה לקצה. השליחות שלי היא ללמד. להפיץ ברבים את הכלים המאפשרים לכל אחד להיות האדם שתמיד חלם להיות, ולעשות זאת באופן קל, פשוט, מהנה ו…מהר.

 מה אומרים הבוגרים שלי:

 • ריקי טל, רו"ח: "אני היום ריקי אחרת וגם אנשים אומרים לי את זה. זה מרגיש נהדר, מרגיש וואו. איזה כיף שאני עושה היום את מה שאני רוצה. החלום שכל הזמן רציתי ופחדתי ולא העזתי, היום אני עושה, וזה קל. שום דבר לא מפחיד אותי".
 • רמי לוי, מנהל מכירות הי-טק: "זה עזר לי פלאים. פשוט הפך אותי ב-180 מעלות מהמקום שהייתי בו. היום אני נמצא במקום אחר לגמרי, מקצועית, משפחתית ואישית. האושר והשמחה חזרו אלי".
 • אופיר זליקוביץ, 28, איש תקשורת: "אני מחלק את חיי לשניים. לפני התהליך ואחריו. מה שניסיתי להשיג במשך 28 שנים ולא הצלחתי, תוך 4 חודשים הצלחתי לשנות. לא האמנתי שאפשר ליצור את השינוי הזה כל כך מהר".
 • אפי ורטהיים, 27, נהג משאית: "זו ההשקעה הכי טובה שעשיתי בחיים, ללא ספק. הכרתי את עצמי בתור אדם אחר, שיכול לעשות דברים מופלאים, אמיץ, לומד, שיכול לעשות הכל. לפני התהליך הייתי תקוע, הרגשתי לא טוב עם עצמי. שאין לי כיוון בחיים ושאני יכול לעשות הרבה יותר. קיבלתי כאן כלים פנטסטיים להיות אלוף במלא דברים. היום אין משהו שיכול לעצור אותי".
 • רועי ליכט, מהנדס תוכנה: "החיים שלי היום נראים אחרת לגמרי ממה שנראו לפני חצי שנה. גם באיך שאני מרגיש וגם בתוצאות שמופיעות. לפני חצי שנה התוצאות שלי היום נראו לי בלתי אפשריות".

 

אהבתם? שתפו את העמוד: