איך גלית עשתה שינוי?

Couple Holding Handsמלאו עכשיו את הפרטים וקבלו מיידית למייל ניתוח מקרה אימון אמיתי

היא בת 35. לפי כל קנה מידה שלכם מניח שהייתם מגדירים אותה כ'נאה'. כזו שגורמת לגברים לסובב את הראש. עד גיל 35 מעולם לא חוותה זוגיות משמעותית. היתה נשואה יום אחד. נכון, קראתם טוב, יום אחד. למחרת נפרדו והתגרשו. עד שנפגשנו היתה ממורמת ומתוסכלת. איך יכול להיות שכולם סביבה נשואים, מקימים משפחות ורק היא עדיין לבד?!

היא יצאה לדרך לתהליך אימון שנמשך שלושה חודשים וחצי, כלומר 14 פגישות. בסופן יצרה קשר עם בן זוג ויצרה זוגיות של חברות ואהבה, מסוג שלא היה לה מעולם לפני כן. בחלוף חודשים ספורים התחתנו. כיום היא אם לתינוקת. אין כאן שום הוקוס פקוס ושום מקריות, אלא דוגמה לשילוב של שלושה דברים שיוצרים תוצאות בכל תחום בחיים: פתיחות ללמוד, מחויבות לעשות את שנדרש לעשות, ואומץ ללכת לאן שקשה ומפחיד.

גלית קיבלה סדרה של כלים פשוטים, יישימים מיידית, שאפשרו לה לשנות לחלוטין את גישתה לחיים, את צורת חשיבתה, דרך התנהלותה, ומכאן גם את התוצאות שלה.

מלאו עכשיו את הפרטים וקבלו מיידית אליכם למייל דו'ח ניתוח מקרה אימון, שמלבד השם, הכל בו אמיתי לחלוטין. גלו את השלבים שעברה, ואת הכלים שקיבלה שאפשרו לה לעבור מלבד מתסכל, לביחד של חברות ואהבה. תוכלו להסיר עצמכם מהרשימה בכל שלב.

דואר אלקטרוני *
שם *

אהבתם? שתפו את העמוד: