הכלים שיחסכו לך שנים של התברברות מיותרת, המון כסף וים של תסכול!

אל תרשמו ללימודים, אל תשקיעו בעסק לפני שקראתם את הדו'ח הזה!2013-06-08_2321
הכלים שכל אחד חייב להכיר

את מה שיש כאן בדו'ח המיוחד הזה לא לימדו, ולא ילמדו אותך בשום בית ספר ובשום אוניברסיטה. אני רוצה לגלות לך כאן הכל, שלב אחרי שלב, מה נדרש ממך כדי למצוא כיוון בחיים. פרוט מלא של הכלים והמיומנויות שיאפשרו לך להגדיר מטרה, לעוף עליה בביטחון מלא, וללמוד איך לתרגם את התשוקה שלך להון! הכלים שיחסכו לך שנים של התברברות מיותרת, המון כסף וים של תסכול.

אני פוגש אינסוף חברה צעירים מצוינים ושומע מהם את הדברים הבאים:

 • אני משקיע בהרבה דברים במקום להשקיע בדבר אחד ולהצליח בו. מרגיש שיש לי מחסום שתוקע אותי. לא מוצא את עצמי יוצא לדרך. נמשך לכל מיני דברים, ובסוף מוצא את עצמי בלי כלום.
 • בשנה האחרונה איבדתי את עצמי. אני לא יודעת מה אני רוצה לעשות בחיים.
 • אני נורא מבולבל. לא יודע מה אני רוצה מעצמי. לא מתקדם לשום מקום. מכיר את זה כמה שנים.
 • אהבתי משחק, לשיר, אבל לא התעסקתי בזה כי פחדתי מכישלון, או שאני מכוער מידי. עובד עכשיו בעבודות מזדמנות. אני הרבה זמן באותו מקום, אותו מצב. מרגיש ששום דבר לא מתקדם.
 • דברים לא קורים בדרך שרציתי שיקרו. ציפיתי שאהיה מסודר יותר כלכלית. שתהיה זוגיות טובה. שיהיה לי השקט הנפשי. מרגיש תסכול.
 • אני קמה בבוקר הולכת לעבודה כדי להעביר עוד יום ולעשות את אותם הדברים שלא אוהבת. זה פשוט מרוקן אותי לחלוטין.
 • אני עושה משהו שלא אוהב, אותו דבר כל יום ומרגיש שיכול הרבה יותר. לא יודע לאן לפנות, לאן ללכת, מה אני שווה? אליך לראיון עבודה ומה אגיד? אין לי מה להראות שם!

רוב האנשים עושים את מה שהרוב עושים, רק בגלל שהרוב עושים את זה, מבלי לעצור ולשאול את עצמם, למה? לאן אני בעצם הולך? האם יש עוד אפשרות? הבשורה שלי אליך פשוטה. זה יכול להיות מאוד מאוד שונה, ואני רוצה להראות לך איך.

אני עומד להראות לך משהו שמעולם עוד לא ראית:
את הכלים שיחסכו לך שנים של התברברות מיותרת,
המון כסף וים של תסכול!

דואר אלקטרוני *


יש לי שאלה חשובה אליך: איפה רואה את עצמך בעוד 3-5 שנים מהיום, האם יש לך תשובה? האם התשובה שיש לך מרגשת או מספקת אותך?

הנה דוגמה לתשובות שאני מקבל בדרך כלל:

 • לעסוק במשהו חדש, מקורי, לא שגרתי, שלא כל אחד עושה. שאני ארגיש שאני לא פה סתם. שהמעמד הכלכלי שלי יצעד יד ביד עם העיסוק שלי.
 • אני רוצה להצליח בחיים, משפחתית, חברתית, כלכלית. לדעת שאני חי את החיים שלי כמו שרציתי, בלי מחסור בשום תחום.
 • אני רוצה להיות מאושר.
 • אני רוצה להקים משפחה, פרנסה טובה, בריאות פיזית ונפשית. להיות מוקף באנשים שאני אוהב.
 • אני רוצה למצוא את הג'וב של חיי.
 • להיות שלם באמת מבפנים בכל הדברים שאני עושה וליהנות מהחיים.

מרבית האנשים היו רוצים להיות שלמים, מסופקים, מצליחים, מאושרים. האם מרבית האנשים נמצאים שם? לא! מרביתם חיים סוג של בינוניות, בעיסוק, בזוגיות, בהכנסה. במידת הסיפוק בחיים בכלל.

אם גם התשובה שלך דומה לאלו שלמעלה, אז מרבית הסיכויים שגם הסיפור שלך יהיה כמו הסיפור של הרוב. למרבית האנשים אין באמת מושג איפה היו רוצים להיות, או איך מגיעים לשם. ולך?

וזה מה שאומרים אלו שמיישמים את הכלים שקיבלו ממני:

אופיר זליקוביץ:
"
אני מחלק את חיי לשניים. לפני התהליך ואחריו. מה שניסיתי להשיג במשך שנים ולא הצלחתי, תוך 4 חודשים הצלחתי לשנות. לא האמנתי שאפשר ליצור את השינוי הזה כל כך מהר".

אפי ורטהיים:
"זו ההשקעה הכי טובה שעשיתי בחיים, ללא ספק. הכרתי את עצמי בתור אדם אחר, שיכול לעשות דברים מופלאים, אמיץ, לומד, שיכול לעשות הכל. לפני התהליך הייתי תקוע, הרגשתי לא טוב עם עצמי. שאין לי כיוון בחיים ושאני יכול לעשות הרבה יותר. קיבלתי כאן כלים פנטסטיים להיות אלוף במלא דברים. היום אין משהו שיכול לעצור אותי".

רועי ליכט:
"החיים שלי היום נראים אחרת לגמרי ממה שנראו לפני חצי שנה. גם באיך שאני מרגיש וגם בתוצאות שמופיעות. לפני חצי שנה התוצאות שלי היום נראו לי בלתי אפשריות".

 

מי אני ולמה כדאי לך ללמוד ממני?
רובי שטיינר
מאז שנת 2000 אני עוסק באימון (קואצ'ינג). הובלתי הרבה מאוד תהליכים המאפשרים למשתתף בהם שני דברים עיקריים: להרגיש מצוין עם עצמו, וליצור בחייו תוצאות יוצאות דופן. בהשכלתי עו"ד אך מעולם לא עסקתי בזה. עד שנת 2000 עסקתי בתקשורת, היה לי עסק, הייתי מרצה לעיתונאות, והיה לי בעיקר רע.

בגיל 40 יצרתי בחיי שינוי ענק בכל תחום. פגשתי כמה מהמורים הטובים שיש בארץ ובעולם. הקדשתי אלפי שעות לימוד לשתי שאלות: איך הופכים את חיי ליצירת מופת, ואיך מלמדים אחרים לעשות זאת גם. בניתי לי ארגז כלים יחודי שהפך אותי בשנים האחרונות לאחד המאמנים המובילים בישראל.

ארגז הכלים הזה יאפשר לך להגיע למקומות שכלל לא דמיינת שאפשריים עבורך ולעשות את זה קל, פשוט, מהנה ו…מהר.

הכנתי עבורך דו"ח מיוחד:
הכלים והמיומנויות שלא מלמדים בשום בית ספר ובשום אוניברסיטה.
שאין לך אפשרות
לקרוא בשום ספר.

1

2013-06-08_2321

 

לקבלת הדו'ח מלאו כאן פרטי דואר אלקטרוני וזה בדרך אליכם. אני שונא ספאם כמוכם. תוכלו להסיר עצמכם בכל שלב.

דואר אלקטרוני *

אהבתם? שתפו את העמוד: