אימון אישי שמחזיר את התשוקה לחיים ולעסקים

עד גיל 40 לא חייתי באמת ולא באמת חייתי. זו אמירה קשה שאני מתכוון אליה לגמרי. הייתי נשוי לאשה שלא רציתי בה, עסקתי בעיסוק שלא רציתי בו, חייתי חיים שלא רציתי בהם והייתי משוכנע ש'ככה זה' ו'זה מה יש'!

מי שלא היה שם לעולם לא יבין את העצמה של תחושת ה'כלא'. הייתי אדם כעוס, ממורמר, מתוסכל, שחיי את חייו מתוך תחושה קשה של פספוס והחמצה. ידעתי שאני רוצה להיות במקום אחר, אבל לא היה לי שמץ של מושג איך מגיעים לשם?

בגיל 40 קיבלתי את המתנה הגדולה ביותר של חיי. הגעתי לקורס הכשרת מנחים של מיכא"ל (מיצוי כישורים אישיים למצוינות). המתנה שקיבלתי שם היתה פשוטה, אבל שינתה לי את החיים מקצה לקצה.

גיליתי שמעבר לדרך שבה הייתי רגיל לחשוב, יש עוד דרך ובעצם הרבה דרכים, ושיש לי את האפשרות לבחור. כלומר, שכל מה שחשבתי שזאת 'האמת', זו היתה רק האמת הפרטית שלי, ושמעבר לאמת שלי קיימות עוד הרבה אמיתות ואני יכול לבחור. גיליתי שלבחור אמת אחרת יכול להיות קל, פשוט ומאוד מהנה.

גיליתי גם שיש לי אפשרות לבחור איך אני רוצה להרגיש ואיך אני רוצה לפעול ושפחד זו בעצם רק מחשבה, שגם אותה אני יכול לנהל. וואו, הגילוי הזה היה מעמד הר סיני מבחינתי. הכי קרוב ללידה מחדש. הגילוי הזה הוליד מסע של שינוי שבעקבותיו שיניתי את חיי מקצה לקצה, בכל מובן שרק עולה על דעתך.

שיניתי את הזוגיות שלי, את העיסוק שלי, שיניתי לחלוטין את איכות הקשר עם ילדי, את חשבון הבנק שלי. שיניתי את מי שאני מקצה לקצה. מאדם מפוחד, חסר ביטחון עצמי, לאמיץ מלא ביטחון. מנגרר למוביל.

מכעוס וביקורתי לפתוח, לומד, אוהב, קשוב. מאדם שרע לו, לאדם שטוב לו. מאושר.

בשפה המקצועית קוראים למה שעברתי פיתוח מודעות עצמית. מודעות למה? מודעות לאפשרות שיש עוד אפשרות ושיש לך אפשרות לבחור. שיש עוד אפשרות לחשוב, להרגיש, לפעול, ושיש לך אפשרות לבחור בעוד המון אפשרויות.

פיתוח מודעות עצמית היא ההשקעה הכי חשובה, הכי משתלמת שאדם עושה בימי חייו. נקודה! ההסבר לכך פשוט. באת לעולם עם המכשיר הכי משוכלל שיש, את ואתה! המכשיר הזה כל כך משוכלל, שהרובוט הכי מתקדם נראה לידך כמו ילד מפגר!

יש רק בעיה אחת. שכחו לצרף למכשיר המשוכלל הזה חוברת הפעלה. כזו שיודעת להסביר לך במילים פשוטות איך יוצרים סיפוק, אושר, שפע, זוגיות ואהבה בחיים. ומכיוון שלא מלמדים את זה בשום בית ספר או אוניברסיטה, אז הרבה מאוד אנשים מבזבזים הרבה מאוד שנים בניסיונות סרק להגיע לשם, ומרביתם לעולם לא יגיעו.

'פיתוח מודעות עצמית' היא למעשה חוברת ההפעלה שלך. כלומר, ככל שהמודעות העצמית שלך גדולה יותר, עם יותר אפשרויות בחירה, כך גדל מרחב האפשרויות שלך לפעול וכך גדל בהתאמה מידת הסיפוק, האושר והתוצאות.

אני קובע שאפשרי עבורך היום הרבה יותר ממה שיש בחייך כרגע. אפשרי עבורך הרבה יותר שמחה, אהבה, זוגיות, קריירה, הכנסה, שפע, סיפוק. האפשרות הזו זמינה לך רק אם יש בך שילוב של שני דברים: פתיחות ללמוד וחשוב לך ללמוד.

אם יש בך את זה, אראה לך איך עושים את זה באופן קל, פשוט ומאוד מאוד מהנה. כדי לדעת יותר מזמין אותך לעשות שני דברים פשוטים. הראשון, להירשם לרשימת החברים הפרטית שלי בעמוד הבית. זה יאפשר לך לקבל ממני עוד דברים מרתקים וגם הזמנות לאירועים חינמיים ובתשלום שאני מקיים מעת לעת.

הדבר השני שאני מזמין אותך לעשות  כדי לדעת יותר על תהליכי האימון האישי איתי זה לשלוח פניה מפורטת דרך מנגנון ה'צור קשר' כאן באתר. יש לפרט את סיבת הפניה, טלפון ומייל ליצירת קשר.

אהבתם? שתפו את העמוד: