שיפור ביטחון עצמי

אלמד אותך לשנות את הביטחון העצמי, הערכה עצמית והאמונה שלך בעצמך מקצה לקצה בחודשים ספורים

איך היו נראים החיים שלך אילו רק היה לך את כל הביטחון העצמי שחלמת עליו? הביטחון להתעמת מול הבוס, או מול עמיתים לעבודה. הביטחון לדבר באותו המקום שבדרך כלל שתקת.

הביטחון לבקש את ההעלאה שמגיעה לך, להרים את אותו הטלפון שכל כך קשה לעשות. הביטחון לגשת או להתקשר לאותו הגבר או האישה, כמו שתמיד רצית לעשות.

הביטחון לדבר בלי פחד לעשות טעות, לומר את האמת בלי הפחד ממה מישהו עלול לחשוב, ואיך הוא עלול להגיב!

איך היו החיים שלך נראים ואיך זה היה מרגיש אילו רק היה לך את כל הביטחון שאי פעם חלמת עליו, ואילו היו לך כלים להעיף את הפחד מחייך, לנצח?!

מדהים מה שזה היה מאפשר, לא?! אני רוצה לגלות לך סוד. לקבל כלים המאפשרים שיפור ביטחון עצמי זה קל, פשוט ומאוד מאוד מהנה! יש מאחורי אינספור קבלות שמעידות שלמילים הללו יש כיסוי.

זה אפשרי עבורך בשני תנאים: יש בך פתיחות ללמוד וחשוב לך ללמוד. יש מי שמאמין כי שיפור ביטחון עצמי דורש טיפול פסיכולוגי של שנים. ובכן, לא! תחום האימון האישי, או הקואצ'ינג, מציע כלים שונים לחלוטין, המאפשרים לעשות זאת בתהליך קצר, קל, פשוט, מהנה, שנשאר איתך לשארית ימיך.

שאלות נפוצות:

איך ואיפה זה מתקיים?
בתהליך אישי המתקיים בתל אביב או כפר סבא, לבחירתך. מידע חשוב נוסף נמצא בקישור כאן. התהליך לא מתאים לכל אחד וכרוך בבדיקת התאמה הדדית בת שני שלבים. בשלב ראשון ישלח אליך שאלון. לאחר שנקבל אותו, נקיים איתך שיחה קצרה נוספת ואם נראה שנכון לך ולנו, נתאם איתך פגישת הכרות. פגישת ההכרות כרוכה בהשקעה כספית.

פגישת ההכרות מאפשרות לנו להכיר זה את זה הרבה יותר טוב, מאפשרת לך לחדד את הבעיות והאתגרים שלך, להבין מה זה בכלל תהליך האימון איתנו, וגם מה נדרש ממך כדי להפיק ממנו מקסימום תועלת. בפגישה נלמד אותך גם להגדיר תוצאה שברצונך להפיק מהתהליך. בסופה נדע אם אנחנו נכונים זה לזה. 

האם שיפור ביטחון עצמי נעלם כאשר התהליך מסתיים?
לא, הכלים והשינוי נשארים איתך לכל החיים.

לאיזה גילאים זה מתאים, האם מתאים גם לילדים ונוער?
לא, אנחנו עובדים רק עם בוגרים, לאחר שרות צבאי.

אני רוצה את התהליך עבור מישהו אחר (ילד/בעל/בן זוג/חבר), איך עושים את זה?
ציינו בפניה אלינו שם וטלפון שלכם, וגם שם מלא, טלפון, עיסוק, עיר מגורים, של מי שאתם פונים עבורו. עדכנו אותו אודות הפניה שלכם בשמו. אנחנו ניצור איתו קשר ישירות, רק לאחר שעדכנתם אותו על כך. אנחנו חייבים לדבר ישירות עם מי שאמור להשתתף בסדנה כדי לבדוק התאמה.

אבל הייתי כבר בהרבה טיפולים פסיכולוגים שלא עזרו, למה שזה כן?
אימון אישי וטיפול פסיכולוגי הם שני תחומים שונים לחלוטין בכל מובן אפשרי. הפסיכולוגיה יוצאת מנקודת הנחה שלאדם יש בעיה ולכן דרוש לו טיפול. האימון יוצא מנקודת הנחה שהבעיה העיקרית של מרבית האנשים היא האמונה שיש להם בעיה.

קואצ'ינג יוצא מנקודת הנחה שלאדם אין שום בעיה, והכל אפשר ללמוד. אימון אישי הוא לא טיפול אלא לימוד. הוא מאפשר למאומן לשנות גישה לחיים, ללמוד איך לחשוב אחרת, כדי לפעול אחרת, כדי לקבל תוצאות אחרות לגמרי.

איך מתחילים תהליך אימון לשיפור ביטחון עצמי?

שלחו עכשיו פניה דרך ה'צור קשר', ציינו שם מלא, גיל, עיסוק, עיר מגורים וטלפון ונחזור אליכם בהקדם.

אהבתם? שתפו את העמוד: