איך למצוא כיוון בחיים?

http://youtu.be/cAccpL1NbtY

האירוע הזה מיועד למי שרוצים לקבל תשובה למה נכון להם ללמוד, במה נכון להם לעסוק, איפה נמצאת התשוקה שלהם ואיך מתרגמים אותה להון! יום שישי (טרם נקבע מועד לאירוע הבא) בין השעות 9 ועד 13 בת"א. 4 שעות שיחסכו לך שנים של התברברות, המון כסף וים של תסכול. אחד מאירועי הלימוד החשובים שנכחת בהם. הרוב עושים את מה שהרוב עושים ומרוויחים כמו הרוב, שכר ממוצע במשק. אני עומד לגלות לך את הדברים החשובים באמת שלא למדו אותך בבית הספר ולא ילמדו אותך בשום אוניברסיטה. אירוע חובה למי שלא רוצה להיות כמו הרוב. 

האירוע הזה תוכנן בעיקר לצעירים אחרי צבא, אבל לא רק. פשוט מפני שאני מתבונן בהם וכואב לי. אני רואה שורה אינסופית של אנשים מצוינים מבזבזים המון זמן, כסף ואנרגיה על כלום, רק כדי שבסוף תהיה להם איזו עבודה חסרת משמעות, עם שכר ממוצע במשק.

אני זוכר את חווית ההלם שלי לאחר השחרור. פעם ראשונה בחיים שלי שאני לא חלק משום מסגרת. שאיש לא אומר לי יותר מה ואיך לעשות, לאן ללכת. שאני אדון לגמרי לעצמי. וואו, עבורי זה היה מלחיץ ומפחיד. לא הייתי מוכן לזה בשום צורה ואופן.

אני פוגש אינסוף חברה צעירים מצוינים ושומע מהם את הדברים הבאים:

 • אני משקיע בהרבה דברים במקום להשקיע בדבר אחד ולהצליח בו. מרגיש שיש לי מחסום שתוקע אותי. לא מוצא את עצמי יוצא לדרך. נמשך לכל מיני דברים, ובסוף מוצא את עצמי בלי כלום.
 • בשנה האחרונה איבדתי את עצמי. אני לא יודע מה אני רוצה לעשות בחיים.
 • אני נורא מבולבל. לא יודע מה אני רוצה מעצמי. לא מתקדם לשום מקום. מכיר את זה כמה שנים.
 • אהבתי משחק, לשיר, אבל לא התעסקתי בזה כי פחדתי מכישלון, או שאני מכוער מידי. עובד עכשיו בעבודות מזדמנות. אני הרבה זמן באותו מקום, אותו מצב. מרגיש ששום דבר לא מתקדם.
 • דברים לא קורים בדרך שרציתי שיקרו. ציפיתי שאהיה מסודר יותר כלכלית. שתהיה זוגיות טובה. שיהיה לי השקט הנפשי. מרגיש תסכול.
 • אני קם בבוקר הולך לעבודה כדי להעביר עוד יום ולעשות את אותם הדברים שלא אוהב. זה פשוט מרוקן אותי לחלוטין.
 • אני עושה משהו שלא אוהב, אותו דבר כל יום ומרגיש שיכול הרבה יותר. לא יודע לאן לפנות, לאן ללכת, מה אני שווה? אליך לראיון עבודה ומה אגיד? אין לי מה להראות שם!

רוב האנשים עושים את מה שהרוב עושים, רק בגלל שהרוב עושים את זה, מבלי לעצור ולשאול את עצמם, למה? לאן אני בעצם הולך? האם יש עוד אפשרות? הבשורה שלי אליך פשוטה. זה יכול להיות מאוד מאוד שונה, ואני רוצה להראות לך איך.

אני רוצה להזמין אותך ל-4 השעות הכי חשובות שהיו לך. במפגש הזה אני עומד לנפץ לך כל מיתוס שיש לך לגבי מה זאת הצלחה ואיך מגיעים לשם, לגבי כסף ואיך יוצרים אותו, לגבי לימודים והקשר שלהם להצלחה בחיים.

אני עומד להראות לך משהו שמעולם עוד לא ראית:
איך להפוך הצלחה לדרך חיים, ואיך עושים את זה קל,
פשוט ומאוד מהנה!

יש לי שאלה חשובה אליך: איפה רואה את עצמך בעוד 3-5 שנים מהיום, האם יש לך תשובה? האם התשובה שיש לך מרגשת או מספקת אותך?

הנה דוגמה לתשובות שאני מקבל בדרך כלל:

 • לעסוק במשהו חדש, מקורי, לא שגרתי, שלא כל אחד עושה. שאני ארגיש שאני לא פה סתם. שהמעמד הכלכלי שלי יצעד יד ביד עם העיסוק שלי.
 • אני רוצה להצליח בחיים, משפחתית, חברתית, כלכלית. לדעת שאני חי את החיים שלי כמו שרציתי, בלי מחסור בשום תחום.
 • אני רוצה להיות מאושר.
 • אני רוצה להקים משפחה, פרנסה טובה, בריאות פיזית ונפשית. להיות מוקף באנשים שאני אוהב.
 • אני רוצה למצוא את הג'וב של חיי.
 • להיות שלם באמת מבפנים בכל הדברים שאני עושה וליהנות מהחיים.

מרבית האנשים היו רוצים להיות שלמים, מסופקים, מצליחים, מאושרים. האם מרבית האנשים נמצאים שם? לא! מרביתם חיים סוג של בינוניות, בעיסוק, בזוגיות, בהכנסה. במידת הסיפוק בחיים בכלל.

אם גם התשובה שלך דומה לאלו שלמעלה, אז מרבית הסיכויים שגם הסיפור שלך יהיה כמו הסיפור של הרוב. למרבית האנשים אין באמת מושג איפה היו רוצים להיות, או איך מגיעים לשם. ולך?

התוצאה היא שמרביתם עסוקים בלהתגלגל ולהתפרנס ולחכות שמשהו יקרה, אבל כלום לא קורה, מלבד שנים שחולפות, קמטים, שיער לבן והרבה תחושות של תסכול והחמצה.

מרבית הצעירים הולכים ללמוד כי…זה מה שכולם עושים. כי זה חשוב, כי ההורים וגם החברה לוחצים, כי צריך את זה לרזומה, כי זה פותח דלתות, כי זה נכון. הכל נכון. כך חושבים הרוב. אני לא ממליץ לך להיות חלק מהרוב!

יש כאלה שרוצים לפתוח עסק כדי להיות עצמאים, אבל אין להם מושג איזה עסק. התוצאה היא שהם מוצאים עצמם בעסקים שלא ממש מלהיבים אותם, עם שותפים שהם לא ממש רוצים בהם, עובדים מצאת החמה ועד צאת הנשמה. לא נהנים מהעיסוק. חלקם אכן עושים כסף, אבל מרגישים מתוסכלים.

יש עבורך דרך למנוע בזבוז משווע של שנים,
הרבה כסף וים של תסכול!

הסיבה שמרבית האנשים נראים כפי שהם נראים היא פשוטה להחריד. אף פעם לא לימדו אותם אחרת. אף פעם לא לימדו אותך איך מצליחים בחיים, איך יוצרים אושר, סיפוק, כסף! אני למדתי משפטים וקיבלתי שם ידע. שום דבר ממה שקיבלתי באוניברסיטת תל אביב לא הכשיר אותי להיות עו"ד מצליח! לא היה לידע שקיבלתי שם שום קשר ליכולת שלי ליצור הצלחה בחיי כעורך דין. מרבית שנות הלימוד שלי, החל מבית ספר יסודי, תיכון ואוניברסיטה, היו בזבוז זמן. רכשתי ידע שמרביתו היה חסר כל ערך עבורי, לא הכין אותי בשום צורה ואופן לאתגרי החיים באמת. אין בינם לבין היכולת להצליח בחיים שום קשר! אני רוצה להראות לך איך אפשרי עבורך לעשות את זה אחרת. אני רוצה להזמין אותך ל-4 השעות הכי חשובות בחיים שלך. יש אפשרות שהן יחסכו לך שנים של בזבוז זמן, כסף, אנרגיה וים של תסכול. לפני שנמשיך, מזמין אותך לקרוא מה אומרים אלו שלמדו אצלי:

ריקי טל, רו"ח: "אני היום ריקי אחרת וגם אנשים אומרים לי את זה. זה מרגיש נהדר, מרגיש וואו. איזה כיף שאני עושה היום את מה שאני רוצה. החלום שכל הזמן רציתי ופחדתי ולא העזתי, היום אני עושה, וזה קל. שום דבר לא מפחיד אותי". רמי לוי, מנהל מכירות הי-טק: "זה עזר לי פלאים. פשוט הפך אותי ב-180 מעלות מהמקום שהייתי בו. היום אני נמצא במקום אחר לגמרי, מקצועית, משפחתית ואישית. האושר והשמחה חזרו אלי".

מה יקרה במפגש הזה שהוא כל כך חשוב עבורך? אני עומד לנפץ אצלך כל מיתוס לגבי מה זאת בכלל הצלחה (כי אני טוען שאין לך שום מושג) ואיך מגיעים לשם (כי גם כאן אני טוען שאין לך מושג). אני עמד לנפץ לך גם כל מיתוס שקשור לכסף ואיך עושים אותו, כל מיתוס שקשור בלימודים ועל הקשר בין הצלחה בלימודים להצלחה בחיים. אני עומד להראות לך גישה אחרת לגמרי לחיים ולעסקים, את הגישה שמשותפת לווינרים ולמצליחנים הגדולים בעולם. המפגש הזה יאפשר לך לגלות בין השאר:

 • מהי בכלל הצלחה (כי אני טוען שאין לך מושג), ואיך תופסים אותה האנשים והחברות המצליחות בעולם
 • מה נדרש ממך כדי להיות שם, ואיך ניתן להפוך הצלחה לדרך חיים
 • מה עומד בינך לבין היכולת שלך להצליח, ומה נדרש כדי ליצור שינוי
 • איך אפשר לעשות כסף והרבה וגם ליהנות מזה, או איך להפוך את התשוקה שלך לכסף והרבה?
 • על מה בכלל משלמים לך, כשכיר, עצמאי או בעל עסק (כי אני טוען שאין לך מושג), ואיך להרוויח הרבה יותר
 • מה הקשר בין לימודים והצלחה בחיים, או בין הצלחה בלימודים להצלחה בחיים? (וזה ממש לא מה שחשבת!)
 • נוסחת 15 השלבים שתאפשר לך ליצור כל תוצאה בקריירה, עסקים, זוגיות ובחיים

האם המפגש הזה ישנה לך את החיים? לא, אבל יש אפשרות שהמפגש הזה ישמש נקודת תפנית משמעותית בחייך. הדבר הכי חשוב שתפיק מהמפגש זה הגילוי שיש דרך אחרת ושהדרך הזו אפשרית גם עבורך, ושזה אפילו קל, פשוט ומאוד מאוד מהנה. בסוף המפגש אפתח בפניך הזדמנות יחודית להמשיך וללמוד. אני עומד להציג בפניך את Be A Winner, שהוא האירוע הלימודי הכי חשוב שהיה לך אי פעם.

מתי? יום שישי. טרם נקבע מועד לאירוע הבא. התכנסות החל משעה 9, מתחילים 9:30 ועד 13.
איפה? בתל אביב, מכון מגיד, רח' קהילת סלוניקי 7 קמ' 3. (לחצו כאן למפה)
מה ההשקעה? 147 ש"ח בלבד. התשלום בכ. אשראי בלבד או באמצעות חשבון PayPal. הסדרת תשלום מראש בלבד. הודעת תשלום תשלח אליך לאחר שיקבע מועד. 
איך נרשמים? רק ממלאים עכשיו את הפרטים בטופס הרישום. אין לך מה להתלבט ואין למה לחכות.

מי אני ולמה כדאי לך ללמוד ממני?
רובי שטיינרמאז שנת 2000 אני עוסק באימון (קואצ'ינג). הובלתי הרבה מאוד תהליכים המאפשרים למשתתף בהם שני דברים עיקריים: להרגיש מצוין עם עצמו, וליצור בחייו תוצאות יוצאות דופן. בהשכלתי עו"ד אך מעולם לא עסקתי בזה. עד שנת 2000 עסקתי בתקשורת, היה לי עסק, הייתי מרצה לעיתונאות, והיה לי בעיקר רע.

בגיל 40 יצרתי בחיי שינוי ענק בכל תחום. פגשתי כמה מהמורים הטובים שיש בארץ ובעולם. הקדשתי אלפי שעות לימוד לשתי שאלות: איך הופכים את חיי ליצירת מופת, ואיך מלמדים אחרים לעשות זאת גם. בניתי לי ארגז כלים יחודי שהפך אותי בשנים האחרונות לאחד המאמנים המובילים בישראל.

ארגז הכלים הזה יאפשר לך להגיע למקומות שכלל לא דמיינת שאפשריים עבורך ולעשות את זה קל, פשוט, מהנה ו…מהר.

למי האירוע הזה מתאים?

 • לצעירים שרוצים לקבל תשובה לשאלה: מה הכיוון הנכון עבורם, בלימודים ובתעסוקה?
 • לכל מי שמחפש תשובות לשאלות הללו, גם אם עבר את גיל 30
 • לכל מי שמתלבט מה נכון לו ללמוד?
 • למי שכבר לומד, אבל  רוצה להבטיח עיסוק שהוא גם מענין וגם מכניס הרבה יותר
 • למי שמתלבט איזה עסק לפתוח, או שיש לו עסק אבל לא מסופק
 • למי שרוצה לקבל כלים כדי להפוך את התשוקה שלו להון (להרבה כסף)
 • למי שיש לו כיוון בחיים, אבל חשוב לו לקבל כלים כדי ליצור בחייו תוצאות יוצאות דופן

מה אני מבטיח לך?
מבטיח לך רק דבר אחד: יש לי עבורך כלים שלא תמצא בשום מקום אחר. אני עומד להראות לך דברים שלא תוכל לקרוא בשום ספר, או לראות בשום סרטון ביוטיוב. המפגש הזה הולך להיות מרתק עבורך, ולא דומה לשום דבר שנדמה לך. ואם יש בך התשוקה ללמוד, זה הולך להיות עבורך וואו גדול!

האם יש עוד מישהו מבין החברים שלך שיכול היה להפיק תועלת ממפגש כזה? אם כן, מזמין אותך לשלוח אליו את הקישור לעמוד הזה. יש אפשרות שהוא יאמר לך תודה ענקית!

אופיר זליקוביץ, 28, איש תקשורת:
"
אני מחלק את חיי לשניים. לפני התהליך ואחריו. מה שניסיתי להשיג במשך 28 שנים ולא הצלחתי, תוך 4 חודשים הצלחתי לשנות. לא האמנתי שאפשר ליצור את השינוי הזה כל כך מהר".

אפי ורטהיים, 27, נהג משאית:
"זו ההשקעה הכי טובה שעשיתי בחיים, ללא ספק. הכרתי את עצמי בתור אדם אחר, שיכול לעשות דברים מופלאים, אמיץ, לומד, שיכול לעשות הכל. לפני התהליך הייתי תקוע, הרגשתי לא טוב עם עצמי. שאין לי כיוון בחיים ושאני יכול לעשות הרבה יותר. קיבלתי כאן כלים פנטסטיים להיות אלוף במלא דברים. היום אין משהו שיכול לעצור אותי".

רועי ליכט, מהנדס תוכנה:
"החיים שלי היום נראים אחרת לגמרי ממה שנראו לפני חצי שנה. גם באיך שאני מרגיש וגם בתוצאות שמופיעות. לפני חצי שנה התוצאות שלי היום נראו לי בלתי אפשריות".

אבל רובי, אני לא מאמין בשינויים אינסטנט, ביום אחד?
גם אני לא. שינוי הוא תולדה של לימוד ושל תהליך. החיים שלך לא עומדים להשתנות בעקבות היום הזה. הערך המוסף הכי גדול עבורך יהיה בהבנה שאין לך שום מושג איך יוצרים את אותם הדברים שחשובים עבורך בחיים, אבל שיש דרך עבורך ללמוד זאת ושזה קל, פשוט ומהנה. וזה הולך להיות חתיכת גילוי ענק עבורך!

 "זו ההשקעה הכי טובה שעשיתי בחיים, ללא ספק".
צפו כאן במה שיש לאפי ורטהיים לומר

די רובי אני בפנים

 


מדיניות ביטולים:
ביטולים בכתב בלבד למייל robist@bezeqint.net.
עד יום לפני האירוע, זיכוי מלא. לאחר מכן אין זיכויים ואין החזרים מכל סיבה שהיא.

אהבתם? שתפו את העמוד: