הזמנת הרצאות וסדנאות

כאן תוכלו להזמין הרצאות וסדנאות. האירועים המפורטים מיועדים לחברות, בתי ספר, מתנ"סים, ופרטיים. ארגון הקבוצה, גביה, מקום וכל לוגיסטיקה אחרת הכרוכה באירוע, היא באחריותכם.

איך להחזיר את התשוקה לחיים ולעסקים?
מרבית האנשים היו רוצים חיים מלאי סיפוק ומשמעות, אבל מרביתם הולכים לעיסוק שגרתי שיש בו רק פרנסה. גלו כאן למה זה קורה, ואיך יוצרים שינוי באופן קל, פשוט ומהנה?!

פורמט: הרצאה בת שעה וחצי או סדנה בת שלוש שעות. להזמנות ומידע נוסף שלחו פניה דרך ה'צור קשר'.

איך לגדל ילד מדהים, בשלווה, ללא כעסים ועצבים?
דמיינו שיש לכם הכלים לגדל ילד, עצמאי, אחראי, יוזם, וכל זה בשיא השלווה, ללא כעסים, עצבים ועונשים. מפגש שעומד לנפץ לכם כל מיתוס שהחזקתם בו בנושא גידול ילדים. אחת הבעיות של העידן המודרני שאין היכן ללמוד מיומנויות. אחת מהן היא איך להיות הורה ראוי לילדך.

המפגש הזה יאפשר לך להבין מהם הדברים הכי חשובים שהורה צריך לספק לילד שלו (וזה ממש לא מה שנדמה לך), איך הורים גורמים לילדים שלהם נזקים בלתי הפיכים מתוך בורות ואיך להימנע מהם? מפגש חובה להורים!

המפגש הזה עומד לנפץ לך שורה אינסופית של מיתוסים שיש לך בענין גידול ילדים.

פורמט: הרצאה בת שעה וחצי או סדנה של חמש פגישות בת שעתיים כל אחת. להזמנות ומידע נוסף שלחו פניה דרך ה'צור קשר'.

איך להיפטר לנצח מבעיות קשב וריכוז, בקלות ובפשטות?
דמיינו שיש לכם אפשרות להעיף מחייכם לנצח את בעיות הקשב והריכוז באופן קל, פשוט ומהנה, בלי צורך לקחת שום כדורים ו…חינם. הבעיה העיקרית של מרבית האנשים היא האמונה שיש להם בעיה. סדנה בת שלוש שעות שעומדת לנפץ לכם כל מיתוס שהחזקתם בו בענין הצלחה, לימודים והקשר ביניהם. מפגש חובה להורים ולמורים!

להזמנות ומידע נוסף שלחו פניה דרך ה'צור קשר'.

איך לפתח מוטיבציה וראש גדול אצל העובדים?
מרבית העובדים לא מביאים את ה-100% שלהם לעבודה. יש לכך משמעויות רבות, בכל מובן, לרבות ברמת ההכנסות והרווחים. דמיינו שיש לכם כלים כדי ליצור אצל העובדים שלכם מחויבות של 100%. כלים המאפשרים לכם להעביר אותם מראש קטן לגדול, כלים שיוצרים אצלם מוטיבציה ענקית. איך זה היה משליך על התוצאות של העסק שלך, איך זה היה מרגיש?

להזמנות ומידע נוסף שלחו פניה דרך ה'צור קשר'.

איך ליצור קידום, איך להרוויח יותר כעצמאים או שכירים?
מרבית האנשים היו רוצים להרוויח יותר. חלקם חש שאינו מתוגמל באופן ראוי, כפי שהיה מגיע לו באמת. הסיבה לכך פשוטה להחריד. למרבית האנשים, עובדים, עצמאים וגם מעבידים, אין מושג על מה הם משלמים או משולמים! מרביתם חיים באשליה שמשלמים להם על העבודה, הזמן או המכירות. זו אפשרות, אבל האפשרות הזו גורמת לזה שאתם מפסידים כסף והרבה. הרצאה מאלפת שעומדת לנפץ שורה של מיתוסים לגבי עבודה וכסף.

להזמנות ומידע נוסף שלחו פניה דרך ה'צור קשר'.

איך להיות אלוף במכירות: למכור ללא כל חשש, פחד או התנגדות?
מכירה היא אחת המיומנויות החשובות שיש לכל אדם, בלי שום קשר לשאלה האם הוא שכיר או עצמאי. מכירה זו היכולת להביא ערך לעולם. מי שמביא ערך גדול, מרוויח יותר, ומי שמביא ערך קטן מרוויח שכר מינימום. למרות חשיבותה, המיומנות הזו לא נמצאת בארגז הכלים של מרבית האנשים.

מרביתם אנשי מכירות ממש גרועים. הסיבה לכך פשוטה. אף פעם לא למדו אותם איך עושים זאת אחרת, באופן קל, פשוט ומהנה. הסדנה הזו תוכיח לכם שכל אחד, ללא יוצא מן הכלל, יכול להיות איש מכירות מדהים!

פורמט: סדנה לקבוצות בכל גודל. שלושה מפגשים של 3 שעות כל אחת. להזמנות ומידע נוסף שלחו פניה דרך ה'צור קשר'.

אהבתם? שתפו את העמוד: