שאלות ותשובות בנושא אימון אישי

התשובות נכונות לתהליכי האימון שלי בלבד, ומייצגות אותו בלבד.

1. מה זה בכלל אימון אישי?
אימון אישי הוא תהליך לימודי שנותן לך כלים כדי לחשוב אחרת, כך שתוכל לפעול אחרת, כדי ליצור תוצאות שלא דמיינת שאפשריות עבורך, בכל תחום. זה דומה ללימודי נהיגה. אי אפשר ללמוד לנהוג מתוך ספר, אלא דורש אימוץ כלים ומיומנויות חדשים, כך גם תהליך הקואצ'ינג. מטרת התהליך היא לשים בארגז הכלים שלך שורה של כלים ומיומנויות המאפשרים לך ליצור את מה שחשוב לך בכל תחום: בקריירה, זוגיות, עסקים ואחרים.

2. האם זה שיחות, כמו אצל פסיכולוג?
לא, יש מאמן שמלמד ויש מאומן שלומד. זה לא טיפול משום סוג ולא דומה לטיפול פסיכולוגי בשום צורה ואופן. בעקבות הלימוד יש תרגול, ויש משימות שהן בדרך כלל קלות ופשוטות לביצוע וגם לא דורשות הרבה זמן. ביצוע המשימות קריטי להצלחה בתהליך ויש לי ציפייה שמאומן יבצע 100% מהמשימות שלו.

3. מה קורה אם אין לי זמן לבצע המשימות או שלא ביצעתי אותן מסיבה אחרת?
אימון אישי איתי הוא אחד מאירועי הלימוד החשובים בחייך. אני מקבל אלי לתהליך רק את מי שמבין את זה. מי שזה לא מספיק חשוב עבורו כדי לפנות לזה זמן, לא מתאים לתהליך שלי. מי שלא מבצע אותן לא מתאים לתהליך שלי ואפרד ממנו בידידות ואהבה. אני משקיע את זמני רק באנשים מחויבים כמוני, ונפרד בשנייה ממי שאינם כאלה.

4. האם המאמן אומר לי מה לעשות? האם הוא נותן לי טיפים ועצות?
לא, בשום שלב לא אומר לך מה לעשות, כי אין לי שום מושג מה נכון עבורך. באותו האופן בדיוק בתהליך אין שום טיפים ועצות, אלא לימוד. התהליך ייתן לך כלים שיאפשרו לך לקבל תשובה לשאלה, מה הכי נכון עבורך וגם ליישם זאת.

5. האם זה יקר?
יקר בהשוואה למה? בהשוואה לתחושת הפספוס וההחמצה שאנשים סוחבים אתם לאורך שנים? בהשוואה לתסכול שמרגיש אדם תקוע? בהשוואה לבדידות שמרגיש אדם שאין לו זוגיות? בהשוואה לכאב שמרגיש הורה שהילד שלו לא רוצה קשר אתו? בהשוואה לכסף שמפסיד אדם שלא ממצה את הפוטנציאל האישי או העסקי שלו? בהשוואה לכל אלו, מדובר בהשקעה הכי חשובה והכי משתלמת שאדם עושה בימי חייו. תהליך אימון אישי איתי, אחד על אחד, כרוך בהשקעה כספית משמעותית ולא מתאים לכל אחד. סדנת אימון קבוצתית ההשקעה הכספית בה צנועה ונגישה למרבית האנשים.

6. האם אימון אישי יכול לעשות לי גם נזק?
חד משמעית לא! אימון יעשה לך רק טוב, וטוב ברמות שקשה לך לדמיין.

7. כמה זמן נמשך תהליך של אימון אישי? מתי הוא נגמר?
אימון אישי, אחד על אחד, הוא תהליך מוכוון תוצאה שנמשך חודשים ספורים, פגישה אחת או שתיים בשבוע (תלוי בך). כל פגישה היא עד שעה וחצי. התהליך מכוון תוצאה שהמאומן מגדיר בפגישת ההכרות ונמשך כל עוד שנינו מרגישים שהוא משרת את התוצאה. התהליך מסתיים כאשר הוא ממצה את התוצאות שלשמן נולד. התהליך מסתיים בפגישת סיכום, שהיא מאוד חשובה לשנינו. אני לא מקיים אימונים של אחת לשבועיים כי אין דרך עבורך ליצור כך תוצאות.

8. מי מבטיח לי שזה אכן יצליח?
אף אחד, ואני מצהיר מראש שאין לי שום אחריות על התוצאות שלך בתהליך. התוצאות שלך בחיים הן רק באחריותך, וכך גם התוצאות שלך בתהליך. אני מבטיח לך רק שאני יודע ללמד אותך כמו שרק מעטים יודעים, ואם יש בך תשוקה ללמוד, הרי שתפגוש תוצאות שלא דמיינת כלל שאפשריות עבורך. יש מאחורי ים של קבלות שמוכיחות שאני יודע על מה אני מדבר.

9. האם אימון אישי תמיד מצליח? האם אימון יכול להיכשל?
אימון יכול להיכשל משתי סיבות. או שאין תלמיד או שאין מורה. מכיוון שבתהליך שלי יש מורה מעולה, הרי שהסיבה היחידה לכישלון אצלי היא שאין תלמיד. בדיוק בשביל זה נועדה פגישת ההכרות, כדי לבדוק האם אנחנו נכונים זה לזה. בסוף הפגישה שנינו נדע. אני מקבל לתהליכים שלי רק את אלו שהם פתוחים ללמוד וחשוב להם ללמוד. אין שום אפשרות לבזבז איתנו זמן וכסף על תהליך לא אפקטיבי, לא בתהליך אישי ולא בסדנה הקבוצתית. אנחנו נפרדים באהבה ומהר ממי שלא מביא את מידת המחויבות הראויה. 

10. הייתי כבר בטיפולים פסיכולוגים שלא עזרו, למה שזה יעזור? מה ההבדל?
אימון וטיפול פסיכולוגי הם שני דברים שונים בתכלית, ולא דומים בשום צורה ואופן. פגשתי אינספור מאומנים שהיו כבר בתהליכים פסיכולוגים שנמשכו שנים ולא הועילו. את התוצאות של תהליך האימון תרגישו כבר בחודש הראשון. הניסיון שלי מלמד שבשלושה חודשי אימון איתי, תפגשו תוצאות שלא פגשתם אחרי שנים של טיפולים פסיכולוגים.

הנחת המוצא של הפסיכולוגיה היא שלאדם יש בעיה ולכן הוא זקוק לטיפול. הנחת המוצא של האימון היא שלאדם אין שום בעיה, מלבד האמונה שיש לו בעיה, והדבר היחיד שנדרש הוא לימוד. אפשר ללמוד הכל, וכל אחד יכול ללמוד הכל.

11. מה בעצם אלמד שם ועם מה אני יוצא מתהליך כזה?
שאלה מצוינת. כדי להבין יותר אלו כלים ומיומנויות יקנה לך תהליך האימון איתי, מזמין אותך למלא את פרטיך בטופס בהמשך, ומיד בדרך אליך קובץ עם פרוט מלא.

12. הייתי כבר בעבר באימון ולא עזר, למה שזה יעזור?
יצא לי לשמוע את זה הרבה. האימון שלי לא דומה בשום צורה ואופן לשום דבר שאולי פגשת בעבר. כדי להבין למה, עליך למלא את הטופס בהמשך, ובדרך אליך למייל מידע מפורט נוסף. בנוסף, הדרך היחידה לגלות אם אנחנו נכונים זה לזה היא להגיע לכנס הקרוב. מידע מפורט עליו ישלח אליך מיד לאחר הרישום בטופס כאן.

13. איך אדע שתהליך האימון שלך מתאים לי?
התהליך שלי בפרוש לא מתאים לכל אחד. הוא מתאים אך ורק לאלו שיש בהם שילוב של שלושה דברים: פתיחות ללמוד, חשוב להם ללמוד, ויש להם רמת מחויבות גבוהה לתוצאות שלהם בחיים. כדי לבדוק אם אנחנו נכונים זה לזה יש תהליך הכרות קצר המורכב משני שלבים.

הראשון, מילוי שאלון ובו 14 שאלות מאתגרות, מהסוג שיש אפשרות שעוד לא שאלו אותך עד היום. לאחר שאקבל אותו אלי מלא, אזום אתך שיחה קצרה נוספת. אם נראה שנכון לשנינו, נתאם פגישת הכרות שבסופה שנינו נדע אם אנחנו נכונים זה לזה.

14. אני סקפטי לגבי האימון. איך אדע שזה באמת עובד?
אני לא מאמן סקפטים! סקפטים הם אנשים אומללים שיישארו כאלה לשארית ימיהם. מזמין אותך לדבר עם כמה בוגרים שרק תרצה כדי לבדוק מה התהליך אפשר להם, ומה יכול לאפשר לך. אם גם לאחר השיחות אתם, יש בך עדיין סקפטיות, התהליך שלי לא מתאים לך. כדי לקבל שמות וטלפונים של בוגרים נא לשלוח פניה דרך ה'צור קשר'. נא לציין סיבת פניה, וטלפון.

15. מה ההבדל בין תהליך אימון אישי לסדנה קבוצתית?
שאלה מאתגרת. ראשית, תהליך קבוצתי מאפשר לך חיסכון גדול מאוד בהשקעה הכספית. שנית, שניהם אותו דבר, אבל שונים לגמרי. אותו דבר כי בסופו של דבר הכלים והמיומנויות הם אותם הכלים ואותן המיומנויות. שונים לגמרי כי הערך המוסף של תהליך אישי הוא עצום, בזה שהוא מותאם ככפפה ליד, לצרכים שלך בדיוק. לעומת זאת, בתהליך קבוצתי יש עבורך ערך מוסף עצום לקבוצה, שאין אותו בתהליך אישי. הקבוצה מאפשרת חוויה לימודית ואנושית עוצמתית ויוצאת דופן.

מדובר בשני דברים שונים לחלוטין, שאין מה להשוות ביניהם, למרות שזה בעצם אותו הדבר, כי לכל אחד יש את הערך המוסף שלו. לכל אחד יש היבטים משלימים, פרספקטיבות ותובנות חדשות, שאין באחר.

16. האם אתה מקיים גם סדנאות אימון קבוצתיות?
כן, למידע נוסף יש לשלוח פניה דרך ה'צור קשר'. מומלץ מאוד לקיים תהליך קבוצתי עם בני זוג, בני משפחה. הערך המוסף לאיכות הקשר ביניכם מדהים.

17. מה ההבדל בין אימון אישי לעסקי?
אין הבדל, הכל אישי. אימון עסקי הוא מושג שנועד להדיוטות לצורכי שיווק. במהות אין הבדל. בעל עסק שרוצה תוצאות אחרות, צריך ללמוד לפעול אחרת, וכדי שיוכל לפעול אחרת, צריך ללמוד לחשוב אחרת. אין עסק ללא בעל העסק, ולכן זה תמיד אישי. ללמוד איך להפסיק לנהל עובדים כדי להתחיל להוביל אותם, זה לגמרי אישי. ליצור מחויבות, ראש גדול, מוטיבציה אצלך ואצל העובדים, ללמד אותם לשלב ידיים יחד למען מטרה משותפת זה הכל אישי. ההשלכות על התוצאות העסקיות דרמטיות.

18. יש המון מאמנים, אז למה דווקא אתה?
יש הרבה סיבות. הראשונה, יצרתי בחיי תוצאות מדהימות בכל מובן. האם חשוב לך ללמוד ממישהו שעשה את זה בפועל, או ממישהו שמדבר תאוריות? השניה, אני מקבל לתהליך רק את מי שנכון לי ואת מי שאני מסוגל לקחת לאן שברצונו להגיע, ואני בודק את זה מראש. זה אומר שאין אפשרות לבזב איתי לא זמן ולא כסף. השלישית, האימון איתי יקנה לך כלים ומיומנויות חדשים, שלא נמצאים אצל מרבית האנשים. הם נשארים איתך לנצח. זה כמו ללמוד לרכב על אופניים. אחרי שלומדים לא שוכחים יותר. הכלים והמיומנויות האלה יאפשרו להפיק את המיטב שבך וליצור תוצאות מהסוג שלא דמיינת כלל שאפשריות עבורך, בכל תחומי החיים.

הרביעית, אכפת לי ממך באמת, ואני מחויב לתהליך איתך ברמות שלא פגשת. השאלה האם יש בך את אותה מידת מחויבות כפי שיש לי? החמישית, קבלות זה אומר שהכלים והמיומנויות שאני מלמד יצרו תוצאות בלתי רגילות בחיים של הרבה מאוד אנשים עד היום שבחרו ללמוד אצלי, ויש אפשרות שיצרו את זה גם בחיים שלך. יש לך אפשרות לשוחח עם אנשים שנמצאים או שהיו בתהליך ונשמח להעביר לך שמות וטלפונים.

 

רוצה להתחיל? עליך לשלוח פניה מפורטת דרך ה'צור קשר'. יש לציין שם מלא, טלפון, עיסוק, עיר מגורים ופירוט קצר של סיבת הפניה. 

אהבתם? שתפו את העמוד: