סדנת שיפור ביטחון עצמי – ללמוד איך להיות האדם שתמיד חלמת להיות!

שימו לב, הסדנה אפשרית כרגע רק במסגרת של אימון אישי. איך היו נראים החיים שלך אילו רק היה לך את כל הביטחון העצמי שחלמת עליו? הביטחון להגיד לבוס או לעמיתים לעבודה את האמת, כמו שתמיד רצית. הביטחון לדבר באותו המקום שבדרך כלל שתקת.

הביטחון לבקש את ההעלאה שמגיעה לך, להרים את אותו הטלפון שכל כך קשה לעשות. הביטחון לגשת או להתקשר לאותו הגבר או האישה, כמו שתמיד רצית לעשות. הביטחון לדבר בלי פחד לעשות טעות, לומר את האמת בלי הפחד ממה מישהו עלול לחשוב, ואיך הוא עלול להגיב!

איך היו החיים שלך נראים ואיך זה היה מרגיש אילו רק היה לך את כל הביטחון שאי פעם חלמת עליו, ואילו היו לך כלים להעיף את הפחד מחייך, לנצח?!

מדהים מה שזה היה מאפשר, לא?! אני רוצה לגלות לך סוד. לקבל כלים המאפשרים שיפור ביטחון עצמי זה קל, פשוט ומאוד מאוד מהנה! יש מאחורי אינספור קבלות שמעידות שלמילים הללו יש כיסוי.

זה אפשרי עבורך בשני תנאים: יש בך פתיחות ללמוד וחשוב לך ללמוד. יש מי שמאמין כי שיפור ביטחון עצמי דורש טיפול פסיכולוגי של שנים. ובכן, לא! תחום האימון האישי, או הקואצ'ינג, מציע כלים שונים לחלוטין, המאפשרים לעשות זאת בתהליך קצר, קל, פשוט, מהנה, שנשאר איתך לשארית ימיך.

שאלות נפוצות:
האם שיפור ביטחון עצמי נעלם כאשר התהליך מסתיים?
לא, הכלים והשינוי נשארים איתך לכל החיים.

לאיזה גילאים זה מתאים, האם מתאים גם לילדים ונוער?
לא, אנחנו עובדים רק עם בוגרים, לאחר שרות צבאי.

אני רוצה את התהליך עבור מישהו אחר (ילד/בעל/בן זוג/חבר), איך עושים את זה?
יש לפנות דרך ה'צור קשר'. ציינו בפניה שם וטלפון שלכם, וגם שם מלא, טלפון, עיסוק, עיר מגורים, של מי שאתם פונים עבורו. עדכנו אותו אודות הפניה שלכם בשמו. אנחנו ניצור איתו קשר ישירות, רק לאחר שעדכנתם אותו על כך.

אבל הייתי כבר בהרבה טיפולים פסיכולוגים שלא עזרו, למה שזה כן?
אימון אישי וטיפול פסיכולוגי הם שני תחומים שונים לחלוטין בכל מובן אפשרי. הפסיכולוגיה יוצאת מנקודת הנחה שלאדם יש בעיה ולכן דרוש לו טיפול. האימון יוצא מנקודת הנחה שהבעיה העיקרית של מרבית האנשים היא האמונה שיש להם בעיה.

קואצ'ינג יוצא מנקודת הנחה שלאדם אין שום בעיה, והכל אפשר ללמוד. אימון אישי הוא לא טיפול אלא לימוד. הוא מאפשר למאומן לשנות גישה לחיים, ללמוד איך לחשוב אחרת, כדי לפעול אחרת, כדי לקבל תוצאות אחרות לגמרי.

בהנחה שיש דרך עבורך ללמוד איך לשפר את הביטחון העצמי ברמות שלא דמיינת כלל שאפשרי עבורך לשפר, וגם להעיף את הפחד מחייך, לנצח, האם יש בך את הפתיחות ללמוד? האם חשוב לך ללמוד? סדנת שיפור ביטחון עצמי אפשרית כרגע רק במסגרת של אימון אישי, שיהיה החוויה הלימודית החשובה והמשמעותית ביותר שפגשת עד היום, ואולי המשמעותית ביותר שתפגוש אי פעם.

רוצה לשפר ביטחון עצמי באימון אישי? יש לפנות דרך ה'צור קשר' כאן באתר. יש לשלוח פניה מפורטת: שם מלא, גיל, עיסוק, עיר מגורים, נייד, וגם פירוט קצר של סיבת הפניה. 

אהבתם? שתפו את העמוד: