מה המחיר האמיתי של הצלחה?

אם היו שואלים אותך אם היית רוצה עבודה מעניינת יותר, הכנסה גבוהה יותר, זוגיות נהדרת, קשר מצוין עם האנשים החשובים לך, מה הייתה תשובתך? אני מניח שחיובית, לא?

המון אנשים רוצים המון דברים. מרביתם לא ישיגו אותם. מה שהם ואתם רוצים ממש לא מענין ולא חשוב. מה שחשוב הוא איזה מחיר האדם מוכן לשלם כדי להיות שם, במקום הזה שנקרא הצלחה?

יש מי שמחזיק בהנחה המופרכת שכדי להצליח בזוגיות המחיר הוא ויתורים ופשרות,או שהצלחה בקריירה עלולה לבוא על חשבון חיי משפחה. ובכן, ההנחות הללו, כאמור, מופרכות. עובדה, יש מי שמצליח לקיים קריירה נהדרת עם חיי משפחה כאלה. איזון הוא שם המשחק.

לפני שנבדוק מה מחיר ההצלחה, שווה לבדוק האם לבינוניות יש גם מחיר? כאשר אדם הולך לעבוד במשהו שאין לו שום תשוקה וענין בו, מה המחיר? תסכול, דאגותמתח, עצב, פחד, לילות ללא שינה, כעס וגם הפסד כספי. אנשים שעושים דברים שהם אוהבים, גם מרוויחים הרבה יותר. וכאלה שעושים דברים שלא, מפסידים, גם כסף.

אז מה מחיר ההצלחה? ובכן, המחירים מגוונים. נתחיל מהקל. לתהליכי האימון שלי מגיעים אנשים מכל רחבי הארץ, מהדרום ועד הצפון הרחוק. להגיע מרחוק זה מחיר. אני טסתי כדי לפגוש מורים בחו"ל, בארה"ב ובאירופה. גם להשקיע את מה שצריך להשקיע בשכר הלימוד זה מחיר. אבל כל אלו זה החלק הקל.

לנסוע רחוק, לשלם כסף, כל אלו המחירים הפשוטים שקל לשלם. האם ברור לך שאם אדם ממשיך לעשות את מה שרגיל לעשות, הוא ימשיך לקבל את מה שרגיל לקבל? האם ברור לך שכדי לקבל תוצאות אחרות בחייך נדרשת ממך פתיחות ללמוד איך לפעול אחרת?

האם ברור לך שכדי שאדם יוכל לפעול אחרת עליו ללמוד איך לחשוב אחרת? האם ברור לך שאם אדם ממשיך לחשוב כמו שהוא רגיל לחשוב, הוא ימשיך לעשות את שרגיל לעשות ולקבל את מה שרגיל לקבל? האם יש בך פתיחות ללמוד איך לחשוב אחרת?

האם זה מספיק חשוב עבורך כדי לעשות דברים שלא רגיל עבורך לעשות? כדי ללכת לאן שקשה ולאן שמפחיד? לעשות את מה שחשוב ונכון לעשות, ולא את מה שבא לך לעשות?

כמה רחוק אתם מוכנים לנסוע כדי ללמוד? כמה כסף אתם מוכנים להשקיע כדי להציל את איכות החיים שלכם? כמה שווה לכם להשקיע כדי ליצור מחדש את השמחה, השלווה, הסיפוק, המשמעות, האהבה?

החלק הקשה זה הפתיחות והמוכנות שלך ללמוד לחשוב אחרת, לפעול אחרת, לעשות דברים שלא רגילים לעשות, ללכת לאן שקשה ומפחיד. תהליכי האימון שלי יוציאו אותך מאזור הנוחות שלך ביג טיים.

איזה מחיר אתם משלמים היום על הבינוניות, ואיזה מחיר אתם מוכנים לשלם כדי ליצור את החיים שמגיעים לכם באמת? הניסיון שלי מלמד שכאשר יש באדם פתיחות אינסופית ללמוד, ומחויבות אינסופית לעשות את מה שצריך לעשות, עם מוכנות לשלם את המחיר, הוא יפגוש תוצאות שלא דמיין כלל שאפשריות עבורו. פתיחות ומחויבות יביאו אותך למקומות שכלל לא דמיינת שאפשריים עבורך!

אם יש בך את כל אלו, אני רוצה להזמין אותך לבוקר האימון הקרוב בשישי בתל אביב. 3 שעות שיהיו עבורך וואו ענק! אני עומד להראות לך איך זה אפשרי גם עבורך ליצור את החיים שמגיעים לך באמת, ואיך עושים את זה באופן קל, פשוט, מהנה ומהר.

אין לך מה לחכות ואין מה להתלבט. למידע נוסף והרשמה לחצו עכשיו על הקישור כאן.

אהבת? מזמין אותך להגיב כאן למטה, ללחוץ על לייק גדול וגם לשתף חברים בפייסבוק. יש שם מישהו שמחכה בדיוק לזה.

אהבתם? שתפו את העמוד: