לחשוב בגדול, לחיות בענק: איך מחשבה מייצרת מציאות!

נניח שהייתי אומר לכם שיש מישהו שממש מחבל בתוצאות שלו, כך לאורך חודשים ושנים, מה הייתם חושבים על האדם הזה? לא שפוי, נכון? ונניח שהייתי אומר לכם שהאדם הזה הוא אתם, מה הייתם אומרים?

לא מאמינים לי? אני מזמין אתכם לראות את זה במו עיניכם מקרוב, ממש מקרוב. מזמין אתכם לראות איך אתם מחבלים במו ידיכם בתוצאות שלכם, כך לאורך שנים. יש אפשרות שהגילוי הזה יהיה קשה עבורכם. למה חשוב עבורכם לראות? כי אם לא תראו, איך תשנו?!

אין דרך לכם לשנות משהו שאתם לא רואים, והעיוורון הזה גובה מחיר כבד: תסכול, עצבים, כעס, מרמור, דאגות, בדידות, עוני! כך לאורך שנים. לא חבל?

מפגש סדנה עוצמתי בן 4 שעות איך מחשבה מייצרת מציאות, או במקרה שלכם, מחבלת במציאות, ואיך יוצרים שינוי. אני עומד לעבוד עם מקצת מן המשתתפים, מי שירצה בכך, כדי להמחיש את עצמת המנגנון של החבלה העצמית שלכם, ועד כמה זה יכול להיות קל, פשוט, מהנה ו…מהיר ליצור שינוי. המפגש הזה לא ישאיר אף אחד אדיש.

me2מי אני? בהשכלתי הפורמלית עו"ד. עד גיל 40, לפני 13 שנה, עסקתי בתקשורת. הייתי מרצה לעיתונאות, היה לי עסק, העסקתי עובדים. היה לי רע. בגיל 40 יצרתי בחיי מהפך ענק. שיניתי הכל מקצה לקצה. מחיי תסכול להגשמה. מהישרדות לרווחה ושפע. מבדידות לחברות ואהבה. אני מאושר! 

הקדשתי אלפי שעות לימוד, מול כמה מהמורים הטובים שיש בארץ ובעולם לשתי שאלות: איך הופכים את חיי ליצירת מופת ואיך מלמדים אחרים לעשות זאת גם. ב-13 השנים האחרונות הובלתי אינספור תהליכים ששינו את מציאות חייהם של אינספור אנשים מקצה לקצה. השליחות שלי היא ללמד. להפיץ ברבים את הכלים המאפשרים לכל אחד להיות האדם שתמיד חלם להיות, ולעשות זאת באופן קל, פשוט, מהנה ו…מהר.

המפגש מיועד למי ש:

  • מרגיש פער בין המקום שנמצא בו למקום שהיה רוצה להיות: בקריירה, עסקים, זוגיות, רמת הכנסה, קשר עם הילדים או בני משפחה אחרים
  • שיש לו המון תוכניות אבל הן נשארות רק אצלו בראש
  • עושה המון דברים אבל לא מגיע לשום מקום
  • שהם פתוחים ללמוד וחשוב להם ללמוד

המפגש יתמקד בשלושה דברים:

  • איך להפוך את החלומות שלך למציאות – קצת תאוריה
  • איך המחשבות שלך מחבלות לך בחיים – הרבה פרקטיקה – הדגמה מול החדר
  • איך משנים מחשבות בקלות – הדגמה מול החדר

מתי? יום שישי, 13.12.13, משעה 9 ועד לשעה 13. התכנסות החל מהשעה 8:45.
איפה? מכון מגיד, קהילת סלוניקי 7 ת"א, קומה ג'
ההשקעה שלך? 147 ש"ח. הסדרת תשלום מראש, בכ. אשראי בלבד. אין תשלומים ביום האירוע. שימו לב שאפשר לרכוש יותר מכרטיס אחד ברכישה אחת. מומלץ ורצוי להגיע עם מי שאוהבים. 
הערות: יש להביא כלי כתיבה

מה אומרים הבוגרים שלי

אופיר זליקוביץ, 28, איש תקשורת: "אני מחלק את חיי לשניים. לפני התהליך ואחריו. מה שניסיתי להשיג במשך 28 שנים ולא הצלחתי, תוך 4 חודשים הצלחתי לשנות. לא האמנתי שאפשר ליצור את השינוי הזה כל כך מהר". 

אפי ורטהיים, 27, נהג משאית: "זו ההשקעה הכי טובה שעשיתי בחיים, ללא ספק. הכרתי את עצמי בתור אדם אחר, שיכול לעשות דברים מופלאים, אמיץ, לומד, שיכול לעשות הכל. לפני התהליך הייתי תקוע, הרגשתי לא טוב עם עצמי. שאין לי כיוון בחיים ושאני יכול לעשות הרבה יותר. קיבלתי כאן כלים פנטסטיים להיות אלוף במלא דברים. היום אין משהו שיכול לעצור אותי". 

רועי ליכט, מהנדס תוכנה: "החיים שלי היום נראים אחרת לגמרי ממה שנראו לפני חצי שנה. גם באיך שאני מרגיש וגם בתוצאות שמופיעות. לפני חצי שנה התוצאות שלי היום נראו לי בלתי אפשריות".

האם כל מי שמגיע למפגש יהיה חייב לקחת חלק בפעילות?
לא, רק מי שירצה בכך. מי שיבחר לקחת חלק פעיל, יפיק עבורו תועלת גדולה עוד יותר. 

אם אני חושב על מיליון דולר זה יעשה לי מיליון דולר?
כל תוצאה מתחילה קודם במחשבה. אם יש בחייך תוצאות שלא אוהב, הרי שיש שם מחשבות שמייצרות אותן ומחבלות לך בחיים. כרגע, המחשבות הללו שקופות עבורך, קיים 'עיוורון' לגביהן. העיוורון הזה גובה מחיר כבד לאורך שנים. מכיוון שאין שום דרך לשנות משהו שלא רואים, הצעד הקטן הראשון הוא ביכולת שלך לראות אותן. היכולת לראות, היא לבדה יוצרת לעיתים פריצות דרך ענקיות. היכולת לנהל את המחשבות יוצרת תוצאות שהן מעבר לחלומות הכי פרועים שלך. 

100% אחריות לשביעות רצון
אני רוצה רק לקוחות שהם 200% מרוצים, לכן אני מעניק לך 100% אחריות לשביעות רצון. אם נכחת במפגש עד סופו והגעת למסקנה שהוא לא העניק לך את הערך המצופה, גש אלי בסופו, מלא משוב קצר כדי שאלמד, וקבל החזר כספי מלא, ללא שום שאלות.

מצטערים, האירוע הזה מלא. הירשמו עכשיו כדי
להיות הראשונים לדעת על האירוע הבא


מדיניות ביטולים:
בכתב בלבד לאי מייל robist@bezeqint.net
עד יום לפני האירוע, זיכוי מלא
לאחר מכן אין החזרים או זיכויים מכל סיבה

לא יוצאים לפני שמשתפים. לוחצים עכשיו על כפתור השיתוף

אהבתם? שתפו את העמוד: