להפוך את החלומות שלך למציאות, בחיים ובעסקים!

http://www.youtube.com/watch?v=PKxalKDFLLk

אני עומד להראות לך איך הצלחה היא מיומנות שכל אחד יכול ללמוד, ושהיא אפשרית גם לך, וזה אפילו קל, פשוט ומהנה. לאורך 14 שנות פעילות צברתי אינספור קבלות שאני יודע על מה אני מדבר. האירוע הזה לא ישנה לך את החיים, אבל הוא יהיה צעד חשוב בדרך לשם. 4 שעות שיכולות לחסוך לך שנים של התברברות מיותרת, המון תסכול וים של כסף. ההצלחה שלך מתחילה כאן. 

אני פוגש כל יום המון אנשים שרוצים. רוצים חיים נהדרים, לעשות את מה שהם אוהבים ולהרוויח המון. רוצים זוגיות של חברות ואהבה, רוצים להיות מאושרים ולהרגיש נהדר. גם אני רציתי! אז מה?! עד גיל 40 החיים שלי היו במיץ של הזבל.

עסקתי במשהו שלא אהבתי, הייתי נשוי לאשה שלא רציתי, חייתי במינוס מתמיד והישרדות כלכלית. היה לי רע, הייתי איש מתוסכל, ממורמר, שחיי מתוך תחושה עמוקה של פספוס והחמצה. לא היה לי שום מושג איך יוצאים מהכלא הזה!

בגיל 40 הכל השתנה. שיניתי הכל. שיניתי את חיי מקצה לקצה, בכל תחום ובכל מובן. זה לא קרה לבד, ולא קרה מעצמו. זה קרה רק מפני שהיתה בי פתיחות ותשוקה אינסופית ללמוד. אני פוגש כל יום שורה אינסופית של אנשים מצוינים, חלקם משכילים יותר, חלקם פחות, שאומרים לי את הדברים הבאים:

 • אני לא מרוצה ממה שאני עושה ולא יודעת אם זה מה שאני רוצה. לא קוראת למה שאני עושה הצלחה. לא מרגישה שהצלחתי בחיים.
 • לא מפסיק להעסיק אותי איפה אני נמצא היום לעומת השאיפות שלי. נמצא רחוק. אני מתוסכל מזה.
 • מרגישה חוסר ביטחון עצמי. כשצריכה לדרוש משהו שמגיע לי אז קשה לי. החשש שאולי אני לא מספיק טובה וכשרונית בשביל להיות שם.
 • אני יודע מה צריך לעשות אבל הרגלים לא זזות. עושה צעד או שניים ואז נעמד. משהו עוצר אותי ואני לא יודע מה.
 • חשבתי שאם אעשה תואר אהיה מאושרת. כשעובר הרגע מרגישה איזה תחושה של כאב וחוסר סיפוק שיכולה יותר ולא עושה יותר. שמגיע לי יותר ולא מקבלת. עושה הרבה ולא מגיעה ליעד.
 • עושה הרבה דברים ומשהו אצלי לא מסופק. ללכת לעבודה, לחזור הביתה, זה שעממם אותי. רציתי לשנות. מרגישה שאין לי שליטה שאני מתגלגלת. אני לא יודעת מה יהיה.
 • אין לי בת זוג ואני מרגיש שאני בגיל שצריך ליצור סוג של זוגיות כדי להקים בית ולא לגור בשכירות. מרגיש סוג של בדידות. מגיע הביתה ונמצא פחות או יותר לבד.
 • לא כיף לי לחזור הביתה לבד, וללכת לאירועים לבד. מעולם לא היה לי קשר ארוך. אני ממצה מהר. נמאס לי. אני נורא פוחד להיכשל בזה. לקבל את התשובה 'לא'. ראיתי שכל היסטוריית החיים שלי נובעת מהפחד הזה.

את האירוע הזה תכננתי במיוחד עבורך. עבור אלו שיש להם תשוקה לחיים, אלו שמאמינים שאפשרי עבורם יותר, שיש בהם פתיחות ותשוקה ללמוד איך ליצור את הקריירה, הזוגיות והחיים שמגיעים להם באמת. עבור מי ש'בסדר' זה ממש לא בסדר עבורו ובינוניות היא מילה גסה.

כל יום אני פוגש אינסוף אנשים מצוינים שהולכים לעבודה שלא ממש מעניינת אותם, שמרוויחים הרבה פחות מכמה שהיו רוצים להרוויח, שחיים לבד, או בזוגיות שגורמת להם להרגיש רע, שנמצאים בנתק מהילדים שלהם. אנשים שהיו רוצים להרגיש טוב, להיות מאושרים, אבל בפועל חיים מתוך תסכול והחמצה. שורה אינסופית של אנשים מצוינים ממש כמוך, שלא אשמים בכלום, שאין להם שום בעיה, מלבד אחת: אף פעם, אף אחד, לא לימד אותם איך עושים את זה?!

רוב האנשים עושים את מה שהרוב עושים, רק בגלל שהרוב עושים את זה, מבלי לעצור ולשאול את עצמם, למה? לאן אני בעצם הולך? האם יש עוד אפשרות? הבשורה שלי אליך פשוטה. זה יכול להיות מאוד מאוד שונה, ואני רוצה להראות לך איך.

אני רוצה להזמין אותך למפגש בן 4 שעות איתי. זה אחד מאירועי הלימוד החשובים שנכחת בהם. במפגש הזה אני עומד לנפץ לך כמה מיתוסים לגבי הצלחה בקריירה ובזוגיות, ואיך מגיעים לשם? המפגש הזה יאפשר לך גם לקבל תשובה לכמה שאלות שמטרידות אותך, ועד היום נותרו ללא מענה.

אני עומד להראות לך משהו שמעולם עוד לא ראית:
איך הופכים חלומות למציאות ואיך עושים את זה קל, פשוט ומאוד מהנה!

הסיבה שמרבית האנשים נראים כפי שהם נראים היא פשוטה להחריד. אף פעם לא למדו אותם אחרת. אף פעם לא למדו אותך איך מצליחים בחיים, איך יוצרים אושר, סיפוק, כסף!

אני למדתי משפטים וקיבלתי שם ידע. שום דבר ממה שקיבלתי באוניברסיטת תל אביב לא הכשיר אותי להיות עו"ד מצליח! לא היה לידע שקיבלתי שם שום קשר ליכולת שלי ליצור הצלחה בחיי כעורך דין. מרבית שנות הלימוד שלי, החל מבית ספר יסודי, תיכון ואוניברסיטה, היו בזבוז זמן. רכשתי ידע שמרביתו היה חסר כל ערך עבורי, לא הכין אותי בשום צורה ואופן לאתגרי החיים באמת! אין בינם לבין היכולת להצליח בחיים שום קשר!

אני רוצה להראות לך איך אפשרי עבורך לעשות את זה אחרת. אני רוצה להזמין אותך ל-4 השעות שהם אחד מאירועי הלימוד החשובים שנכחת בהם.  יש אפשרות שהן יחסכו לך שנים של בזבוז זמן, כסף, אנרגיה וים של תסכול. לפני שנמשיך, מזמין אותך לקרוא מה אומרים אלו שלמדו אצלי:

ריקי טל, רו"ח: "אני היום ריקי אחרת וגם אנשים אומרים לי את זה. זה מרגיש נהדר, מרגיש וואו. איזה כיף שאני עושה היום את מה שאני רוצה. החלום שכל הזמן רציתי ופחדתי ולא העזתי, היום אני עושה, וזה קל. שום דבר לא מפחיד אותי". רמי לוי, מנהל מכירות הי-טק: "זה עזר לי פלאים. פשוט הפך אותי ב-180 מעלות מהמקום שהייתי בו. היום אני נמצא במקום אחר לגמרי, מקצועית, משפחתית ואישית. האושר והשמחה חזרו אלי".

מה יקרה במפגש הזה שהוא כל כך חשוב עבורך? המפגש הזה יאפשר לך לנפץ כמה מיתוסים וגם לקבל תשובה לשאלות הבאות:

 • למה אני לא נמצא במקום שחלמתי להיות בגיל הזה?
 • איך זה שאני עושה המון דברים ותמיד מרגיש לא מסופק?
 • אם אני יודע מה צריך לעשות, אז למה אני לא עושה כלום?
 • למה אני מרוויח פחות ממה שאני שווה, ואיך אני יכול להרוויח יותר?
 • אני מרגיש בערפל לגבי העתיד. איך אני מפזר את הערפל הזה?
 • אני רוצה להצליח, ולהיות מאושר. איך עושים את זה והאם זה אפשרי גם עבורי?

המפגש הזה יאפשר לך לגלות בין השאר:

 • מהי בכלל הצלחה (כי אני טוען שאין לך מושג), ומה נדרש ממך כדי להיות שם?
 • על מה בכלל משלמים לך, כשכיר עצמאי או בעל עסק (כי אני טוען שאין לך מושג), ומה נדרש כדי להרוויח יותר ובקלות?
 • איך מגדירים מטרות בחיים כדי לפזר את הערפל?

האם המפגש הזה ישנה לך את החיים? לא! אבל יש אפשרות שהוא יהיה צעד ראשון וחשוב בדרך לשם. הדבר הכי חשוב שתפיק מהמפגש זה תקווה, גילוי וידיעה שיש דרך אחרת ושהדרך הזו אפשרית גם עבורך, ושזה אפילו קל, פשוט ומאוד מאוד מהנה.

מתי? טרם נקבע מועד, בין השעות 6 ועד 10 בערב. התכנסות משעה 6. מתחיל ב-6:30 בדיוק.
איפה? טרם נקבע
מה ההשקעה שלך? 147 ש"ח, לתשלום בכ. אשראי בלבד. אין תשלומים ביום האירוע.
איך נרשמים? הירשמו עכשיו וקבלו עדכון על המועד הבא

מי אני ולמה כדאי לך ללמוד ממני?me2
מאז שנת 2000 אני עוסק באימון (קואצ'ינג). הובלתי הרבה מאוד תהליכים המאפשרים למשתתף בהם שני דברים עיקריים: להרגיש מצוין עם עצמו, וליצור בחייו תוצאות יוצאות דופן. בהשכלתי עו"ד אך מעולם לא עסקי בזה. עד שנת 2000 עסקתי בתקשורת, היה לי עסק, הייתי מרצה לעיתונאות, והיה לי בעיקר רע. בגיל 40 יצרתי בחיי שינוי ענק בכל תחום. יצאתי למסע לימוד כדי להפוך את חיי ליצירת מופת. פגשתי כמה מהמורים הטובים שיש בארץ ובעולם. הקדשתי אלפי שעות לימוד והון עתק לשתי שאלות: איך הופכים את חיי ליצירת מופת, ואיך מלמדים אחרים לעשות זאת גם? בניתי לי ארגז כלים יחודי שהפך אותי בשנים האחרונות לאחד המאמנים המובילים בישראל. ארגז הכלים הזה יאפשר לך להגיע למקומות שכלל לא דמיינת שאפשריים עבורך ולעשות את זה קל, פשוט, מהנה וגם מהר.

למי האירוע הזה מתאים?

 • לאלו שעושים המון דברים ולא מגיעים לשום מקום.
 • לאלו שהיו רוצים לעשות המון דברים, אבל בפועל לא עושים כלום.
 • למי שחווה פער גדול מידי בין המקום שנמצא בו, למקום שהיה רוצה להיות.
 • למי שחווה תחושה של פספוס והחמצה בכל תחום בחייו.
 • למי שמתלבט איזה עסק לפתוח, או שיש לו עסק אבל לא מסופק.
 • למי שרוצה לקבל כלים כדי להפוך את התשוקה שלו להון.
 • למי שמרגיש שהוא לא ממוקד, ואין לו מושג לאן הולך.
 • למי שמרגיש שהחיים מנהלים אותו, במקום שהוא ינהל אותם.
 • למי שיש לו כיוון בחיים, אבל חשוב לו לקבל כלים כדי ליצור בחייו תוצאות יוצאות דופן.
 • למי שרוצה לדעת יותר על תחום האימון, ולהבין מה הוא יכול להפיק מזה לחייו.

מה אני מבטיח לך? שאני יודע ללמד אותך כמו שרק מעטים יודעים. שאני עומד להראות לך דברים שלא תוכל לקרוא בשום ספר, או לראות בשום סרטון ביוטיוב. שהמפגש הזה הולך להיות מרתק עבורך, ולא דומה לשום דבר שנדמה לך. ואם יש בך התשוקה ללמוד, זה הולך להיות עבורך וואו גדול! האם יש עוד מישהו מבין החברים שלך שיכול היה להפיק תועלת ממפגש כזה? אם כן, מזמין אותך לשלוח אליו את הקישור לעמוד הזה. יש אפשרות שהוא יאמר לך תודה ענקית!

אופיר זליקוביץ, 28, איש תקשורת: "אני מחלק את חיי לשניים. לפני התהליך ואחריו. מה שניסיתי להשיג במשך 28 שנים ולא הצלחתי, תוך 4 חודשים הצלחתי לשנות. לא האמנתי שאפשר ליצור את השינוי הזה כל כך מהר".

אפי ורטהיים, 27, נהג משאית: "זו ההשקעה הכי טובה שעשיתי בחיים, ללא ספק. הכרתי את עצמי בתור אדם אחר, שיכול לעשות דברים מופלאים, אמיץ, לומד, שיכול לעשות הכל. לפני התהליך הייתי תקוע, הרגשתי לא טוב עם עצמי. שאין לי כיוון בחיים ושאני יכול לעשות הרבה יותר. קיבלתי כאן כלים פנטסטיים להיות אלוף במלא דברים. היום אין משהו שיכול לעצור אותי".

רועי ליכט, מהנדס תוכנה: "החיים שלי היום נראים אחרת לגמרי ממה שנראו לפני חצי שנה. גם באיך שאני מרגיש וגם בתוצאות שמופיעות. לפני חצי שנה התוצאות שלי היום נראו לי בלתי אפשריות".

אבל רובי, אני לא מאמין בשינויים אינסטנט, ביום אחד? גם אני לא. שינוי הוא תולדה של לימוד ושל תהליך. אם הציפיה שלך שהחיים שלך ישתנו, עדיף לך להישאר בבית מול הטלוויזיה. הערך המוסף הכי גדול עבורך יהיה בהבנה שאין לך שום מושג איך יוצרים את אותם הדברים שחשובים עבורך בחיים, אבל שיש דרך עבורך ללמוד זאת ושזה קל, פשוט ומהנה. וזה הולך להיות חתיכת גילוי ענק עבורך!

"אני מחלק את החיים שלי לשניים, לפני התהליך ואחריו"
צפו כאן במה שיש לבוגרים לומר

די רובי אני בפנים

מדיניות ביטולים:
ביטולים בכתב בלבד למייל robist@bezeqint.net.
עד יום לפני האירוע, זיכוי מלא. לאחר מכן אין זיכויים ואין החזרים מכל סיבה שהיא.

אהבתם? שתפו את העמוד: