אימון אישי איתי: מה ייצא לך מזה?

אלמד אותך להיות האדם שתמיד חלמת להיות: שמח, מאושר, שלוו, שלם עם עצמו, וגם ליצור תוצאות מדידות מהסוג שלא חלמת כלל שאפשריות עבורך, בחיים ובעסקים, ולעשות את זה באופן קל, פשוט מהנה ו…מהר.

אם לפני התהליך היית תקוע, לאחריו תפרוס כנפיים ותעוף. התהליך יאפשר לך לראות את הסיבות לתקיעות ולשחררן. הוא יאפשר לך לשנות גישה לחלוטין, לחיים, לעסקים, לכסף, לזוגיות, לאנשים בכלל.

תלמד לחשוב אחרת לגמרי, כך שתוכל לפעול אחרת לגמרי, כדי ליצור תוצאות מהסוג שמעולם לא יצרת. אם יש אצלך ערפל, התהליך יפזר אותו ויצור אצלך בהירות ומיקוד לגבי מה נכון לך ולאן נכון לך להתקדם מכאן.

הוא יאפשר לך לקבל תשובה לשאלה במה נכון לך לעסוק, איפה התשוקה שלך, וגם איך לתרגם אותה להון, שזה הרבה כסף. תלמד איך להתקדם בתפקידים ואיך להרוויח הרבה יותר עבור העבודה שלך.

תלמד איך ליצור קשרים חדשים, עם אנשים, נשים וגברים, ואך לעשות זאת בקלות, בשלווה, ללא פחד. תלמד איך ליצור קשרים אחרים לגמרי עם האנשים החשובים לך בחיים: הורים, ילדים, אחים, אחיות. קשר כזה שיש בו פתיחות, חום, אהבה, פרגון, שיחה, מגע, שלווה.

אם יש לך עסק, תלמד ליצור אצלך בהירות, מיקוד לגבי המטרות. ליצור מוטיבציה חדשה כדי לעוף קדימה. תלמד להיות אלוף במכירות, כך שתקבל כמעט תמיד 'כן'. תלמד איך לרתום שותפים ומשקיעים. איך להחזיר את ההנאה והתשוקה לעשיה.

אם יש לך עובדים תלמד איך להפיק מהם הרבה יותר וגם לקבל מהם תודה. איך ליצור אצלם מחויבות, מוטיבציה, פתיחות ללמוד. האימון ישדרג את התוצאות העסקיות שלך בעשרות אחוזים, בכל פרמטר מדיד שתבחר.

מה התרומה הכי גדולה של השיטה?
כלים פשוטים ואפקטיביים בטרוף, המאפשרים לכל אחד ללמוד הכל וליצור בחייו כל תוצאה.

למי זה מתאים?
למי שלא נמצא במקום שהיה רוצה להיות בקריירה, זוגיות, הכנסה ובחיים בכלל וחשוב לו לקבל כלים כדי להיות שם. רק למי שהם פתוחים ללמוד, חשוב להם, בעלי רמת מחויבות גבוה להצלחות שלהם בחיים. קבלה לתהליכים הלימוד הארוכים שלי, האישיים והקבוצתיים, מותנים במילוי שאלון וראיון אישי איתי. אני לא מתאים לכל אחד ולא כל אחד מתאים לי.

מה קורה לאדם שעובד לפי השיטה שלך?
החיים שלו ואיכות החיים שלו משתנים מקצה לקצה. האדם מסוגל ליצור תוצאות שבנקודת ההתחלה הן נראו לו בלתי אפשריות. ועכשיו הוא יוצר אותן בקלות. זה קורה תוך חודשים ספורים.

האם התוצאות מיידיות? האם ההשפעה נקודתית או ארוכת טווח?
שינוי מהותי מופיע כבר בחודש הראשון. לאחר שלושה חודשים האדם נמצא במקום אחר לגמרי. הכלים נשארים עם האדם לשארית ימיו. אין דרך חזרה.

על מה מבוססת השיטה?
על תורה שבעל פה שעוברת מדור לדור, לאורך אלפי שנים. אף אחד לא ממציא בה שום דבר חדש, וגם אני לא. אין לי זכויות יוצרים על כלום. אני נשען על כתפי ענקים. הקדשתי ב-14 שנים האחרונות אלפי שעות לימוד והון עתק כדי לפגוש כמה מהמורים הטובים שיש. לקחתי את כל מה שלמדתי, ויצרתי ממנו ארגז כלים אפקטיבי ועוצמתי במיוחד.

מה היתרונות שלה על פני שיטות אחרות או תהליכים אחרים?
1. היא עובדת! ויש לה אינספור קבלות.
2. כל אחד יכול ללמוד אותה.
3. היא פשוטה, קלה, מהירה ואין שום אפשרות להיכשל.
4. היא מוכיחה שאושר והגשמה הן בסך הכל מיומנויות שכל אחד יכול ללמוד.

איך יתכן שזה תמיד עובד?
אם יש אצל המאומן 100% פתיחות ללמוד ו-100% מחויבות לעשות את מה שצריך לעשות, הוא מקבל 100% תוצאות. התהליך נכשל כאשר אין פתיחות ללמוד, או כאשר המאומן לא עושה את שצריך לעשות, אלא את מה שבא לו לעשות. אנשים כאלה אני משחרר מהר.

מה היתרונות שלך על פני מאמנים אחרים?
יצרתי ואני יוצר בחיי תוצאות בלתי רגילות בכל תחום: רמת הכנסה, זוגיות, קריירה, הורות. הכלים שלי עובדים ואני ההוכחה הכי חשובה לכך. אני מביא אמונה אבסולוטית ביכולת שלי ושל המאומנים שלי ליצור כל תוצאה שהם אי פעם חלמו עליה, וגם כאלה שלא חלמו. אני יודע ללמד אותך להאמין כמוני. אני מלמד רק את מה שאני מיישם בעצמי, ומיישם את מה שמלמד. אין אצלי תאוריות ואין בולשיט. אני מביא 100% מחויבות כמאמן כלפי המאומנים שלי, הן בתהליכים אישיים והן בקבוצתיים.

זה בא לידי ביטוי בכמה אופנים: אכפתיות ברמה שהמאומן עוד לא פגש. מדויקות. אני זמין להם גם בין הפגישות (בטלפון ובמייל), לרבות חגים וסופשבוע. אני תמיד אומר להם את האמת, גם כאשר היא קשה וכואבת. אני משחרר בשניה מאומן שלא מביא את אותה רמת מחויבות כמוני. יש לי ציפיה שמאומנים יבצעו 100% מהמשימות שלהם. אין הנחות. אין עיגולי פינות, אין על יד, ואין בערך.

אני חי את חיי מתוך הגישה שאומרת שאני יכול הכל, והכל תלוי רק בי. זה אומר שיצרתי ואני מייצר בחיי כל תוצאה שחשובה לי ואני יודע ללמד אחרים לחיות כך גם. הייתי בעצמי בכל המקומות שהתלמידים שלי היו: הייתי בעוני, הייתי בלבד, בעבודות מאוסות, בתסכול, בפחד, בשיתוק. הייתי שם, אני יודע איך זה נראה ואיך זה מרגיש. יצרתי שינוי ענק מקצה לקצה ואני יודע ללמד כל אחד לעשות זאת גם.

אלמד אותך באופן פשוט, בהיר, מהנה ובעיקר עובד. יש מעט מאוד מאמנים שמסוגלים ליצור שינוי כל כך עמוק ומשמעותי בחיי המאומנים שלהם, בפרק זמן כל כך קצר.

מה הגילאים של האנשים? מין? מצב סוציואקונומי?
לא רלוונטי. למדו אצלי בכל הגילאים, עשירים ועניים. מגיעים אלי אנשים מכל רחבי הארץ, לרבות כאלה שנוסעים שעות בדרכים. מגיע מי שזה חשוב לו.

אהבת? מזמין אותך ללחוץ על כפתור השיתוף. רוצה לדעת עוד? שולחים פניה מפורטת דרך ה'צור קשר'. יש לפרט שם מלא, טלפון, אימייל וסיבת הפניה. 

אהבתם? שתפו את העמוד: