מה מניע אותי לעשות את מה שאני עושה ומה יכול לצאת לך מזה?

אני רוצה לברך אותך על ההצטרפות לרשימת החברים הפרטית שלי. רק טוב יצא לך מזה. הכלים שמקבלים משתתפי אירועי הלימוד שלי יש להם השפעה דרמטית על איכות החיים שלהם, בכל תחום: קריירה, עסקים, זוגיות, קשר עם בני משפחה, כסף.

אני רוצה לשתף אותך למה אני עושה את מה שאני עושה.מה מניע אותי? התחלתי לחיות בגיל 40. אני אוטוטו בן 53, זה אומר שבקיץ הקרוב אני חוגג בר מצווה. נכון, אני חי באמת רק 13 שנים. עד גיל 40 לא באמת חייתי.

כן, היה לי עסק, העסקתי עובדים, עבדתי עם חברות תרופות מהגדולות במשק, הייתי מרצה לעיתונאות והיה לי רע. אמרתי לעצמי שאם אלה החיים אז לא בא לי עליהם. מאסתי בעיסוק שלי לפני הרבה שנים.

מאסתי בחיי הנישואין שלי. לא היה לי שום מושג איך יוצאים מזה. הרגשתי כלוא במן כלא כזה שלא היה לי שמץ של מושג איך יוצאים ממנו.

הייתי במרבית המקומות שנמצאים המאומנים שלי: אני מכיר את תחושת התסכול, הבזבוז וההחמצה. אני מכיר את הבדידות של להיות לבד ואת הבדידות שיכולה להיות בחיי נישואים.

אני יודע איך מרגיש לקום בבוקר לעבודה שלא בא לקום אליה, לפגוש פרצופים שלא בא לי לפגוש ולשאול את עצמי מה לעזאזל אני עושה כאן ואיך יוצאים מזה?!

אני יודע איך מרגיש הפחד המשתק הזה של לרצות לעשות משהו אבל הרגליים לא זזות.

אני מכיר את העוני. הייתי גם שם. אני מכיר את ההרגשה של לעמוד לפני כספומט ולראות את הכיתוב ש: "יתרתך אינה מאפשרת משיכה". את הדאגה שמא החיוב בכרטיס האשראי לא יעבור. את הלילות ללא שינה של איך לעזאזל גומרים את החודש. הייתי בכל המקומות האלה ועוד כמה שלא ציינתי.

נולדתי מחדש בגיל 40. קיבלתי את המתנה הכי גדולה שיכולתי לייחל לה, וזה המפתח ליציאה מהכלא. לפני 13 שנים התחלתי מסע, שליחות של להפוך את חיי ליצירת המופת שמגיעה לי וללמד אחרים לעשות זאת גם.

הקדשתי לנושא הזה אלפי שעות לימוד, עם כמה מהמורים הטובים ביותר שיש בארץ ובעולם. בניתי לי ארגז כלים מאוד יחודי המאפשר לתלמידים שלי ליצור תוצאות מדהימות ולעשות את זה קל, פשוט, מהנה ומהר!

מה שמניע אותי לעשות את מה שאני עושה זו תשוקה אינסופית: להתרגש, ללמוד, ליצור, להסתקרן, להתלהב, לשמוח, לאהוב, לחוות. מה שמניע אותי היא התשוקה שלי להגשים את עצמי באופן שהכי נכון לי, להרוויח כמו שנכון לי, לבוא לידי ביטוי בכל העצמה, לקיים חיים מלאי משמעות, ליצור שינוי.

מה שמניע אותי היא התשוקה שלי ללמד ולחלוק איתך את הכלים האלה, ולהראות לך שזה אפשרי עבורך גם, בשני תנאים: הראשון, יש בך פתיחות ללמוד. פתיחות היא ההכרה של אדם שאומר ש'אני יודע שאני לא יודע ויש דברים שלא ידעתי שאני לא יודע'.

השני, חשוב לך ללמוד. חשוב מספיק כדי להיות מוכן לשלם את המחיר.

בסדרת מיילים קצרים אני עומד לגלות לך כמה דברים על הצלחה שמעולם עוד לא גילו לך. מה שאראה לך כאן, אין לך איפה לראות בשום מקום אחר. אני מבטיח לך שיהיה מרתק.

יש למה לחכות.

אהבת את המסר? מזמין אותך להגיב עליו כאן למטה, ללחוץ לייק, ולשתף אותו עם החברים בפייסבוק. יש שם מישהו שמחכה בדיוק לזה.   

אהבתם? שתפו את העמוד: