מי אשם בזה שהזוגיות שלך על הפנים?

אז מי אשם בזה שהזוגיות שלך על הפנים? האם זה הגברים האלה שרק רוצים סקס, או אולי הנשים הסנוביות האלה, או הגברים התינוקות ששמים תמונה באתרי הכרויות מגיל בר מצווה. אולי זו אשתך, בת הזוג שלך, או גרושתך שמעצבנת ומרגיזה אותך?

יש הרבה הבדלים בין מצליחנים לבינוניים, בין וינרים ללוזרים, בין אלו שמגשימים את עצמם בכל תחום, לבין אלו שחיים בינוניות בזוגיות, בעיסוק, בכל תחום. אחד ההבדלים קשור בנטיה של הבינוניים לעסוק בלהאשים, את עצמם, את אחרים, את ה'אין מזל'.

שאלה: התוצאות שלך בחיים באחריות של מי? שלך. האם הזוגיות שלך היא גם חלק מהתוצאות שלך בחיים? כמובן. אז איך יתכן שבכל הנוגע לזוגיות שלך היא, הוא, או הם אשמים?!

מי שעסוק בלהאשים את עצמו או אחרים, יגלה שהוא מאוד צודק, רק עם אפס תוצאות. אין אפשרות גם להיות צודק וגם ליצור את הזוגיות שמגיעה לך באמת. למה? כי אותן הסיבות מדוע אתה צודק, הן הסיבות מדוע הזוגיות שלך נראית כמו שהיא נראית.

מה יותר חשוב לך, להיות צודק או לנצח? להיות צודק או מאושר? מי שרוצה לנצח או להיות מאושר צריך ללמוד לשחרר את ה'אני צודק'.

נניח שהזמנת קפה בבית קפה והמלצר מגיע והספל נופל לו מהמגש. האם הוא אשם בזה שהספל נפל? האם עשה זאת בכוונה? עד כמה זה אפקטיבי לעסוק בלהאשים אותו? האם זה הופך אותו למלצר טוב יותר?

הקורבן עסוק בלהאשים את כל העולם ואשתו במצבו, באין זוגיות שלו, בקריירה המדשדשת שלו, באין כסף שלו. האחראי לא מאשים, אלא עסוק בללמוד. מדובר בשתי גישות שונות לחלוטין לחיים.

להיות אחראי זה אומר שברור לי ש-100% מהתוצאות שלי בחיים הן באחריותי. הזוגיות, הכסף, החברים, הקשר שלי עם ההורים והילדים. הכל! להיות אחראי זה אומר שכאשר מופיעה בחיים שלי תוצאה שאני לא אוהב, אני לוקח אחריות.

זה אומר שאני לומד איך לעשות דברים אחרת, ממה שהייתי רגיל לעשות בעבר. זה אומר שלעיתים נדרש ממני ללמוד איך לחשוב אחרת, ממה שהייתי רגיל בעבר!

אז מי אשם בזה שהזוגיות שלך על הפנים? אין אשמים, יש אחריות. מה שיש שם היום זה באחריותך, ובאחריותך ליצור שם שינוי. כדי שיווצר שינוי כזה מה שנדרש ממך הוא ללמוד איך לפעול אחרת.

כדי שיהיה אפשרי עבורך לפעול אחרת, מה שנדרש ממך הוא ללמוד איך לחשוב אחרת. אגב, זה נכון לגבי זוגיות, כמו לכל תחום אחר בחייך.

הלימוד הזה זמין רק למי שפתוח ללמוד וחשוב לו ללמוד, ואם יש בך את שני אלו, אז הכל אפשרי! למידע על אפשריות הלימוד הנוספות, מזמין אותך לשלוח פניה דרך ה'צור קשר'. יש לשלוח פניה מפורטת, בצרוף שם מלא, אימייל, טלפון ופרוט סיבת הפניה.

אהבתם? שתפו את העמוד: