אירועים וסדנאות

הרצאה: איך תכלס לממש את הפוטנציאל שלך ולהיות מאושר!
Fotolia_51283362

איך יכול להיות שכולם רוצים לעסוק במשהו שהם אוהבים, להגשים ולממש את עצמם, להצליח, להיות מאושרים, להרוויח יותר, אבל הרוב המוחלט של האנשים לא נמצא שם ולא יהיה שם?! הסיבה לכך מאוד פשוטה, מעולם לא למדו אותם ואותך איך עושים את זה!

יש לי תואר ראשון במשפטים ורישיון של לשכת עורכי הדין, וגם בגרות מלאה. שום דבר מזה ממש לא רלוונטי לשום דבר שבאמת חשוב לאדם בחייו. לצערי ולצערך, את הדברים החשובים באמת לא מלמדים, לא בבית הספר ולא באוניברסיטה.

'איך תכלס לממש את הפוטנציאל האישי שלך ולהיות מאושר!' היא הרצאה מרתקת המשנה עבורך סדרי בראשית. איך הופכים הצלחה לשיטה ודרך חיים, ולא במקרה? איך נראית המלכודת שמשאירה אנשים מצוינים כמוך בחיי פספוס והחמצה, וגם אני עומד להוכיח לך שאין לך שום מושג מה אפשרי עבורך! אבל, הדבר החשוב ביותר עבורך שם זה לגלות שיש דרך לשנות הכל ולקבל שליטה מלאה על החיים שלך, שהדרך הזו יכולה להיות קלה, פשוטה ומהנה, ובעיקר שהיא אפשרית גם עבורך.

בסוף המפגש, מי שירצה להמשיך וללמוד יוכל להירשם ל Be A Winner בתנאים מיוחדים השמורים רק למשתתפים שם. מידע מלא על התהליך, לרבות עלויות, ישלח לנרשמים לכנס.

למידע נוסף והרשמה לחצו עכשיו על הקישור כאן

 

Be A Winner – השיטה המעשית להגשמה

המקום בו לומדים איך להגשים, איך ליצור תוצאות ואיך להפוך את חייך ליצירת מופת בכל תחום, לא בתאוריות, אלא תכל'ס בשטח. סדנת אימון קבוצתית בת 16 מפגשים של 4 שע' כל אחד, מוגבלת ל-20 משתתפים, שהיא חוויה לימודית עוצמתית ומשנה חיים, שתקנה לך כלים כדי ליצור את הקריירה, הזוגיות והחיים שמגיעים לך באמת, באופן קל, פשוט ומהנה.

בהנחה שיש דרך לעשות זאת, והדרך הזו יכולה להיות קלה, פשוטה ומהנה, ואפשרית גם עבורך, האם היית רוצה לדעת על זה יותר? אם כן, מזמין אותך להגיע להרצאה 'הגשמה – כל אחד יכול'

הרישום לסדנה פתוח רק לנוכחים במפגש ההכרות. מידע והרשמה בלחיצה על הקישור כאן.

 

אל תרשמו ללימודים לפני שהקשבתם להדרכה הזו!2

אחרי שתשמעו אותה תצטערו שלא שמעתם אותה קודם. יש אפשרות שהיא תשנה לגמרי את כל מה שחשבתם על איך לבחור מה ואיפה ללמוד.  ההחלטה מה ואיפה ללמוד היא אחת החשובות שיש לאדם בחייו. ההשלכות שלה מרחיקות לכת במונחים של זמן, כסף ואנרגיה.
מתי? בזמנך החופשי או מתי שנוח לך.
איפה? אצלך במחשב. זו הדרכה אינטרנטית. אין צורך לצאת מהבית
כמה עולה? היא שווה לך הון, אבל היא לא עולה. לגמרי חינמית.

נרשמים עכשיו בקישור כאן וההדרכה בדרך אליך.

אהבתם? שתפו את העמוד: