למה זוגיות לא מצליחה לי? איך זה שבסוף אני שוב חוזר לבית ריק?

אני פוגש אינספור אנשים מצוינים באמת, חלקם משכילים יותר, חלקם פחות, שבאים לתהליכי אימון לזוגיות וחוזרים על אותה השאלה שוב ושוב: למה זה לא מצליח לי? מה חסר בי? למה זה נגמר אחרי 3-4 פגישות? למה אני תמיד מוצא את עצמי עם נשים/גברים שלא מתאימים לי?

והשאלה הכי חשובה שלהם: מה אני צריך לעשות אחרת, או מה אני עושה לא טוב? ראשית, אני מבקש לשחרר אתכם מאשליה. האשליה שהפתרון שלכם נמצא במשהו שאתם צריכים לעשות אחרת.

הפתרון לא נמצא במה אתם צריכים לעשות אחרת, אלא במי אתם או מי אתם חושבים שאתם: אני ביישן, אני חסר/ת ביטחון, אני עקשן/ית, אני לא מספיק טוב/ה, אני לא שווה, אני יודע/ת, אני בינוני/ת, אני חלש/ה, אני קטן/ה, אני צודק/ת.

השינוי מתחיל בדימוי העצמי. אחד התפקידים החשובים שלי הוא לעזור לכם לראות את אותן המחשבות שמשאירות אתכם לבד, וללמד אתכם איך להחליף אותן באופן קל, פשוט, מהנה ו…מהר.

התפקיד שלי ממשיך בלעזור לכם לראות מחשבות נוספות שמשאירות אתכם לבד. למשל, המחשבה שאומרת ש: 'אתרי הכרויות זה שוק בשר', 'גברים מחפשים רק סקס', 'נשים רק רוצות לריב', 'למצוא בת זוג זה פרויקט', 'כדי ליצור זוגיות אני צריך לוותר על עצמי'.

כל אלו הם רק קצה קצהו של מגוון אינסופי של מחשבות אמיתיות לגמרי שאני פוגש אצל מאומנים שלי בתהליכי אימון לזוגיות. מחשבה יוצרת מציאות. רק מחשבה יוצרת מציאות. כלומר, אם אדם רוצה לשנות את המציאות שלו, הוא צריך ללמוד קודם לשנות את המחשבה שלו. אני שם כדי לעזור לכם לעשות זאת. גם לזהות, וגם להחליף.

תנאי ראשון בדרך אל זוגיות חלומותיכם היא היכולת שלכם להבחין באותן מחשבות, הרגלים ופחדים שגורמים לזה שבסופו של יום אתם שוב חוזרים לבית ריק. למה חשוב להבחין? כי אדם לא יכול לשנות משהו שהוא לא רואה.

מהרגע שאדם הבחין באותן מחשבות, השאלה היחידה היא מה יותר חשוב לו, הדעות שלו או התוצאות שלו, ואם יש דעות שלא משרתות את התוצאות שלו, האם הוא מוכן להחליפן?

התפקיד שלי הוא לעזור לכם לצאת מהאוטומט. אדם מקבל תוצאה אוטומטית, הוא לבד. אף אחד לא עושה את זה בכוונה. זה קורה באופן אוטומטי. התפקיד שלי לאפשר לכם לזהות את זה, ולצאת מזה.

לזהות את אותן המחשבות האוטומטיות, כדי לאפשר לכם לאמץ מחשבות חדשות. לזהות  את ההרגלים שמבריחים בני זוג, כדי לאפשר לכם לאמץ הרגלים חדשים, ולזהות את הפחדים וללמד אתכם לנהל אותם, במקום שהם ינהלו אתכם.

מהרגע שאדם לומד לקחת אחריות על המחשבות שלו, הכל משתנה וכך גם התוצאות. אם יש בכם פתיחות ללמוד וחשוב לכם ללמוד, זה קל, פשוט, מאוד מהנה, ואפילו קורה הרבה יותר מהר ממה שנדמה לכם.

רוצה לבדוק האם תהליך האימון איתי מתאים גם לך? שלחו פניה מפורטת דרך ה'צור קשר', בצרוף טלפון להתקשרות.

כתיבת תגובה