"למה אני תמיד מוצאת עצמי עם גברים שלא מתאימים לי?!"

היא תאמה איתי פגישת הכרות. קול צעיר בטלפון: "אני כל הזמן מוצאת עצמי מול גברים שלא מתאימים לי, מתוסבכים, שרוטים או שלא פנויים. אני יודעת שיש לי בעיה ואני חייבת עזרה", היא אומרת.

היא בת 28. יפה, ממש יפה. מהסוג שגורם לגברים ולנשים לסובב את הראש אחריה. מדהים כמה שהיכולת ליצור זוגיות חסרת כל קשר לחזות החיצונית. מדהים לא פחות כמה נשים וגברים תקועים בזוגיות גרועה או ללא זוגיות בגלל אמונות שקשורות לחזות החיצונית שלהם.

איך קורה שגברים ונשים מוצאים עצמם שוב ושוב יושבים מול אדם שהם לא רוצים שום קשר איתו, או שנכנסים לקשר זוגי עם אדם שהם יודעים מראש שאין לזה שום סיכוי להצליח.

הסיבה לכך פשוטה מאוד. דומה מושך דומה, תמיד. אדם שרע לו, מושך אליו עוד אנשים שרע להם. אין סיכוי שגבר שטוב לו ירצה ליצור זוגיות עם אשה שרע לה. לעסקה הזו יהיו מוכנים להיכנס רק גברים שהם נואשים במיוחד.

אשה או גבר מתוסכלים וממורמרים, ימשכו אליהם בני זוג כאלה. מי שיש לו דימוי עצמי נמוך, ימשוך אליו בני זוג כאלה. מי שמאמין שהוא מכוער, יצור זוגיות רק עם בני זוג כאלה והפוך. מי שמאמין שהוא יפה, יחפש ליצור קשר עם יפים. דומה מושך דומה, תמיד.

האמונה שאומרת ש"אם אמצא בן זוג תהיה לי אהבה ואהיה מאושרת" היא אשליה. אם רע לכם עכשיו, יהיה לכם רע גם בזוגיות. ההבדל היחיד שבזוגיות יהיו שניים שמקטרים זה על זה, במקום אחד.

האתגר שלכם הוא להפוך את הסדר. במקום המחשבה שאומרת ש'אם תהיה לי זוגיות תהיה לי אהבה', ללמוד ליצור אהבה בחייכם ללא תלות בבת זוג, ואז לצאת לחפש שותפה אוהבת.

אם אתם מוצאים עצמכם בדייט מול גברים או נשים שלא בא לכם להכיר, או ליצור זוגיות איתם, הרי אתם בעצם מתבוננים בתמונת המראה שלכם. אתם מקבלים בדיוק את מה שמגיע לכם.

אם אתם רוצים לראות מולכם משהו אחר, יהיה עליכם לשנות את תמונת המראה, את מה שאתם רואים במראה. במקום אדם שרע, אדם שטוב לו, במקום אדם חלש, אדם חזק. אחרי שלמדתם להשתנות, אני מבטיח לכם שאתם עומדים להכיר בני זוג מסוג שמעולם לפני כן עוד לא הכרתם. משהו אחר לגמרי.

לא, אתם לא אשמים בשום דבר, וגם אין לכם שוב בעיה. הבעיה היחידה היא שאף פעם אף אחד לא לימד אתכם לחשוב כך, וגם לא איך לעשות את זה. תהליך אימון אישי או תהליך אימון לזוגיות יודע ללמד אתכם לעשות זאת באופן קל, פשוט, מהנה ו…מהר. בשני תנאים: יש בכם פתיחות ללמוד וחשוב לכם ללמוד.

אחרון חביב, אין לכם שום דרך לעשות זאת לבד. אתם תהיו חייבים עזרה של גורם מקצועי, ואני ממש לא ממליץ לכם לחכות. שום דבר לא קורה מזה שמחכים, מלבד שיער לבן, קמטים, והרבה תסכול. כן, תצטרכו להשקיע בזה זמן, כסף ואנרגיה, אבל זו ההשקעה הכי חשובה והכי משתלמת שתעשו בימי חייכם.

למידע נוסף על תהליכי אימון לזוגיות הקליקו כאן.

כתיבת תגובה