איך זה שאני לא נמצא במקום שחלמתי להיות בגיל הזה?!

אני מקבל פניות מהסוג הזה כל הזמן, מאנשים בכל הגילאים וכל רמות ההשכלה וההכנסה: "אני לא ממוקד ואין לי מטרה בחיים. מפוזר במיליון כיוונים. מתחיל דברים ולא מסיים. גורם לי להיותhand in jail עצבני"

"יש לי תחושת חוסר סיפוק גדולה. אני רוצה להחזיר את התחושה של שליטה בחיי"

"אני שכירה שחולמת על עשיה עסקית, אבל אני לא מצליחה להתמקד. יש לי כמה תחומי ענין. מרגישה פספוס והחמצה. לא מצליחה להבין עם עצמי במה אני רוצה לעסוק, להאמין במשהו וללכת איתו עד הסוף"

"יש לי חוסר סיפוק מחיי וחשש מהעתיד. אני אבוד ללא כיוון. אני רוצה לגלות מה התשוקה שלי בחיים ולהיפטר מהפחדים שמשתקים אותי"

"אני שכיר שרוצה לעשות שינוי בתחום המקצועי אבל אני במבוי סתום. אני יודע מה אני לא רוצה, אבל לא יודע מה כן. אני לא רואה את הדרך ואני מתפשר על מצב קיים"

איך קורה שציבור עצום של אנשים מצוינים, משכילים יותר או פחות, קם בבוקר לעבודה שהוא לא ממש רוצה בה, שלא ממש מעניינת אותו, שלא ממש מתגמלת אותו כמו שהיה רוצה. ציבור עצום שמסתובב עם הרגשה של פספוס, החמצה ותסכול, לעיתים לאורך שנים רבות.

התשובה לכך פשוטה באופן מרגיז ממש. מעולם לא למדו את הציבור הזה אחרת! למדתי 12 שנים יסודי ותיכון והשתחררתי מהצבא בתחושה שאני חסר כיוון ואבוד בעולם. עשיתי תואר ראשון בעריכת דין וגם השלמתי התמחות של לשכת עורכי הדין, רק כדי לגלות שאני אבוד באותה מידה.

ציבור עצום של אנשים מצוינים משקיע שנים על גבי שנים והון עתק בצבירת ידע, לימודים וציונים, מבלי שגילו לו עד היום שידע הוא מרכיב קטן, זעיר ושולי ביכולתו של אדם להגשים את עצמו. תהליך האימון האישי איתי נמשך רק חודשים ספורים, אבל הוא משנה חיים ואיכות חיים מקצה לקצה.

אני כאן כדי לעזור לך לשים לתסכול הזה סוף, לנצח. כדי ללמד את מי שפתוח ללמוד וחשוב לו ללמוד, איך לגלות את אותו הדבר שיש לך תשוקה אליו, ולתרגם אותו להון. להפוך אהבה ותשוקה לעיסוק זו חוויה מדהימה וגם מאוד משתלמת בכל הנוגע לחשבון הבנק שלך.

אף אחד לא יוצר בחייו תסכול, פספוס והחמצה בכוונה. זה קורה באופן אוטומטי. תוצאה אוטומטית, שקדמה לה עשייה אוטומטית, שקדמה לה מחשבה אוטומטית. ציבור עצום של אנשים פועל על אוטומט. האוטומט הזה אכזרי כי לא רואים אותו בעיניים.

אני כאן כדי לעזור לך לצאת ממנו, והשלב הראשון הוא להראות לך אותו. כן, הוא שקוף עבורך לגמרי ואם לא יהיה שם מישהו שיראה לך אותו, נגזר עליך להישאר בכלא הזה לשארית ימיך. אין לאדם שום דרך להיות מודע לדברים שאינו מודע אליהם לבדו.

אני מקווה שברור לך שכדי לצאת מהכלא הוירטואלי הזה יהיה עליך ללמוד לפעול אחרת ממה שרגיל כיום. כי מי שממשיך לעשות רק את מה שרגיל לעשות, ימשיך לקבל את מה שרגיל לקבל.

אני מקווה שברור לך שכדי שיהיה באפשרותך לפעול אחרת, יהיה עליך ללמוד לחשוב אחרת. אלמד אותך לחשוב אחרת, כמו שאלופים, וינרים ועשירים חושבים. הגישה שלך לעצמך, לאחרים ולחיים עומדת להשתנות מקצה לקצה. השינוי הזה יאפשר לך ליצור בחייך תוצאות שלא דמיינת כלל שאפשריות עבורך, ולעשות את זה קל, פשוט, מהנה והרבה יותר מהר ממה שנדמה לך.

מה שמעולם לא סיפרו לך שההבדל בין חיים של פספוס והחמצה, להגשמה וסיפוק לא נעוץ בידע או בכסף (כי יש המון עשירים אומללים), אלא במיומנויות. שורה של מיומנויות פשוטות שלא מלמדים בבית הספר ולא באוניברסיטה, שבלעדיהם פשוט אין לך סיכוי ליצור את החיים שמגיע לך לחיות באמת. אם יש בך את הפתיחות ללמוד ואם חשוב לך ללמוד, אלמד אותך.

קל, פשוט ומהנה ללמוד אותן, ומהרגע שהן תתווספנה לארגז הכלים שלך, החיים שלך ישתנו לנצח, מקצה לקצה. המיומנות החשובה ביותר היא אמונה שלך בעצמך. חשבת שאי אפשר ללמד את זה? אז חשבת!

איזה עוד מיומנויות? אומץ, שזה היכולת לנהל את הפחד. אלמד אותך להעיף את הפחד מחייך לנצח. אחריות, מנהיגות, הקשבה, אהבה וזו רק רשימה חלקית מאוד. יש מי שמאמין שאלו תכונות שנולדים איתן. שיש מי שנולד כך ויש מי שלא. זה קשקוש מוחלט. אלו מיומנויות שלא קיימות אצל מרבית האנשים, וכל אחד יכול ללמוד, בתנאי שהוא פתוח ללמוד וחשוב לו ללמוד.

אלמד אותך איך לראות במראה את מה שמעולם לא ראית, את האדם הגדול, האמיץ, היכולתי, המוכשר והיפה שיש שם, כי יש אפשרות שמה שניבט אליך כיום מהמראה הוא משהו אחר לגמרי. מהרגע שאדם רואה את מה שאני רואה בו, הכל משתנה. הוא עף.

אם חשוב לך ללמוד, מזמין אותך לשלוח פניה מפורטת דרך מנגנון ה'צור קשר' כאן למעלה.

רוצה להגיב? אפשר לעשות זאת כאן למטה. לא יוצאים לפני שלוחצים על כפתור השיתוף ומשתפים

לפוסט הזה יש תגובה אחת

  1. עוז

    אני למדתי אימון אישי ובכל זאת זה מעניין לשמוע גם אותך

כתיבת תגובה