איך ליצור זוגיות של חברות ואהבה?

זוגיות ואהבה"חשוב לי למצוא בת זוג כי אני רוצה שתהיה לי אהבה בחיים", זה משפט שאני שומע הרבה מאלו שפונים אלי לאימון אישי.

ההנחה הזו שאומרת ש'אם אמצא בן/בת זוג, אז תהיה לי אהבה' היא אשליה שלא עובדת. תמצאו זוגיות, אבל לא תהיה שם אהבה.

האם אהבה קשורה לזוגיות? האם היא קשורה למיניות? האם היא קשורה לעסקים? האם היא קשורה להורות? יש מי שמאמין ש'אני אוהב אותך' זה משהו שאומרים רק לבעל או לבן זוג. כלומר, יוצרים קישור בין אהבה לזוגיות או מיניות.

לגישתי, אהבה היא סוג של תבלין שקשור לכל אלו ולא קשור לכלום. כלומר, יש כאלו שמקיימים יחסי מין ללא אהבה, ויש גם זוגיות שאין בה אהבה. לעומת זאת יש מי שמנהל עסקים באהבה.

אני רוצה את התבלין הזה שנקרא 'אהבה' בכל תחום מחיי ואני דואג להביא אותו לשם. אני עושה עסקים רק באהבה, וכך גם הורות, זוגיות, ובעצם בכל תחום מתחומי חיי, אהבה תמיד נוכחת שם.

אני טוען שמרבית האנשים שקוראים כרגע מאמר זה, אין להם מושג מה זאת אהבה, ואהבה לא נוכחת בחייהם. נכון, אהבה לא נוכחת בחייהם של מרבית האנשים. אני עומד להוכיח לכם זאת עכשיו, ואפילו ממש בקלות.

תנו לעצמכם עכשיו תשובה לשאלה כמה אתם אוהבים אתכם בסולם של 1 ועד 10? אם הציון הוא פחות מ-10, מה חסר לדעתכם כדי שיהיה 10?

מרבית האנשים לא יתנו 10 'כי אין דבר כזה מושלם'. מרבית האנשים מאמינים שחסר בהם משהו. מרבית האנשים עסוקים בשיפוטיות וביקורתיות, של עצמם ושל אחרים.

מה זאת 'אהבה'? יש לה אינספור הגדרות וכולן נכונות. אשתף אתכם בשלי. אהבה היא בראש ובראשונה קבלה ללא תנאי. אם יש לכם ילדים, זה מה שהם הכי רוצים, שיקבלו אותם כמות שהם, גם כאשר הציונים שלהם בבית הספר לא משהו.

אם יש לכם הורים או בני זוג, אני מניח שזו תהיה הציפייה הכי גדולה שלכם מהם. שתוכלו להיות איתם ולידם מי שאתם באמת, ושידעו לקבל אתכם בדיוק כפי שאתם, גם כאשר אתם שמנים, רזים, חכמים, טיפשים, יפים, מכוערים, עשירים, עניים או מובטלים.

אין לכם שום סיכוי לקבל אדם אחר ללא תנאי, עד שלא למדתם לקבל אתכם ללא תנאי. עד שלא למדתם לאהוב אתכם 10, בדיוק כפי שאתם! האם זה אומר שאתם מושלמים? ממש לא. בעיני אתם שלמים. לא מושלמים באופן מושלם, או מושלמים באופן בלתי מושלם.

אני לא מושלם, לא מכיר אדם כזה ומושלמות בעיני זה למות משעמום. ואם יש לכם ילדים אז האמירה ש'אני אוהב את הילדים שלי' היא סתם אמירה ריקה מתוכן. יש אפשרות שמה שהילדים שלכם פוגשים זה ביקורתיות ושיפוטיות וגדלים מתוך תחושה ש'אף פעם לא אהבו אותי'.

רוצים זוגיות של חברות ואהבה? האם אתם מסוגלים לקחת אחריות על שני הערכים האלה וליצור אותם? האם אתם אוהבים, והאם אתם חברים, או שמא אתם רק מחכים שהצד השני יעשה את זה?

יכולתו של אדם להיות אוהב, ולהביא אהבה אל תוך חייו היא פריצת דרך ענקית ואין לה שום קשר לזוגיות או מיניות. ביום שלמדתי לאהוב ולקבל אותי כמות שאני, החיים שלי השתנו. אהבה מאפשרת לאדם להפיק את המיטב שבו.

אם אתם לא נמצאים במקום שבו אתם מסוגלים לקבל אתכם ללא תנאי, אני מזמין אתכם ללמוד איך לעשות זאת. תהליך של אימון אישי או אימון לזוגיות יאפשר לכם ליישם אהבה בחייכם באופן קל, פשוט, מהנה ו…מהר. הרבה יותר פשוט והרבה יותר מהנה ממה שאתם מסוגלים בכלל לדמיין.

ההשלכות של זה על הקשר שלכם עם האנשים החשובים לכם בחיים, ועל התוצאות שלכם בחיים תהיה דרמטית. כן, תצטרכו לפנות לזה זמן, כסף ואנרגיה, אבל זו תהיה ההשקעה הכי חשובה והכי משתלמת שעשיתם בימי חייכם.

אהבתם? הוסיפו את תגובתכם כאן למטה ולחצו עכשיו על כפתור השיתוף וספרו לחברים. אחרת איך ידעו?

למידע נוסף על תהליכי אימון לזוגיות איתי הקליקו כאן. 

לפוסט הזה יש 3 תגובות

 1. אבי גור

  היי רובי. קראתי פעמיים מאוד התחברתי. הנושא חשוב לי. אהבתי מאוד את מה שכתבת.

 2. אבקה

  שלום ממש אהבתי את מה שכתבתה. בדיוק הייתי אמורה לעבור אמון אישי ביחסים. אני צעירה יפה מוכשרת וחכמה אבל מתקשה ליצור זוגיות. היום אני בת 27 והיו לי אולי שני חברים רציניים שמאוד אהבתי ומאז אני בודדה. מזה 6 שנים לא מצליחה לצאת מבדידות עד שזה הפך להיות למחלה של העשור מבדידות לדיכאון.

  1. רובי שטיינר

   אם וכאשר תרצי ללמוד איך ליצור את הזוגיות הנכונה לך, כזו שיש בה חברות ואהבה, שלחי לי פניה דרך מנגנון ה'צור קשר' באתר.

כתיבת תגובה