איך למצוא את הזוגיות הנכונה לך באתרי הכרויות?

פגישה ראשונה- אתרי היכרויותגילוי נאות. את בת הזוג שלי מיכל הכרתי באתר הכרויות, בג'י דייט. נכון למועד כתיבת שורות אלו, אנחנו כבר 8 שנים יחד, ולא נראה לי שזה הולך להיגמר ב-8 שנים הקרובות.

אינספור פעמים שמעתי מאומנים שבאים לתהליך של אימון לזוגיות אומרים לי את המשפטים הבאים: "אתר הכרויות זה לא בשבילי", "זה שוק בשר", "זה לא אני", "אני לא מתחבר לזה", ועוד שלל אמירות.

ובכן, אני ועוד רבים אחרים, אנחנו ההוכחה שזה יכול להיות גם אחרת. השאלה היחידה היא עד כמה אתם פתוחים להכיר עוד אפשרויות?

דמיינו שאתם אוחזים מזלג כדי לאכול. האם הייתם אומרים: "אני לא מתחבר למזלג הזה". אני מניח שלא. מזלג הוא רק כלי והוא רלוונטי כל עוד משרת את המטרה. כך גם אתר הכרויות. זה רק כלי. אין צורך להתחבר אליו, אלא רק לדעת איך להשתמש בו נכון.

כמו בכל דבר אחר, מה שתביאו פנימה זה מה שתקבלו. אם תביאו משהו רדוד ושטחי, תקבלו פניות מאנשים כאלו. אם תביאו שעמום, תכירו אנשים משעממים. אם תחפשו רק סקס, זה מה שתמצאו. אם תחפשו קשר משמעותי, תמצאו גם את זה בשפע.

אתר הכרויות הוא בעיני מקום נפלא להכיר. מאות ואלפים של אנשים אומרים 'אנחנו כאן ואנחנו פתוחים להכיר'. מה יכול להיות יותר טוב מזה עבור מי שמחפש להכיר בן זוג.

הצעד הקטן הראשון הוא לפתוח כרטיס פעיל, כזה שמשלמים עליו. האפשרות החינמית היא לא אפשרות כלל. אל תחשבו על זה בכלל. אתם רוצים להיות אקטיבים, כאלו שיוזמים פניות ולא מחכים שיפנו אליהם.

הצעד הקטן הבא הוא להשקיע בתמונה איכותית. תמונות מהטיולים שלכם בחו'ל לא רלוונטיות ולא מעניינות. תתלבשו, תסתרקו, תתאפרו לקראת התמונה כמו שהייתם מצפים מבן הזוג שלכם להראות. אם צריך, תשקיעו כמה מאות שקלים ותמצאו צלם איכותי. זה מה שאני עשיתי.

שימו אך ורק תמונות עדכניות. אל תתחבאו מאחורי משקפי שמש או כובעים. אם יש לכם קרחת, תראו אותה. אתם רוצים להכיר אדם שמוכן לקבל אתכם כמות שאתם, ולא כמו שאתם לא. שימו תמונת פנים, תמונת חצי גוף וגוף מלא.

מלאו את הכרטיס בתוכן. אני זוכר פניות שקיבלתי מנשים שהכרטיס שלהם ריק מתוכן וללא תמונה והן כותבות: "הכרטיס שלך מענין, אשמח להכיר". למה לכל הרוחות שארצה להכיר אותך?

לכתוב 'אני גבר נאה' זה מיותר. תנו לתמונות לדבר בעד עצמן. לכתוב 'אני מענין' זה ממש לא מענין. תתארו מה אתם עושים שהופך אתכם למעניינים. זה הרבה יותר מענין. לכתוב 'אני מחפשת מישהו רק לקשר רציני' הוא מתכון בדוק להישאר לבד.

פשוט מפני שאף אחד לא באמת רוצה קשר 'רציני', גם לא אתם. רציני זה למות משעמום. אני בטוח שאתם מחפשים קשר מהנה, משמעותי, מרגש. אז תכתבו את האמת.

בכלל, האמת היא כלי מנצח. לצערי, מרבית האנשים עסוקים להחביא את מי שהם באמת. את מה שהם מרגישים, את הפחדים שלהם, הכאבים שלהם. אם רק תדעו לתת ביטוי לאנושיים שאתם באמת, זה יוצר קסם.

אחד התפקידים שלי בתהליכי אימון לזוגיות הוא ללמד אתכם איך עושים את זה. איך מתחברים לאותה אמת, שהיא יחודית רק לכם, ואיך נותנים לה ביטוי. כאשר זה קורה, זה מקסים, מרגש, מחבר, כובש.

רוצים לדעת יותר על תהליכי אימון לזוגיות איתי? שלחו פניה דרך ה'צור קשר'.
ה
אם זכרת ללחוץ על כפתור השיתוף, אחרת איך ידעו?

לפוסט הזה יש תגובה אחת

  1. ריקי

    אתה כותב נפלא ומאמן מעולה

כתיבת תגובה