שאלות ותשובות בענין אימון לזוגיות

התשובות נכונות לתהליכי האימון שלי בלבד, ומייצגות אותו בלבד.

מה זה בכלל אימון לזוגיות?
אימון לזוגיות הוא תהליך לימודי שמטרתו לתת לך את הכלים והמיומנויות כדי ליצור את הזוגיות הכי נכונה עבורך. אם הינך לבד, התהליך מאפשר לך לסיים את הלבד לטובת הביחד. כלומר להכיר גברים או נשים ולעשות את זה בקלות, בביטחון, בשלווה ובהנאה.

אם יש לך כרגע קשר זוגי, אבל הוא גרוע או שיש לך התלבטויות אם הוא נכון עבורך, האם נכון לך להישאר בו, התהליך יאפשר לך ליצור שינוי בתוך הזוגיות: לשפר אותה, או לסיים אותה בשלווה ובנינוחות או לקבל תשובה לשאלה האם היא נכונה עבורך, וגם לפעול בהתאם.

התהליך דומה ללימודי נהיגה. כלומר, לא עוסק בהקניית ידע, אלא כלים ומיומנויות. גם ללמוד נהיגה אי אפשר מתוך ספר, אלא דורש אימוץ כלים ומיומנויות חדשים.

איך ואיפה הוא מתקיים?
אימון לזוגיות מתקיים בתהליך אישי, פגישה אחת לשבוע, בתל אביב או כפר סבא, לפי בחירתך. התהליך נמשך חודשים ספורים, הוא מכוון תוצאה ונמשך כל עוד אנחנו מרגישים שהוא משרת את התוצאה, ומסתיים ברגע שמיצה אותה.

עשיתי כבר סדנאות ואימון בעבר ולא עזרו, למה שזה יעזור?
התהליך איתנו איננו דומה לשום דבר שנדמה לך או שפגשת בעבר. ראשית, אין שום אפשרות לבזבז איתנו זמן או כסף. אנחנו בודקים את ההתאמה שלך מראש ומקבלים רק את מי שאנחנו יודעים לקחת אותו לאן שרוצה להגיע. אין שום אפשרות לבזבז איתנו, לא זמן ולא כסף. מי שמביא איתו 100% פתיחות ו-100% מחויבות, החיים ואיכות החיים שלו עומדים להשתנות לבלי הכר. ומי שלא מביא את זה, אנחנו נפרדים ממנו באהבה מהר.

ואם התחלתי וגיליתי שזה לא בשבילי?
אנחנו נפרדים באהבה.

האם נכון לעשות את התהליך עם הבן/בת הזוג שלי? האם אנחנו עושים אותו יחד?
אנחנו מאוד ממליצים לעשות אותו יחד, אבל כל אחד בתהליך נפרד. הערך המוסף שהוא יביא לקשר ביניכם הוא בלתי נתפס! התהליך אישי כי האתגרים של כל אחד מבני הזוג שונים בתכלית. לפי שיקול דעתנו, ובעצה אחת אתכם, יש אפשרות שנקיים מפגש אחד או יותר משותפים.

אני ביישן וחסר ביטחון, רק מסתכל אבל לא מסוגל ליזום, איך האימון יכול לעזור לי בזה?
האימון יאפשר לך להיות מלא ביטחון והערכה עצמית, ויקנה לך את הכלים כדי ליזום כל פניה למי שרק תרצה באופן קל ופשוט, ללא שום חשש או פחד.

אני רוצה למצוא זוגיות כדי שתהיה לי אהבה בחיים. האם אימון לזוגיות איתך יאפשר לי את זה?
יש מי שמאמין ש'אם תהיה לי זוגיות, אז תהיה לי אהבה בחיים'. זו גישה שלא משרתת אותך, שיוצרת תלות בבן הזוג. האימון יאפשר לך ליצור אהבה בחייך, בלי קשר לזוגיות. זה ישרת אותך ברמות שקשה לך לתפוס ולדמיין. בנוסף, האימון יקנה לך כלים כדי ליצור את הזוגיות הכי נכונה עבורך.

אני נמצא בזוגיות, ולא יודע האם להישאר או להיפרד? איך האימון יכול לעזור לי?
אין לי מושג מה נכון עבורך אבל התהליך יאפשר לך לקבל כלים כך שתוכל להגיע בעצמך להחלטה שהיא הכי נכונה עבורך, וגם לבצע אותה בשקט, בשלווה, ובביטחון מלאים.

מה ההבדל בין טיפול זוגי לאימון לזוגיות?
אימון לזוגיות לא דומה בשום צורה ואופן לטיפול זוגי. האימון הוא לא טיפול משום סוג. הטיפול יוצא מנקודת הנחה שלאדם יש בעיה ולכן צריך 'לטפל' בו. האימון יוצא מנקודת הנחה שלאדם אין שום בעיה, וכל שנדרש הוא לימוד. ללמוד איך לחשוב, וגם לפעול אחרת, כדי לקבל תוצאות אחרות. הכלים שאדם מקבל בתהליך האימון נשארים אותו לשארית ימיו, ויוצרים שינויים גדולים בכל תחומי החיים.

אני בזוגיות גרועה ושוקל פרידה. האם נכון לנו לעשות את התהליך יחד?
לא רק שנכון לכם לעשות זאת יחד, אלא ממש חובה לעשות זאת יחד! זה ישרת את הקשר ביניכם ברמות שאין לך שום דרך לדמיין בשני אופנים אפשריים: או שהוא יאפשר לכם להציל אותו ולקחת אותו לרמה אחרת לגמרי, או שיאפשר לכם להיפרד בחברות, ללא מלחמות ודרמות, בשקט ושלווה, מתוך ידיעה שזה מאוד נכון, גם לכם וגם לילדכם, אם יש כאלה. 

אני יודע מה צריך לעשות וגם עושה את זה, אבל בכל זאת אני לבד. איך אימון לזוגיות יכול לעזור לי?
כנראה שמה שאתה עושה לא אפקטיבי ומה שאתה יודע כנראה שגם לא אפקטיבי. עובדה! אימון לזוגיות יאפשר לך ללמוד איך לשנות גישה לחלוטין. איך לחשוב אחרת, כדי לפעול אחרת מהאופן שבו רגיל כיום, כדי לקבל תוצאות אחרות.

אני יודע מה צריך לעשות, אבל בתכלס לא עושה כלום. איך אימון לזוגיות יכול לעזור לי?
אחת הסיבות מדוע אנשים לא עושים כלום, למרות שהם יודעים מה צריך לעשות, זה פחד, חוסר ביטחון ודימוי עצמי נמוך.

תהליך האימון יאפשר לך לשנות לחלוטין את הדימוי העצמי מנמוך לגבוה, להעיף את הפחד מחייך לנצח וגם לקבל המון ביטחון עצמי, כך שיהיו לך את הכלים והיכולת לעשות את מה שצריך לעשות כדי ליצור את זוגיות חלומותיך.

האם זה שיחות, כמו אצל פסיכולוג?
לא, יש מאמן שמלמד ויש מאומן שלומד. זה לא טיפול משום סוג ולא דומה לטיפול פסיכולוגי בשום צורה ואופן. בעקבות הלימוד יש תרגול, ויש משימות שהן בדרך כלל קלות ופשוטות לביצוע וגם לא דורשות הרבה זמן. ביצוע המשימות קריטי להצלחה בתהליך ויש לי ציפייה שמאומן יבצע 100% מהמשימות שלו.

האם המאמן אומר לי מה לעשות? האם הוא נותן לי טיפים ועצות?
לא, בשום שלב לא אומר לך מה לעשות, כי אין לי שום מושג מה נכון עבורך. באותו האופן בדיוק בתהליך אין שום טיפים ועצות, אלא לימוד. התהליך ייתן לך כלים שיאפשרו לך לקבל תשובה לשאלה, מה הכי נכון עבורך וגם ליישם זאת.

איך אדע שתהליך האימון שלך מתאים לי, או איך מתחילים?
התהליך איתנו בפרוש לא מתאים לכל אחד. הוא מתאים אך ורק לאלו שיש בהם שילוב של שלושה דברים: פתיחות ללמוד, חשוב להם ללמוד, ויש להם רמת מחויבות גבוהה לתוצאות שלהם בחיים. כדי לבדוק אם אנחנו נכונים זה לזה, מתקיים תהליך הכרות קצר בן שני שלבים. בשלב ראשון יהיה עליך למלא שאלון. לאחר שנקבל אותו אלינו מלא, ניזום איתך שיחה קצרה, ואם נראה שנכון לך ולנו, נתאם בינינו פגישת הכרות. פגישת ההכרות מאפשרת לך הרבה מאוד דברים, והיא כרוכה בהשקעה כספית.

אם נותרו לך עדיין שאלות בנושא האימון, ממליץ לך לקרוא שאלות ותשובות נוספות רבות בנושא אימון אישי בקישור כאן.

חשוב לך ללמוד איך ליצור את הזוגיות הנכונה עבורך? שלחו פניה מפורטת דרך מנגנון ה'צור קשר' באתר. ציינו שם מלא, גיל, עיסוק, עיר מגורים, פרטו בקצרה את סיבת הפניה והוסיפו טלפון ליצירת קשר. 

אהבתם? שתפו את העמוד: