איפה מרוויחים היום הכי הרבה כסף?

יש לי שאלה מאתגרת אליך. האם יש לך מושג מהו התחום שמשלמים עליו את הכי הרבה כסף? איפה אפשר לעשות היום את הכי הרבהFotolia_54422632 כסף ואפילו ממש מהר?

מה דעתך? האם זה ביוטכנולוגיה, האם ננו טכנולוגיה, האם מדעי המחשב, האם משפטים, רפואה או כלכלה ואולי בכלל הנדסת בניין. מה דעתך?

ובכן, התחום שמשלמים עליו היום הכי הרבה כסף יכול להיות בכל אחד מהם, ובאף אחד מהם ונקרא: תשוקה!

תשוקה זה התחום הכי רווחי בעולם. שם אנשים עושים המון כסף ולעיתים גם ממש מהר. והקטע המצחיק הוא שזה גם התחום הכי מהנה.

אנשים שמחוברים ופועלים מתוך תשוקה לעשיה שלהם עושים הון והם לא עובדים אף לא יום אחד. הם פשוט נהנים מהחיים. מדהים לא?

האתגר שלך הוא לקבל תשובה לשאלה איפה נמצאת התשוקה שלך? בעיני, זאת המשימה והשליחות החשובה ביותר שלך כיום.

אגלה לך סוד. התשובה כבר נמצאת אצלך, אבל יש אפשרות שאין לך עדיין את הכלים כדי לראות אותה. בדיוק בשביל זה נועד אימון אישי.

יש אפשרות ששמעת לאורך הרבה שנים מההורים, מורים, וחברים ש'צריך או חייבים להתפרנס'. האמירה הזו היא קשקוש מוחלט. במה עדיף בעיניך לעסוק, בפרנסה או בהגשמה?

פרנסה מייצרת משכורת, הגשמה מייצרת הון והיא גם לאין שיעור הרבה יותר מהנה. יש אפשרות שאף אחד מעולם לא לימד אותך איך עושים את זה. זה לא משהו שמלמדים בבית הספר ולא בשום אוניברסיטה.

אחת המאומנות שלי בתהליך אימון אישי אמרה לי לאחרונה כך: "מה שאני הכי אוהבת לעשות זה שני דברים: שיפוץ רהיטים וקדרות, אבל אלא לא דברים שאפשר להתפרנס מהם. בא נהיה ראליים, צריך להתפרנס ממשהו". אמרה והלכה לעבודתה המאוסה כגננת בשכר מינימום.

'בוא נהיה ראליים' היא גישה של אנשים קטנים ועניים, שהולכים לעבודה חסרת משמעות כדי להתפרנס. האנשים שנחתו על הירח לא היו ראליים, אלא היו חולמים, בעלי תשוקה, שהלכו לממש את התשוקה והחלומות שלהם, להפוך את הבלתי אפשרי לאפשרי.

היסטוריה נעשית על ידי קומץ אנשים, בזמן שכל הראליים הולכים לעבודה. עד גיל 40 הייתי על הפסים. זה לא הביא אותי לשום מקום שרציתי להגיע אליו. בגיל 40 החלטתי לרדת מהפסים. זו חוויה מדהימה, שיצרה ויוצרת לי בחיי תוצאות יוצאות דופן.

מרבית האנשים חושבים באופן ראלי, מרבית האנשים חשוב להם להיות הגיוניים, מרבית האנשים מרוויחים שכר ממוצע במשק. אז כנראה ש'הגיוני' ו'ראלי' הם לא מציאה גדולה.

אהבת? מזמין אותך לשתף בלחיצה על כפתור השיתוף. רוצה ללמוד איך לחיות את התשוקה שלך? שלח פניה מפורטת דרך ה'צור קשר'.

כתיבת תגובה